Forum Forum dla firmOprogramowanie

Jak skutecznie promować swoja firmę?

Jak skutecznie promować swoja firmę?

Money.pl / 2011-11-23 01:32
Komentarze do wiadomości: Jak skutecznie promować swoja firmę?.
Wyświetlaj:
Philippe / 91.90.57.* / 2013-03-29 01:33
"Ponadto warto zadbać o reklamę w miejscach, w których bezpośrednio i aktywnie szukają oni informacji."
Myślę, że jest w tym 100% prawdy, ale interpretowałabym to też nieco szerzej. Nie tylko katalogi firmowe lub yellow pages, ale też strony specjalistycznie zajmujące się tematem.
Dla przykładu: chcę kupić pralkę, to szukam strony z rankingami pralek, opiniami na ich temat itp. Często klienci informacji takich szukają nie w spisie firm, ale właśnie na forach, stronach tematycznych. Jak się tam znaleźć? Sposobów jest kilka. Współpraca reklamowa lub AdSense, marketing szeptany, program partnerski organizowany przez nasz sklep, a zarządzany na http://www.partneo.pl/, wartościowe recenzje naszych produktów przesyłane do różnych mediów. Wystarczy pomyśleć, pokombinować, a z takich narzędzi zebrać można jeszcze więcej korzyści, niż stosując wysoko płatne reklamy.
marcinzieleniecki / 2013-03-20 21:54
Zobacz sobie www.wpiszrabat.pl

ja prowadzę biuro księgowe i jestem bardzo zadowolony
odezwało się do mnie jakieś 40 osób z czego 11 zdecydowało się na współpracę w ciągu 1,5 miesiąca.

ps. szukam chętnych na wyjazd do Brazylii.
Łukasz6767 / 83.24.230.* / 2013-03-18 17:37
Zakupów grupowych nie polecam.
Ciężko o opłacalność.
Krzysiek_WaWa / 95.40.25.* / 2013-03-19 11:11
Też nie polecam zakupów grupowych! Jak zatem promować? Przede wszystkim - w Internecie. W moim biznesie najlepsze efekty przyniosły linki sponsorowane. Poczytaj może na http://www.advox.pl/oferta/linki-sponsorowane
ewka751 / 46.169.219.* / 2013-03-21 07:40
A ja właśnie szukam agencji do przeprowadzenia kampanii. Mam od tego Advox ofertę - całkiem przyzwoite warunki...
jerzykid / 217.168.136.* / 2013-08-12 11:40
Zamiast zatrudniać agencję i płacić kosmiczne pieniądze, lepiej jest zlecić zadanie kilku pracownikom w systemie pracy zdalnej. Wystarczy zarejestrować się na portalu InClick.pl i wystawić zadanie np. prowadzenie fanpage'a, amplifying,tworzenie artykułów reklamowych i wiele innych. Gwarantujemy jak najwyższą obsługę, stały kontakt z BOK, system pre-paid, nadzór nad wykonawcami, poprzez obowiązek przesyłania dowodów wykonanych działań.
Karol Szajny / 93.157.75.* / 2013-03-15 23:16
Najlepiej w serwisach zakupów grupowych, tylko jest jeden duży minus. Tam naprawdę trzeba dać minimum 50% zniżki i od zysku jeszcze prowizja.. Dobrym rozwiązaniem jest portal, który wyszedł na przeciw temu. www.masztaniej.pl można tam zarejestrować swoją firmę i samemu dodawać zniżki, jakie chcemy i kiedy chcemy. Dodatkowo mamy swoj panel przedsiebiorcy gdzie możemy dodać własną wizytówkę, która jest dobrą opcją dla firm nie posiadających własnej www. Kolejnym plusem jest to, że jak wystawimy już ofertę to zaczyna się bardzo szybko pozycjonować w google. Moja znajoma ma tam studio pole dance i fajnie jej się to kręci. Warto sprawdzić.
Martak471 / 188.122.20.* / 2013-03-08 17:22
Rok temu założyłam biuro rachunkowe, miałam kilka klientów. Ogólnie starczało na życie, ale to nie było to. Mój chłopak wpadł na pomysł, żeby zrobić stronę i ją pozycjonować, w ramach mojego miasta - dzięki temu jest dosyć tanio. I powiem wam, że faktycznie pomysł chwycił. Podłapałam kilku klientów i jest ok. Pozycjonowaniem zajął się nasz znajomy i dlatego chciałabym go polecić jego strona - www.vpozycja.pl. Pozdrawiam.
isia / 195.216.250.* / 2012-10-15 11:32
dobrym rozwiązaniem jest skorzystanie z usług profesjonalnej agencji reklamowe, na pewno taka kampania promocyjna przyniesie oczekiwane efekty - tak było w moim przypadku - mogę Wam polecić ZAK Studio Agencja reklamowo-wydawniczą
Barbara1199 / 37.152.16.* / 2013-03-12 18:53
Ja też korzystam z usług agencji i uważam że to najlepsze rozwiązanie - nie jest to drogie, a będzie robione profesjonalnie. Ja AdWords zleciłam firmie z Poznania http://www.advox.pl/
wojtas937 / 46.169.164.* / 2013-03-20 17:33
A czy ten Advox zajmuje się też pozycjonowaniem?
krzyszfot / 212.96.244.* / 2012-08-24 13:04
Podstawa to odpowiednia strona internetowa - jeśli firma będzie miała kiepski serwis to nie ma szans na to, by strona sprzedawała cokolwiek. Wiem o tym po własnych doświadczeniach - chciałem promocji, a firma Funkymedia poleciła zmiany na stronie i samo to podziałało. Z pozycjonowania i działań w ramach social media również skorzystaliśmy - nawet teraz przy kryzysie nie mam problemów ze zleceniami.
yogi108 / 31.187.12.* / 2012-04-01 14:38
dużo zależy od branży w jakiej działa firma, ale jeśli chodzi o biura podróży to można próbować działań w internecie, myślę, że całkiem dobrze sprawdziłby się tutaj marketing szeptany, nawet profil na facebooku. Dzięki temu można nie tylko dotrzeć do określonej grupy osób a do tego, zbudować pozytywny wizerunek firmy. Tylko chyba do takich działań zatrudnić profesjonalistów, jak tych z Advanced Art, którzy przeprowadzą kompleksowe działania w sieci.
ri.co / 77.114.109.* / 2012-02-10 11:43
Dziś egzamin zdaje tylko cena i to najlepiej poniżej rzeczywistych kosztów wytworzenia czy importu ! Na promocję mogą pozwolić sobie tylko potentaci i monopole !Rzeczywisty rynek został wydrenowany z pieniądza realnego i fiducjonarnego i żadna promocja nie pomoże a jeśli już to na chwilę a chwilą nie da się przysporzyć firmie zysków !
pochmurna / 2011-11-30 12:49
fajny przykład ostatnimi czasy dała firma Mediafocus, która zawarła współpracę z Meritum Bank ICB S.A a poza tym uruchomili usługę CMO Budget, warto przesledzic czasem działania róznych agencji zeby czerpać inspiracje i zobaczyć w jakich przypadkach najskuteczniej to wychodzi.
polos / 87.205.84.* / 2011-11-25 10:17
Mam biuro podróży i to w centrum handlowym tuż pod Warszawą. Biuro moje współpracuje z różnymi tour operatorami jak ITAKA, EXIM, ALFASTAR, NECKERMANN, GTI, i inne. Prowadzę je od pół roku. Samo centrum nie dostarcza mi klientów - niestety.... Szukam klientów innymi kanałami jak wsród znajomych, szkoły itp. Mimo to jest kiepsko... Co robić?
ERP konsultant / 83.142.197.* / 2012-11-19 21:50
Zwinąć interes póki jeszcze nie przyniósł dużych strat. Biura podróży wypracowały sobie czarny PR, trudno jest zaufać tym dużym, a co dopiero małym pośrednikom.
basza / 83.4.252.* / 2011-11-23 01:32
A ja jestem na etapie na którym najbardziej interesuje mnie w jaki sposób rozpoznać rynek. Konkurencja jest taka ogromna, że nie wiem czy warto się w mój biznes pakować.
1 2 3
na koniec starsze

Najnowsze wpisy