Forum Polityka, aktualnościKraj

Jak sfinansować inwestycje w dom energooszczędny?

Jak sfinansować inwestycje w dom energooszczędny?

Wyświetlaj:
sadfff / 212.7.215.* / 2018-04-25 09:45
Teść działkę przydzielił po ślubie działkę pod dom. Ostatecznie postawiliśmy z rodziną na dom energooszczędny, żeby służył w razie czego dzieciom w przyszłości. Inwestycja niedaleko Świebodzina, ale nie chcę już zdradzać szczegółów lokalizacji. W każdym razie dom nam stawiał Marek Galwas. Dostaliśmy na niego info z polecenia dość konkretnego kumpla. Pomógł nam podjąć kluczowe decyzje, zorganizował ekipę, dotrzymał terminów i nie sprawił nam dodatkowych problemów. Mieliśmy umowę, wszystko grało. Negatywnych opinii o tym panu nie rozumiem zatem.
kinggg / 94.254.144.* / 2018-02-01 10:24
Udało mi się dostać dofinansowanie na dom energooszczędny, ale duży miałem problem z wytypowaniem wykonawcy z doświadczeniem. Z polecenia miałem kontakt do pana Marka Galwasa. Porozmawiałem i budowa poszła. O tyle komfortowo, że jeden wykonawca odpowiadał za wszystko, a bardzo trudno coś takiego znaleźć. Budowa zakończona bez problemów i w terminie
maria5nna / 83.5.194.* / 2012-07-01 16:27
Warto inwestować w odnawialne źródła energii. Świetne moim zdaniem rozwiązanie proponuje Makroterm - system zintegrowanego ogrzewania, który łączy w jeden system kolektory i kominek z płaszczem wodnym.
wikor / 78.8.156.* / 2012-04-18 12:09
Dla mnie dom energooszczędny musi miec przede wszytskim wszystkie te instalacje typu rekuperator, panele fotowoltaiczne, czy pompy ciepła, żeby móc mówić o oszczędzaniu energii. Ostatnio na rynku pojawiła się firma ArtHauss (www.arthauss.pl/), która ma bardzo ciekawą ofertę budowy domu ze wszystkimi instalacjami za bardzo rosądną cenę. Jednym słowem w standardzie otrzymujemy to, co u innych musimy dodatkowo płacić. Wydaje mi się, że jest to dosyć ciekawa oferta, na którą warto zwrócić uwagę.

Najnowsze wpisy