jak sprzedać mieszkanie

literatka / 2012-01-13 12:19
w spadku dostałam mieszkanie po babci, teraz chciałabym je sprzedać, jednak nie wiem jak się za to zabrać, jest to stara kamienica, z elektrycznym ogrzewaniem, mieszkanie nie jest w dobrym stanie, a ja nie mam pomysłu na to jak podnieść jego wartość niskim kosztem, jak sprzedać mieszkanie, które nie jest perełką na rynku?
Wyświetlaj:
Mirek127 / 2018-10-02 10:02
Zawsze można sprzedać nieruchomość przez firmę która takie rzeczy skupuje właśnie. Sam trafiłem na stronę https://www.wykup-nieruchomosci.pl/ ostatnio i chodzi mi po głowie żeby lokal po bracie właśnie przez ich spieniężyć. Już mi zrobili wycenę i jest lepiej niż prognozowałem.
HomeStegerka Kielce / 37.98.211.* / 2012-05-06 16:49
Znajdź w swoim mieście ( nie wiem skąd jesteś) nie pośrednika ale home stagera, który pomoże stworzyć strategie sprzedaży kamienicy. Policzy ile włoży i co zrobić aby zyskownie sprzedać ale nie przeinwestować. zacznij dobrze a oszczędzisz sobie czasu i nerwów a możne i pieniędzy.
miki677 / 2012-01-13 13:44
odmaluj ściany, wymień okna, jak trzeba to i parapety, połóż nowe podłogi, zaaranżuj wnętrza tanimi dodatkami i meblami z ikei, jak trzeba weź na to kredyt konsumencki, zwróci się jeśli dokonasz małego remontu bo wtedy kupiec się znajdzie, pamiętaj też o drzwiach wejściowych, muszą być solidne,

Najnowsze wpisy