Forum TechnologieZdrowie i medycyna

Jak rzucić palenie? Pomoże w tym... test krwi

Jak rzucić palenie? Pomoże w tym... test krwi

Wyświetlaj:
KiSSka / 2015-04-07 10:53
Slyszałam o książce, która wpływa na psychikę człowieka w taki sposób, że uświadamia on sobie, ze palenie w niczym mu nie pomaga... Moze ktos zna nazwę tej pozycji ?
faU625 / 89.77.48.* / 2015-04-07 02:34
Nie rzucicie jak nie będziecie chcieli. Ja poczekałem aż miałem jeden z tych dni kiedy chce się rzucić od jutra i w tym momencie przestałem palić. Nie ma lepszej metody. Tydzień cierpienia i po bólu. Teraz czasami mam okazjonalne napady ciśnienia na fajka, minęły dwa miesiące a ja jestem wolny. Czasami śni mi się że palę, ale to dlatego że to uwielbiałem. To jest największe zmartwienie, psychiczne uzależnienie, kochałem papierosy. Ale cóż, to jak ze zdradzającą Cię kobietą. Możesz ją kochać, ale jak Cię zdradzi to mówisz won na zawsze. Tak samo trzeba z nikotyną.
ZuzaMaja70 / 2015-02-20 09:37
Dom rzucenia palenia nic nie pomoże tylko motywacja osoby, która chce z tym skończyć.... Niestety osoby, które rzuciły palenie bardzo czesto do tego wracają po jakimś czasie... Wstrętny nałóg.
Aleksy030 / 2015-02-18 18:14
Lepiej skup się na swojej motywacji i zacznij choćby jakieś gumy żuć.
utrudniać / 178.37.244.* / 2015-01-16 06:50
Spryciarze chcą rzucić kij pod koła Ministerstwa Skarbu.Przecież zarobek ,w tym akcyza i podatki na tytoniu jest większa niż na węglu i można drzeć skórę z uzależnionych pod szczytnymi hasełkami.

Najnowsze wpisy