Forum Forum dla firmOprogramowanie

Jak reklamować firmę w internecie?

Jak reklamować firmę w internecie?

Hardy22 / 2013-02-27 13:33
Wydaje mi się że internet daje naprawde ogromne możliwości jeżeli chodzi o reklamę... prowdzę mała firmę, robiącą kalendarze, pięczątki, itp. Powiedzcie mi w jaki sposób mógłbym rozreklamowąc moja firmę w internecie?
Wyświetlaj:
maciek85 / 85.219.150.* / 2016-05-10 12:39
Ja niedawno nawiązałem pierwszy raz w życiu współpracę z agencją interaktywną i póki co jestem zadowolony. Prowadzą mi facebooka, właśnie dotarł do mnie raport z pierwszego miesiąca ich prac i widać po parametrach, że ruszyło. Firma nazywa się Smart Creation ( www.smartcreation.pl). Mają siedzibę w Myślenicach, znam ich już kilka lat, bo sam jestem z tego miasta, ale dopiero od jakiegoś czasu zdecydowałem się postawić na takie bardziej profesjonalne wsparcie.
Kris1040 / 188.146.132.* / 2017-06-07 20:45
Też tak zrobiłem- dobrze oprcowane treści+ reklama w social media i portal z ogłoszeniami
biznesowymi (np. http://biznes-trader.pl) i jest git. Warto także postawić na lokalne portale ogłoszeniowe.
cezariusz76 / 2016-03-17 20:27
Bez wątpienia reklama w internecie to w tej chwili podstawa, ale warto też pamiętać o bardziej tradycyjnych formach reklamy. Przykładem mogą być gadżety reklamowe i promocyjne. Trzeba poważnie podejść do kwestii wyboru konkretnych artykułów reklamowych, ale poświęcony czas z pewnością się opłaci. Tutaj jest dostępny niezwykle szeroki katalog tego typu produktów http://promotiontops.pl Można dobrać coś do każdej branży. Przy większych zamówieniach cena jednostkowa nie jest zbyt wygórowana.
Chinnese / 2016-03-04 13:37
przede wszystkim facebook teraz jest na topie :) warto zacząć od fanpage na facebooku :)
Michał Pawłowski / 85.221.156.* / 2020-06-10 13:31
Najlepszym rozwiązaniem jest powierzenie reklamy agencji interaktywnej, która zna się na tym najlepiej. Takie działanie przyniesie Twojej firmie największe zyski. Polecam agencję Greenview - znają się na tym co robią, świetnie rozbudowują strony internetowe. Założyli mi również sklep internetowy. Ja się na tym nie znam, więc pomoc agencji była konieczna i nie żałuję.
w_zielinska / 2016-03-04 12:03
Moim zdaniem dobrym sposobem jest marketing szeptany i reklama w mediach społecznościowych. Pokaż najbardziej oryginalne wzory i realizacje, spróbuj wyjść poza ramę szablonowej reklamy, niech Twoja reklama będzie ciekawa nie tylko ze względu na treść, ale i formę.
ari.91 / 217.172.251.* / 2016-03-03 20:22
ja polecam zdecydowanie dołączenie do dobrze pozycjonowanej bazy firm. Najlepiej skorzystać z takiej z województwa które obsługujemy.
sebastianfigura / 2015-12-17 13:05
Witam,ja osobiście uważam że dobrym reklamowaniem swojego Biznesu czy strony internetowej są programy revshare ja osobiście reklamuje swoją stronę na TM i jestem bardzo zadowolony na dodatek że reklamuje to jeszcze mam z tego zysk z czego jestem bardzo zadowolony
PS:Jeśli bedzie ktoś zainteresowany jak to wygląda chętnie odpowiem na pytania
Marek864 / 37.248.25.* / 2015-11-23 15:49
Moim zdaniem oprócz strony, fb i pozycjonowania dobrze jest się wesprzeć marketingiem szeptanym. Nie oszukujmy się jest teraz tyle tych wszystkich firm, że ludzie się bardziej sugerują opinią znajomych lub w necie. Ja skorzystałem i nie powiem zuważyłem jakiś ruch na stronie, jak będzie ze sprzedażą to zobaczymy bo marketing ciągle działa:)
Warto zajrzeć tutaj bo się znają na rzeczy
szeptuchy.pl
Luba451 / 80.52.245.* / 2015-10-13 13:42
