Forum Forum dla firmOprogramowanie

Jak skutecznie promować swoja firmę?

Jak skutecznie promować swoja firmę?

Money.pl / 2011-11-23 01:32
Komentarze do wiadomości: Jak skutecznie promować swoja firmę?.
Wyświetlaj:
barii / 87.99.61.* / 2014-07-31 10:34
Ostatnio zauważyłem że zrobiło się dość sporo lokalnych stron typu groupon np. http://www/wrodeal.pl Czy coś takiego może pomóc w promocji firmy czy raczej powoduje problemy z klientami, którzy za "darmo" oczekują nie wiadomo czego?
Karina926 / 193.239.62.* / 2014-05-29 13:48
Ja polecam biztarget.pl
Mają bardzo szeroką ofertę, rozbudowane opcje działań marketingowych:
- social media (od Facebooka do Linkedin)
- pozycjonowanie
- google adwords
- buzz marketing
- copywriting
Korzystam z ich usług od pół roku jestem bardzo zadowolona z efektywności ich działań
marwis / 2014-07-02 14:44
Nowa forma reklamy w internecie Advertioweb . Możliwość dotarcia ze swoim sklepem, usługą, stroną czy produktem za małe pieniądze do wielu odbiorców na Fanpag-ach. Proszę o komentarze
Inewka / 78.88.145.* / 2014-05-22 10:17
Dla mnie i mojej firmy najlepszą promocją okazało się zarejestrowanie na odkryjfirme.pl To jest bardzo szybki i skuteczny sposób na dotarcie do zapytań klientów. Nie tracę już czas na dodawanie ogłoszeń na różnych portalach.
pinochet / 31.11.206.* / 2014-03-19 01:27
Agencje reklamowe i marketing robią przedsiębiorców w wała. Sorry, ale brutalna prawda jest taka, że małego lub średniego przedsiębiorstwa NIE STAĆ obecnie na skuteczną reklamę. Nie przebije się przez szum informacyjny, nie zostanie dostrzeżony w morzu reklam gigantycznych koncernów. Chyba jedyna skuteczna reklama jaka pozostała to kupony promocyjne (bonews.pl) i zakupy grupowe, chociaż te drugie wymagają straszliwych obniżek godzących w budżet. Dobrą opcją jest bonews, bo kupony docierają nie w eter a bezpośrednio do biur i miejsc pracy, do żywych pracowników, którzy - uwaga, rozejrzyjmy się po biurze dookoła - najwięcej decyzji zakupowych paradoksalnie podejmują w pracy. Ulotka na jedzenie, ulotka na ubrania, kupon do salonu odnowy itp. TO działa. Także albo kupony bonews albo zakupy grupowe.. reszta to lipa.
Mariusz Ochota / 193.239.62.* / 2014-03-10 14:25
Ja stawiam na parę podstawowych w dzisiejszych czasach rzeczy:
-pozycjonowanie
-google adwords
-marketing szeptany
-dobre teksty reklamowe (copywriting)

No i oczywiście potęga dzisiejszych czasów - media społecznościowe (goldenline, linkedin, facebook, g+, etc.) Mogę polecić dobrą firmę, z której usług korzystam - http://www.biztarget.pl/- i która pomogła mi zastartować z moimi usługami i rozwinąć pozycję marki na rynku.
Martyna Wróżak / 89.67.131.* / 2015-02-13 21:49
Zgadzam się z przedmówcą.

Sama musiałam skorzystać z pomocy firmy zewnętrznej.Na szczęście okazali się tani i skuteczni.

http://bluenest.pl/

Osobiście bardzo polecam kampanie mailingowe tej firmy. Dzięki nim zwiększyłam swoje zarobki dwukrotnie w ciągu miesiąca:)
saskla / 83.8.245.* / 2014-08-11 14:46
zgadza się - podpisuje sie pod absolutnie
DeI / 89.191.129.* / 2014-01-22 21:44
Witam

Jeśli szukasz strony która wypromuje twoją firmę mogę ci polecić firmy.net dają ci darmową reklamę. Co miesiąc prawie 5 tysięcy firm dodaje się do katalogu Firmy.net samodzielnie bo uważają go za doskonałą formę promocji. Dzięki darmowym wizytówkom, firmy są widoczne w katalogu branżowym Firmy.net, odwiedzanym przez ponad sto tysięcy użytkowników dziennie, 21 portalach partnerskich (np: Money.pl, INFOR.pl) oraz we wszystkich najważniejszych wyszukiwarkach na polskim rynku.

