Forum Forum inwestycyjneFundusze

Jak sprawdzać fundusze

Jak sprawdzać fundusze

KLON / 89.25.200.* / 2007-11-14 10:01
Witam mam zakupione fundusze PKO Stabilnego wzrosu plus , stanilnego wzrostu, i akcji nowa europa. Mam pytanko gdzie moge na live sprawdzac rokowania funduszy (tak jak spoleg na gieldzie) bo wiem ze fundusze lokuja w pare roznych rzeczy swoja kasiorke ale moze jest taki serwis ktory cos takiego pokazuje??
Wyświetlaj:
max1224 / 83.29.248.* / 2007-11-14 10:06
raczej live nie znajdziesz fundusze o ustalonej stałej porze dnia podają wartość wyceny na podstawie notowań giełd lub tego w co inwestują zwykle jest to z jednodniowym poślizgiem w stosunku do notowań
ale mając informacje oskładzie procentowym portfela sam możesz coś takiego sobie zrobić i wpisując notowania obliczać tzw prognozowany wynik tylko czy to ma sens ?
zenek 1963 / 2007-11-14 10:36 / Bywalec forum
Max w ktorym portalu tak na biegusia i napewniaka sprawdzas najczesciej skandie?pzdr.
max1224 / 83.29.248.* / 2007-11-14 11:21
tam gdzie pisałem wcześniej ML na black rock TEMP na franklin templeton, arkę na arce, a waluty w NBP, w skandii mam wieczorem potwierdzenie wynika że ok 15 mam gotowe to co skandia pokazuje wieczorem np dziś surowce w dół Tempy w górę ale łącznie na plusie który arka powiększy
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy