Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Jak się Palikot wystrychnął na dudka

Jak się Palikot wystrychnął na dudka

Money.pl / 2013-02-09 10:32
Komentarze do wiadomości: Jak się Palikot wystrychnął na dudka.
Wyświetlaj:
Oszolomowaty / 79.255.87.* / 2013-02-09 19:55
Co tam znów ten weekendowiec napisał / Cos o palikocie spłodził - no cóż temat jak zawsze - byle POzgrai nie tuskac ...
Proponuje tym madrzejszym poczytac to:
"...Rząd wmawia rolnikom, że 4 miliardy Euro rocznie to jest więcej niż 5 miliardów

Magister Kupść przez pierwszy miesiąc pracował jako praktykant i zarobił tysiąc złotych. Potem wzięli go na miesięczny staż, na którym zarobił 2 tysiące złotych, aż wreszcie w trzecim miesiącu szef mówi – podobacie mi się Kupść, daję wam pełny etat i pensję 5 tysięcy złotych. Kupść promienieje ze szczęścia...
A w czwartym miesiącu szef wzywa Kupścia i mówi – dostaniecie podwyżkę! Od dziś wasza pensja wynosić będzie 4 tysiące złotych.
Ale jaka to podwyżka? - protestuje Kupść. Skoro miałem 5 tysięcy, a teraz dostane tylko cztery.
Policzcie dobrze Kupść, ile żeście zarobili łącznie przez ostatnie trzy miesiące? – pyta szef.
8 tysięcy – odpowiada Kupść.
A ile zarobicie przez następne 3 miesiące? -
Hurra! 12 tysięcy – ucieszył się Kupść znowu....

Właśnie tak, dokładnie tak wygląda ten sukces rządu w unijnym budżecie dla rolników. Takie jaja polski rząd z polskich rolników sobie robi.
W latach od 204 do 2013 roku polscy rolnicy byli, a właściwie nadal jeszcze są w Unii Europejskiej na stażu, na którym dostają zaniżone dopłaty. Na początku było to 25 procent pełnej sumy, potem stopniowo rosło, aż w 2013 roku jest to już pełna (choć nadal niższa o średniej europejskiej) kwota 5 miliardów Euro. Tyle dostanie w tym roku polska wieś i przynajmniej tyle powinna dostawać nadal.
Tymczasem pan premier Tusk wraca z Brukseli i mówi – Arabski chrapał, a ja załatwiłem wam podwyżkę. Od przyszłego roku będziecie dostawali z Unii po 4 miliardy Euro!
Ale jaka to podwyżka? – dziwią się rolnicy. Przecież my teraz mamy 5 miliardów, a mamy dostawać tylko cztery.
A ile dostaliście w poprzednich siedmiu latach? - 27 miliardów, przyznają rolnicy, no bo dopłaty zaniżone były. No! A ja wam załatwiłem na następne siedem lat 28 miliardów, czyli więcej niż było...
Tak wygląda ta genialna manipulacja, tak wygląda ta cyniczna obłuda, tak wygląda technologia przekuwania klęski w sukces. Zabiera się rolnikom po miliard Euro rocznie w stosunku do tego, co maja teraz, siedem miliardów Euro w ciągu 7 lat w plecy i jeszcze wmawia się im bezczelnie, że maja więcej, niż mieli.
Tylko że rolnicy potrafią liczyć, więc już krzyczą k...mać, a nie hurra.,,,"
Z salon24.pl
bebe1 / 2013-02-10 05:55 / portfel


Oszolomowaty / 79.255.87.* / 2013-02-09 19:55
+ - 0 usuń
Co tam znów ten weekendowiec napisał / Cos o palikocie spłodził - no cóż temat jak zawsze - byle POzgrai nie tuskac ...
Proponuje tym madrzejszym poczytac to:
"...Rząd wmawia rolnikom, że 4 miliardy Euro rocznie to jest więcej niż 5 miliardów

Magister Kupść przez pierwszy miesiąc pracował jako praktykant i zarobił tysiąc złotych. Potem wzięli go na miesięczny staż, na którym zarobił 2 tysiące złotych, aż wreszcie w trzecim miesiącu szef mówi – podobacie mi się Kupść, daję wam pełny etat i pensję 5 tysięcy złotych. Kupść promienieje ze szczęścia...
A w czwartym miesiącu szef wzywa Kupścia i mówi – dostaniecie podwyżkę! Od dziś wasza pensja wynosić będzie 4 tysiące złotych.
Ale jaka to podwyżka? - protestuje Kupść. Skoro miałem 5 tysięcy, a teraz dostane tylko cztery.
Policzcie dobrze Kupść, ile żeście zarobili łącznie przez ostatnie trzy miesiące? – pyta szef.
8 tysięcy – odpowiada Kupść.
A ile zarobicie przez następne 3 miesiące? -
Hurra! 12 tysięcy – ucieszył się Kupść znowu....

Właśnie tak, dokładnie tak wygląda ten sukces rządu w unijnym budżecie dla rolników. Takie jaja polski rząd z polskich rolników sobie robi.
W latach od 204 do 2013 roku polscy rolnicy byli, a właściwie nadal jeszcze są w Unii Europejskiej na stażu, na którym dostają zaniżone dopłaty. Na początku było to 25 procent pełnej sumy, potem stopniowo rosło, aż w 2013 roku jest to już pełna (choć nadal niższa o średniej europejskiej) kwota 5 miliardów Euro. Tyle dostanie w tym roku polska wieś i przynajmniej tyle powinna dostawać nadal.
Tymczasem pan premier Tusk wraca z Brukseli i mówi – Arabski chrapał, a ja załatwiłem wam podwyżkę. Od przyszłego roku będziecie dostawali z Unii po 4 miliardy Euro!
Ale jaka to podwyżka? – dziwią się rolnicy. Przecież my teraz mamy 5 miliardów, a mamy dostawać tylko cztery.
A ile dostaliście w poprzednich siedmiu latach? - 27 miliardów, przyznają rolnicy, no bo dopłaty zaniżone były. No! A ja wam załatwiłem na następne siedem lat 28 miliardów, czyli więcej niż było...
Tak wygląda ta genialna manipulacja, tak wygląda ta cyniczna obłuda, tak wygląda technologia przekuwania klęski w sukces. Zabiera się rolnikom po miliard Euro rocznie w stosunku do tego, co maja teraz, siedem miliardów Euro w ciągu 7 lat w plecy i jeszcze wmawia się im bezczelnie, że maja więcej, niż mieli.
Tylko że rolnicy potrafią liczyć, więc już krzyczą k...mać, a nie hurra.,,,"
Z salon24.pl

-------------
myślę sobie ..- też tak ! ?
żem oszołomowata/moherka/starucha/wogóle jakaś nie europejskajśka/..- a jak dziwi- to pewnie dziwka :
http://naszeblogi.pl/36218-pelzajacy-zamach-na-polske
prezydęt / 178.37.103.* / 2013-02-09 19:10
Wielce Szanowny Panie Pisarzu Płaskoniu. Może zamiast pisać o tych lewackich bzdurach wziąłby się Szanowny Pan za śledztwo dziennikarskie?

Postkomuniści i dyplomanci z dużych miast chętnie dowiedzieliby się czy Anno Grodzko sika w toalecie z kółeczkiem czy z trójkącikiem. I w jakiej pozycji.

To popchnie do postępu ruch postępowy. Zyskają na tym Pana idole: Palikoto, Nowicko czy Grodzko. A Pan przecież studiowałeś na WUML-u i wiesz, że determinizm historyczny ma przyszłość?
prezydęt / 178.37.103.* / 2013-02-09 18:52
To ciekawe, że kiedy uruchamia się temat niesłychanego dramatu jakim jest śmierć narodowych przywódców i szefów wszystkich rodzai narodowych sił zbrojnych w katastrofie smoleńskiej - nieodłącznie pojawiają się wpisy typu: "co mnie to obchodzi, ja chcę pracy i chleba, gospodarka głupcze, wymazać toruń z mapy polskiej, zlikwidować kościoły katolickie, księża to pedały,itd itp".