Według mnie przede wszystkim portal społecznościowy - WIADOMO jaki ;) bez tego ani rusz, do tego dobre pozycjonowanie www, sprawdzona firma potrafi dobrze się tym zająć, bo samemu to ciężko jeszcze ogarniać takie sprawy jak się ma sporo spraw na głowie. Ja współpracowałam m.in. z https://www.noril.pl/ których bardzo sobie chwalę i którzy profesjonalnie podeszli do sprawy.
KarolMC / 2015-06-29 12:25
Niezbędna jest oczywiście strona www, jeśli mówimy o jakiejkowliek promocji w sieci. Bez tego ani rusz.Jeśli już takową posiadasz, to zadbaj przede wszystkim o to, aby była ona naprawdę reprezentatywna. Co z tego, jeśli za pomocą różnych działań ściągniesz klientów na stronę, jeśli po kilku sekundach ją opuszczą. Dlatego właśnie tak ważna jest prawidłowa optymalizacja strony. W grę wchodzi tu wiele czynników. Polecam poczytać bloga Księga Pozycjonera. Dowiesz się z niego, co można i należy optymalizować ;) Oprócz tego zainteresuj się oczywiście pozycjonowaniem, reklamą w Google AdWords, social mediami. Wszystkie te kanały w połączniu z porządną stronką na pewno dadzą pożądany rezultat :)
Joanna511 / 213.192.104.* / 2015-05-19 14:16
Bardzo dobrym sposobem reklamy jest certyfikat o rzetelności firmy np. Firma z zasadami
Mikalai / 159.205.251.* / 2015-04-20 14:28
mailing, SEO, AdWords, Marketing szeptany itd więcej informacji http://sky-shop.pl/jak_skutecznie_promowac_sklep_internetowy/#lava
adianna / 2015-04-13 11:47
Po pierwsze pozycjonowanie, po drugie facebook.
theblackpearl1301 / 2015-03-31 09:55
Prowadząc firmę przez internet na pewno ważna jest odpowiednia strona www ale też odpowiednia reklama i pozycjonowanie. Warto oddać tę kwestię w ręce specjalistów. Przeszukując strony specjalistów natrafiłam na www.nowapozycja.pl , można u nich odnaleźć szeroką ofertę.
netpoint / 77.114.91.* / 2017-06-01 09:29
Szczerze ?
Najskuteczniejsza metodą np. w branżach usługowych i to tych droższych jest Google AdWords, daje natychmiastowy odzew pod warunkiem że strona internetowa jest odpowiednio skonstruowana jak i sama oferta. Działa cuda. Jeśli ktoś myśli o reklamie na FB to uprzedzam - ludzie siedzący na FB nie są w trybie kupowania, są badania przeprowadzone na poteżnej probie osób, ba, nie tylko badania, są przykłady inwestycji w tego typu reklamę przez naprawdę duże firmy i co się okazuje, ze FB nie nadaje się do sprzedaży tylko do budowania wizerunku marki ....
Jesli chcesz się dowiedzieć więcej - zapraszam http://netpoint.systems
Angelika Sewioł / 185.46.170.* / 2015-02-13 11:56
Prowadzę od kilku lat własną firmę i zanim nie zdecydowałam się na pozycjonowanie, osób wchodzących na moją stronę było bardzo mało, a co za tym idzie klientów nie przebywało. Od 3 miesięcy współpracuję w tym zakresie z http://seo-www.pl/. Zaczęłam od bezpłatnej wyceny wraz z możliwością wyceny fraz. Następnie nieco pozmieniałam wpisy na stronce i po przeprowadzeniu pozycjonowania jestem w pierwszej 10 w wynikach wyszukiwania. Jest to spore ułatwienie dla mnie, ponieważ klienci szybciej docierają na moją stronę. W firmą seo-www.pl rozliczam się dopiero, kiedy trafiam do top 10, więc uważam, że taki model płatności za efekt jest najlepszym z możliwych. Dodatkowo korzystam na bieżąco z audytu SEO, jak również otrzymuję raporty z działań wynajętej firmy wraz z wyliczeniem kosztów. Rozliczamy się na podstawie faktury VAT za usługę, więc sporą część należności za pozycjonowanie mogę wrzucić sobie w koszty:)
Łukasz K / 31.2.113.* / 2014-12-18 17:42
Warto pomyśleć o filmie promocyjnym. To niedroga, a skuteczna forma reklamy. Youtube świetnie pozycjonuje. Taki film może zrobić np. Look Media - www.lookmedia.info

Najnowsze wpisy