Forum W wolnym czasieHobby

Jak spędzać czas z dziewczyną w necie?

Jak spędzać czas z dziewczyną w necie?

Flaszer / 2010-08-23 04:43
To by leciało mniej więcej tak: znamy się już od jakiegoś czasu i mieszkamy spory kawałek od siebie. Widzimy się w łikendy i czasami w tygodniu też. Ale najwięcej czasu razem spędzamy jednak w necie. I mam problem. Jak spędzać z nią czas, żeby się nie nudzić razem. A jest bardzo inteligentna i nie łatwo ją zadowolić byle czym. Trochę gadamy na gg albo czacie ale nie można przecież w kółko tylko gadać. Fajnie byłoby porobić coś razem. Tylko, że właśnie brakuje mi pomysłów. Trochę gramy na kurnik.pl i jest super. Nie wiem czy uda mi się zainteresować ją grami rpg online bo jak na razie mówi że to strasznie dziecinne. :) Udało mi się ją wciągnąć w dyskusję na pewnym forum o muzyce bo akurat lubimy tą samą muze. Tylko, że mi ciągle mało. Chcę ją czuć bliżej, pełniej. Chcę widzieć jak działa, jak reaguje. A nie tylko jak rozmawia. Przez neta jest ciężko, dlatego właśnie mam pytanie:
Jak spędzać czas z dziewczyną w necie?
Wyświetlaj:
Żartowniś / 2011-04-18 14:39 / Bywalec forum
Przynajmniej nie będziecie się musieli zabezpieczać!! jakieś wyjście jest!!
zrymanowska / 2011-04-14 11:11
Dla mnie to troche dziwne chciec wspolnie spedzac czas w internecie- nie wystarczaja Wam rozmowy?
aluta / 2010-11-08 20:00
A macie założone facebooki ? W ten sposób moglibyście przeglądać różne profile (również firm) i je wspólnie komentować. Z reszta na facebooku jest wiele zabawnych aplikacji, quizów i gier, dlatego na pewno spędzicie tam dużo czasu, świetnie się bawiąc.
enha / 2010-08-23 10:54
Może jednak przekonaj ją do jakichś gier online, tylko nie metin i tibia, bo to naprawdę dziwne gry, robią z ludzi odludków i dzikusów. Nie jest wam ciężko? W sensie związek na odległość, bez możliwości przytulania, całowania i tego wszystkiego co można robić w związku? Poznaliście się przez neta?
Flaszer / 2010-08-29 04:19
Poznaliśmy się przez neta. Właśnie brak możliwości przytulania, całowania i "tego wszystkiego co można robić w związku :)" nas boli. To tylko okres przejściowy. Wcześniej, czy później będziemy razem. Na razie jednak musi wystarczyć na internet. I nasze pomysły na wspólne ciekawe zajęcia.
Angel_a / 2010-09-15 11:03
A ja bym właśnie poleciła metin :) Dlatego, że chodząc taką postacią tam to trochę jakbyście się spotkali :) Możecie sobie wziąć nawet ślub ;D
nuda / 195.238.227.* / 2010-12-10 15:29
możecie grać w pokera, a jak kupicie kamerki, to nawet rozbieranego :)

Najnowsze wpisy