[...]

### Post edytowany z powodu złamania regulaminu Forum MONEY.PL ###
garniak / 31.2.76.* / 2013-12-31 12:26
Promocja, promocja i jeszcze raz promocja wszystkimi dostępnymi kanałami – od strony WWW, poprzez newslettery, e, mailing, na gadżetach skończywszy. Ja kiedyś ogarniałem te rzeczy sam i myślałem, że nic nie zdziałam. W końcu poszedłem do Babilon Media i teraz oni robia to za mnie. Najważniejsze, żeby nie odpuszczać z promowaniem się, być obecnym na rynku, a także w Internecie i cały czas trzymać rękę na pulsie. Wyniki przyjdą!
Adeksander / 91.189.218.* / 2013-10-15 21:43
Ja znalazłem również trochę interesujących informacji na temat promocji własnej firmy na forum.finansefakty.pl artykuł bardzo dobry trzeba tylko wdrożyć w życie
poletek / 2013-09-09 16:20
Kampanie social media są jak najbardziej wskazane dla promocji firmy. Warunkiem jest, by ktoś ciągle zajmował się profilami naszej firmy i dbał o to, by informacje na nich zawarte były aktualne i ciekawe. Trzeba w końcu zachęcać ludzi do polubienia naszego fejsa czy innego profilu.
Dominika_Z. / 217.168.136.* / 2013-08-26 12:00
Jeśli chcesz wypromować swoją firmę w internecie - na Facebooku, blogach, forach - zlecaj drobne zadania marketingowe przez portal inCLICK.pl. Proponuje on bezpieczny sposób na przekazywanie zleceń przy zmniejszeniu kosztów administracyjnych.
restauratorr / 5.60.140.* / 2013-08-12 21:29
Dużo zależy od typu firmy, ale w większości dziś dobrym rozwiązaniem jest prowadzenie profilu w social mediach takich jak facebook. Dla mojego gastronomicznego biznesu profil prowadzi agencja marketingstore.pl i dość nieźle im to wychodzi przy umiarkowanych kosztach. Trzeba skontaktować się z jakąś agencją reklamową i z pewnością coś zaproponują.
marwis / 2014-07-02 14:45
Nowa forma reklamy w internecie Advertioweb . Możliwość dotarcia ze swoim sklepem, usługą, stroną czy produktem za małe pieniądze do wielu odbiorców na Fanpag-ach. Proszę o komentarze
paweł249 / 81.190.37.* / 2013-07-31 13:39
Wszystko zależy od rodzaju firmy ja np. dla swojej restauracji stosuje, SEO, social media oraz druk reklamowy, czyli koszulki z typowym nadrukiem jak w sklepach odzieżowych oraz logo restauracji z tyłu, co fajnie mi robi ta firma www.reflect.pl
lordmalak / 85.14.102.* / 2013-07-24 12:38
Ja polecam promocje poprzez newsletter, sprawdza się to w większości przypadków dość nieźle, przynajmniej duża część firm to praktykuje. Jeśli ktoś nie ma czasu na projektowanie newslettera samemu od podstaw to polecam programy do tworzenia tegoż i jednocześnie usprawniające wysyłkę np. FreshMail (jest darmowy w podstawowej wersji).
pawcio74 / 95.40.247.* / 2013-07-23 08:38
Mi w promocji firmy pomogło Web Metrics
Web Metrics to profesjonalne i rzetelne źródło informacji na temat analityki internetowej.
http://www.webmetrics.pl/
Parkietyabcug / 89.74.119.* / 2013-07-21 18:19
Dobrym i skutecznym sposobem na promocję firmy jest pozycjonowanie, sam prowadzę firmę oferującą usługi parkieciarskie i po zleceniu pozycjonowania naprawdę odezwały się telefony. Oczywiście wszystko zależy od firmy, która pozycjonuję ja korzystam z www.studiototal.pl i efekty są bardzo dobre

Najnowsze wpisy