Forum Forum prawneCywilne

Jak samodzielnie wygrywać rozprawy?

Jak samodzielnie wygrywać rozprawy?

mysliciel / 87.96.13.* / 2009-01-12 21:53
http://zlotemysli.pl/twojbiznesik,1/publication/show/6426/Praktyczny-pomocnik-procesowy.html
Wyświetlaj:
lwowianka / 2009-01-14 16:17
wlasnie ,miesiac temu mialam rozprawe przed sadem administracyjnym w warszawie z odwolania sie od decyzji ministra skarbu panstwa w sprawie umieszczenia mnie na wojewodzkiej liscie uprawnionych do rekompensaty. wojewoda zachodniopomorski odmawia,gdyz w 1966r urzednik wydal wbrew obowiazujacemu prawu czesc wartosci miena ,ktore po smierci rodzicow zostalo sadownie podzielone pomiedzy czworo dzieci. zwrocilam sie do sadu o pomoc adwokata. przydzielono adwokata, ale mialam wrazenie , ze on bronil skarbu panstwa. w mojej sprawie powiedzial ,ze moj wniosek jest bezzasadny. i upomoal sie o bswoje honorarium. nie stac mnie na adwokaya z prawdziwego zdarzenia.moze ktos mi pomoze. pozdrawiam
prawo i samowola / 91.18.251.* / 2009-01-18 19:12
samodzielnie mozesz wygrac ,jezeli sam to w swoje rece wezmierz.zbierz wszystkie dok.i najlepiej poszukaj w k.c na konkretne ustawy i §.Szukaj pomocy publicznie i nie oszczedzaj krytyki publicznej polskich sadow-wiadomo jest jak one dzialaja nie jestes jedynym pokrzywdzonym przez skarb panstwa

Najnowsze wpisy