Forum Forum dla firmOprogramowanie

Jak skutecznie reklamować się w internecie?

Jak skutecznie reklamować się w internecie?

Longer22 / 2013-05-20 14:33
Jak waszym zdaniem można w skuteczny sposób, zareklamować swoją firmę po przez internet? Co możecie polecić osobie która dopiero co otworzyła swój biznes i chciałaby go jakoś rozkręcić?
Wyświetlaj:
Fidiaszz / 185.46.170.* / 2014-04-25 09:27
Ja korzystam z odkryjfirme.pl i całkiem fajnie to działa. Wykupiłem tam abonament i zaczynam dostawać zapytania. Kosztuje to 20 złotych miesięcznie, więc stwierdziłem,że spróbuję.
Maciąg / 176.221.121.* / 2014-03-14 17:35
Generalnie to większość osób które wchodzą na naszą witrynę robi to z wyszukiwarki Google. Ma ona największy zasięg wśród internatów. Korzysta z niej ponad 90% z nich. Ruch z Google można wygenerować na dwa sposoby: pozycjonowanie i Google Adowrds. Warto zlecić to specjalistom - ze swojej strony zachęcam do konaktu z www.seoventure.pl - jedni z lepszych z jakimi miałem okazje współpracować.
Ula144 / 46.187.188.* / 2014-03-07 16:13
Osobie która dopiero co otworzyła biznes polecić mogę przede wszystkim zachowanie cierpliwości, każda firma potrzebuje czasu aby się rozwinąć. Natomiast jeśli chodzi o reklamowanie w sieci to polecić mogę serwis www.przebojowi.pl Strona umożliwia skuteczną promocję własnej osoby, firmy lub produktu.
Rafi877 / 188.246.159.* / 2014-03-06 14:07
Ja osobiście prowadzę stronę, na której posiadam również sklep internetowy (branża motoryzacyjna). Osobiście sporadycznie korzystam z płatnych form reklamy, jednak na co dzień staram się skupić na darmowych sposobach zwiększenia ruchu. W jaki sposób? Mianowicie posiadam stale aktualizowany blog, który posiada ciekawostki i nowinki z branży. Publikuje tam artykuł przynajmniej raz dziennie. Dodatkowo prowadzę aktywnie fanepage na FB, gdzie staram się dostarczyć ludziom ciekawe informacje oraz odrobinę rozrywki. Raz na jakiś czas wrzucę też jakieś oferty promocyjne (należy pamiętać aby nie robić tego za często). Kolejnym, bardzo istotnym krokiem jest promocja swojej strony i osoby na innych serwisach skąd mogą przybyć do mnie ludzie. Chodzi mi tutaj o serwisy z artykułami do przedruku jak artelis.pl, gdzie za darmo mogę umieścić swój artykuł zostawiając w stopce autorskiej swoje „ZAPRASZAM DO MNIE” w postaci linku. Sposób ten jest o tyle ciekawy, że osoby czytające moje wiedzowe artykuły sa zainteresowane tematem, co zwiększa szansę, że wejdą na moją stronę. Co więcej, każdy ciekawy i dobrze napisany artykuł może być przedrukowany na inną stronę z zachowaniem linku do mojej strony. Polecam wam ten sposób jeżeli macie trochę czasu i samozaparcia to można fajnie wypromować swoją stronę i to za darmo.

Pozdrawiam
Krzysiek636 / 79.173.57.* / 2014-03-06 12:52
U mnie zawsze działają AdWords Google, robisz sobie kampanię za kilkaset zł, i płacisz tylko za kliknięcie. To na start, długoterminowo zainwestuj w program do pozycjonowania np.SEO Adder i sam pozycjonuj, lub jeśli chcesz się pozycjonować na popularną frazę to lepiej zlecić to agencji bo sam nie dasz rady. Ja korzystam z agencji poznan.sklepreklamowy.pl mają swoje zaplecze i powoli pnę się do góry w wynikach :)
RufusXIX / 77.255.20.* / 2013-12-18 13:41
Tak naprawdę, co firma to inna metoda. Trzeba swoje strategie dostosować do branży i nie rzucać się na coś tylko dlatego, że wszyscy to robią (profil na Facebooku jest super, ale nie dla każdej firmy ma większy sens). Dużo różnych form promocji tej internetowej i tej tradycyjnej jest na B2B Deal - zawsze w obniżonych cenach więc dla nas-firm to przydatna strona.
Marek354 / 89.229.129.* / 2013-11-28 19:35
Większość powie Ci, że skuteczna reklama w internecie to pozycjonowanie i faktycznie coś w tym jest... 9 na 10 polskich internautów informacji w internecie szukają w Google. Obecność jest tam obowiązkowa. Można to robić na 2 sposoby: wykupując kampanie Adowrds (droższa opcja) lub poprzez naturalne linkowanie (tańsza opcja). Zgłoś się w tym celu do seoventure.pl - tam są specjaliści w dziedzinie zdobywania wysokich pozycji. Pomogli mi, pomogą i Tobie :)
pdpd / 89.72.134.* / 2013-11-28 13:53
Tak naprawdę nikt nie podał odpowiedzi na pytanie autora wątku.
Żenada.
Karola505 / 87.105.190.* / 2013-08-19 08:41
Dla nowych firm najlepszym rozwiązaniem promocji w Internecie jest z pewnością założenie profilu na Google Plus lub Facebooku. Coraz więcej ludzi korzysta chociażby z Google+, nie wspominając już o FB. Jednak należy do takiej promocji podejść z głową i dogłębnie przemyśleć, żeby nie była to w efekcie końcowym klapa :) główną zaletą jest to, że nie ponosimy w związku z tym żadnych kosztów.
Też ostatnio szukałam informacji na ten temat, żeby wypromować swoją firmę i znalazłam fajny artykuł jak się do tego przygotować: http://cenabiznesu.pl/google-facebook-serwisy-warte-uwagi/

W każdym razie życzę powodzenia i sukcesu w wypromowaniu działalności ;)
buni / 46.76.5.* / 2013-08-19 07:10
Świetną reklamą jest optymalizacja konwersji. Ja z tego korzystam i jestem zadowolony, mam coraz więcej klientów.
http://www.webmetrics.pl/
filon80 / 2013-08-12 03:47
zależy czym się zajmujesz - bo nie w każdym biznesie działają te same reklamy. Ogólnie masz sporo opcji - facebook i kampanie reklamowe na nim, kampanie w google, pozycjonowanie, marketing szeptany, katalogowanie strony, bannery, ulotki, oklejony samochód i wiele wiele innych
syska518 / 83.131.87.* / 2013-08-05 11:59
Przede wszystkim trzeba się reklamować i dawać na to fundusz reklamowy-wiele firm o tym zapomina:P a narzędzia reklamowe w sieci są naprawdę skuteczne, działają jak automatyczny sprzedawca:)

Ja mam adwordsy, a dobrą opinią w necie i słowem szeptanym zajmuje się AdvancedArt z Krakowa, dzięki temu ja się skupiam na obsłudze klientów, a google i agencja interaktywna dba, bym ich miała:D
Anastazja 12 / 2013-06-20 14:21
Najprostszymi metodami jakie masz zeby zareklamować swoją fime, to mieðzy innymi na przykłąd założenie konta swojej firmy na Facebooku, po czym organziowanie konkursów, itp. z tym jednakże należy uważać, bo mozna dostać bana :P , kolejna sprawa to informowanei swoich potencjhalnych klientów na facebooku o rabatach , promocjach. Na przykąłd co przykuło moją uwagę to za to ze jeżeli ktoś zgromadzi najwięcej lików dla naszej firmy dostaje jakąś nagrode :)
kojot0s / 31.128.8.* / 2013-06-11 14:28
Osobiście polecam serwis ciekawostki24.pl który oferuje ciekawą formę reklamy, a mianowicie artykułu sponsorowanego, umieszczanego między innymi tekstami na stronie głównej i nie tylko. Patrząc ka klikalność nowych tekstów jest to 100-200 odsłon w 24 godziny (niektóre "ciekawostki" osiągają duże większe liczby, zależy od treści). Postawmy na minimalne 100 kliknięć co daje przez miesiąc 3000 kliknięć za 100zł czyli bardzo dobra cena za klik: 3,3 grosza.

Tutaj można dokonać zakupu reklamy: ciekawostki24.pl/wstaw-sponsorowany-artykul/
robsonsiks12 / 109.204.113.* / 2013-05-20 19:33
Mogę polecić mój program, który dopiero co wystartował(18 maj 2013r.), ale powoli, będzie coraz więcej odwiedzin (patrz statystyki w serwisie w kategorii "Info"). W programie wyświetlane są strony reklamodawców. Gwarantujemy nowych odwiedzających bezpośrednio na twojej stronie. Sam program działa jako przekierowanie na twoją internetową stronę, gdyż zostaje ona wyświetlana wraz z naszym serwisem w ramkach! Dzięki takiemu rozwiązaniu, odwiedzający nasz serwis widzą także twoja stronę. Istotną informacją jest fakt, że dzięki specjalnie przygotowanemu programowi partnerskiemu, oraz płaceniu użytkownikom za odwiedziny naszego serwisu, zapewniamy stały wzrost nowych odwiedzających. Dodatkowym atutem jest zdecydowanie nieporównywalnie niska kwota wykupu reklamy. Dla przykładu, jeśli za jedno kliknięcie i jedno przekierowanie, na twoją stronę w programie reklamowym Google Adsense, zapłacisz ok 0.5 euro, to u nas za 1 euro, masz tych odsłon setki! Warto sprawdzić, wszystko zostaje odnotowane w statystykach, po wykupieniu reklamy. Kierując się do serwisu, proszę nie zwracać uwagi na prostą grafikę, również dzięki takiemu rozwiązaniu, twoja strona, będzie się lepiej rzucać w oczy i robić lepsze wrażenie. Adres programu to http://referrals.besaba.com/
Jan Andrju / 79.184.65.* / 2014-01-27 10:46
Jezeli wolisz zeby zrobil to za Ciebie ktos to polecam strone konkret biznes www.konkretbiznes.pl , do mnie podeszki bardzo indywidualnie i juz nie glowie sie nad reklama. Natomiast za darmo to tylko portale spolecznosciowe i fora internetowe pozostaja lub cos w formie bloga tematycznego.
Mika / 31.2.84.* / 2017-04-27 15:33
Pozycjonowanie strony to podstawa, jeśli chcesz mieć na swojej stronie duży ruch, to zaufaj osobom, które zajmują się tym zawodowo. Sprawdź ofertę Strategon.pl
1 2 3 4 5 6
na koniec starsze

Najnowsze wpisy