Forum Forum emerytalneInne

jak podwyższyć świadczenie emerytalne

jak podwyższyć świadczenie emerytalne

malwinna / 2011-10-18 09:54
Jestem osobą młodą, która dopiero podjęła się pierwszej pracy, opłacane są składki emerytalno -rentowe, stoję teraz przed wyborem OFE, ale zdaję sobie sprawę z tego, że ani ZUS ani OFE nie zabezpieczy finansowo mojego życia na starość, dlatego im wcześniej sami zaczniemy oszczędzać na nasze emerytury tym lepiej, ale jak możemy podwyższyć nasze świadczenie emerytalne? czy macie jakieś sprawdzone propozycje?
Wyświetlaj:
wnuuś / 89.231.241.* / 2011-10-18 15:48
Tańczący z fundami jesteś nieco wkurzającymi ...chodzi o te powtórki w tematach...włączyłem myślenie i nic oprócz skarpety mi nie przychodzi do głowy...może mądrze podpowiesz...pozdrawiam wnuuś(a TVN oglądam i GW czytam czasami...dobrze jest wiedzieć co przeciwnik myśli...nie?)
tańczący_z_fundami / 83.6.181.* / 2011-10-18 19:50
Cóz, skoro temat się powtarza, ludzie ciągle pytają o to samo, to trudno nie odpowiadać im tak samo. Ja naprawdę mówiłem serio, wyłącz TV a szczególnie TVN, a GW do śmietnika. Jesteś zbyt skażony debilizmem bijącym z tych mediów. Jednak tego nie zrobiłeś skoro myślisz tylko o skarpecie. Skarpeta - to nawet wydaje się niezły pomysł tylko zależy co będziesz do niej wkładał, podejrzewam że wzorem dziadka - pieniądze. No to widzisz wszystkie waluty świata to obecnie pieniądz fiat - czyli papierowy pieniądz drukowany przez rządy. Twój dziadek wierzył w dolara bo miał kiedyś wsparcie w złocie. Ale teraz istnieje ogromne ryzyko hiperinflacji, bo rządy aby wyjśc z długów najprościej będą drukować kasę więc skarpeta nie wyglada najlepiej. Mówię na serio - włącz myślenie.
tańczący_z_fundami / 193.41.231.* / 2011-10-18 10:47
Oczywiście. Sprawdzone, tylko nie wiem czy mi uwierzysz ale jak chcesz. Wyłącz telewizor a szczególnie TVN, wyrzuć GazetęWyborczą na śmietnik ew. użyj jako podpałki do grilla, włącz myślenie. Musisz przestać wierzyć w socjalizm, masz trudniejsze zadanie jako kobieta, mężczyźni mają łatwiej, ale naprawdę jest wykonalne.
To jest BAZA, podstawa. Jeśli źle to wykonasz nigdy nie dojdziesz do właściwych wniosków.

Najnowsze wpisy