Tymczasem gdy grupa lewaków i seksualnych dewiantów (często to ci sami) zabawiają się kosztem wyborców i zajmują im sprytnie czas aby tamtym "rzyło się lepiej" albo na dodatek jeszcze piszą o tym, jak ten frajer tutaj - praktycznie nie uświadczysz takich reakcji.
zby79 / 2013-02-10 11:16 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Lemingi nie znają pojęcia "związek przyczynowo-skutkowy". Jeżeli do rozwiązania sprawy, od której zależy prestiż państwa rząd wybiera ignorantów nie potrafiących zmierzyć wysokości drzewa, to ten sam rząd w dziedzinie ekonomii również wybierze ignorantów. Niekompetentny rząd, wybierający niekompetentnych ekspertów nie popchnie państwa do rozwoju. I dlatego Chiny rozwijają się w tempie dwucyfrowym, a nas czeka stagnacja.
zby79 / 2013-02-09 18:50 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Skoro obiektywne kryteria, takie jak płeć mogą być określane na zasadzie odczucia, to czy mogę zadeklarować iloraz inteligencji? Jeśli się czuję, jak Einstein to pewnie jestem na Jego poziomie intelektualnym. Może niech specjaliści sprawdzą, czy uczniowie czują się wyedukowani i wtedy rozdawać tytuły inżyniera?
nnn3 / 31.11.138.* / 2013-02-09 14:14
nie ma takiej formy jak "marszalkini", jest tylko PAN lub PANI marszalek. Nie dajmy sie zwariowac lewackim kretynom ani ich politycznie poprawnemu zidioceniu!
NIE152 / 92.25.48.* / 2013-02-09 13:52
A ja zastanawiam się z jakiej ubikacji w sejmie korzysta Grocka.Chyba dla niepełnosprawnych.Korzystając z damskiej w razie szybkiej potrzeby oddania moczu w obawie przed zmoczeniem sukienki dobiegając do kabiny będzie już gotowa trzymając to w ręce.I rozniesie się wieść po sejmie że Grocka lata po damskiej ubikacji z wariatem w ręce.Z męskiej chyba nie korzysta bo damom nie wypada.A WC dla niepełnosprawnych, cicho nie ma tłoku ,nikt nic nie zobaczy i nikt nie zarzuci że to hybryda dwa w jednym.POWODZENIA
Roman Szatanik / 88.168.224.* / 2013-02-09 13:04
Mamy w koncu polska CICIOLINE.
Wprawdzie sama sie nie rozbiera,(choc kto wie, moze i na to przyjdzie czas)za to proponuje obnazac wszystkich innych.
ali478 / 89.22.193.* / 2013-02-09 12:39
Czym walczył od tego poległ.
mireczekb / 193.238.64.* / 2013-02-09 11:21
Wielka szkoda, że Sejm nie zajmie się tym projektem. Zadeklarowałbym, żem kobieta i kilka lat wcześniej przeszedłbym ... oj ... przeszłabym na emeryturę.
krisgonz / 89.74.100.* / 2013-02-09 11:18
tego mam już dość! wycofuję mój wybór P. Palikota
gosc 1967 / 93.105.57.* / 2013-02-09 11:08
Czy jesli w wieku 16 lat chlopak zadeklaruje sie jako "dziewczyna" a nastepnie zgwalci, to pojdzie do wiezienia dla kobiet jako lesbijka??
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
DeCha1960443 / 91.231.21.* / 2013-02-09 11:03
Proszę nie straszyć Kwaśniewskim. Taki sam cymbał jak Palikot. Obydwoje z jednego chlewa żarli.
babcia ania / 78.8.107.* / 2013-02-09 11:00
coraz wieksza bieda coraz wiecej problemow z gospodarka kraju jest duzo wiecej spraw do rozwiazania o nich dyskutowac onich radzic a nie otym kto chce w czyjesc d,,,,,,e grzebac tolerancja tak ale to nie glowny problem dla kraju jak kto chce i lubi to niech nawet wieprza do luzka bierze ale od adopcji dzieci wara bo bedzie narastalo nowe pokolenie pedalow i innych odmiencow bo przecierz dzieci wzoroja sie na r5odzicach
nexton / 77.255.108.* / 2013-02-09 10:42
Niewiarygodne! Deklarować płeć! Im jeszcze poddać się weryfikacji tej deklaracji przez specjalistów!
do początku nowsze
1 2

Najnowsze wpisy