Forum Forum finansoweBanki

jak sprawdzić kurs euro wyplacany z karty visa

jak sprawdzić kurs euro wyplacany z karty visa

lapusia / 2010-08-17 15:10
dziendobry. czy ktos mi moze wytlumaczyc na czym polega wyplacanie pieniedzy za granica pl z karty visa elektron,normalne konto bieżące.przyjmijmy że chce wyplacic 100 euro w belgi z bankomatu wiec w jakim kursia mi przeliczy zlotowki na euro.czy to sie oplaca,czy lepiej zamienic sobie w polsce zlotowki na euro i jechac po prostu z gotowka.wdzieczna bede za pomoc,z gory dziekuje
Wyświetlaj:
has / 79.190.39.* / 2010-08-19 13:17
Sprawdz sbie kurs sprzedazy Euro w danym dniu ustalonym przez bank wydający Twoja karte + ewentualne prowizje jesli bank nalicza przy wyjmowaniu pieniedzy z bankomatu za granica. Pozdr
wiwan / 2010-08-17 19:04
Zasadniczo - po kursie bankowym Twojego banku. O ile jest on wyższy sprawdź choćby jutro porównując średni kantorowy i banku ( na www ). Dodatkowo prowizja zgodna z tabelą opłat i prowizji dla Twojej opcji konta i karty ( np. 3%, nie mniej niż 10 zł). Dodatkowo jeśli walutą rozliczeniową karty nie jest euro dochodzi prowizja Visy za przewalutowanie.
pasterkaa / 46.112.22.* / 2010-11-05 18:20
zobacz tutaj:

mimk.pl
Milafiorii / 95.49.203.* / 2010-08-19 00:35
Reasumujac za granica bardziej się opłaca płacić karta niż wybierać pieniądze z bankomatów wtedy nie ma żadnych dodatkowych opłat (ewentualnie kosz przewalutowania w zależności jaka jest walut podstawowa w banku) proszę zwrócić uwagę jak duży jest tzw. Spred- to koszt waluty w jakim bank sprzedaje nam ja

Najnowsze wpisy

Kredyty gotówkowe - najlepsza oferta: