Jak sprzedac spolke?

smartlife / 2013-01-30 17:51
Drodzy koledzy i kolezanki. W 2011 roku otworzylem pizzerie z kilkoma elementami charakterystycznymi ktore odrozniaja mnie od konkurencji na rynku. Zalozenie bylo takie zeby stworzyc model biznesu franczyzowego. Udalo sie, pizzeria funkcjonuje dobrze, z miesiaca na miesiac notuje wzrost sprzedazy, mam fajny zespol zmotywowanych ludzi a po ostatnich badaniach na lokalnym rynku okazalo sie ze po roku funkcjonowania marka jest rozpoznawana przez duzy procent mieszkancow. Ale jak to w zyciu bywa, niezaplanowane sytuacje maja miejsce... tak i w moim przypadku sie stalo. Okazalo sie ze zmuszony jestem sprzedac interes. Prosze zatem o porade bardziej doswiadczonych kolegow i kolezanki. Jak sie do tego zabrac? Nadmienie jeszcze ze nie chce umieszczac informacji o sprzedazy lokalu w widocznym miejscu z obawy o odwrocenie sie stalych klientow ktorzy moga to odebrac jako ... cos co sprawi ze nasze wysokiej jakosci produkty beda teraz gorsze lub cos podobnego. Dodam jeszcze ze firma zostala przeksztalcona w forme spolki z o.o. oraz ze jestem jedynym udzialowcem.
Z gory dziekuje za pomoc i porade.
DamianEs22 / 89.161.78.* / 2020-06-02 09:34
No tutaj jest wiele aspektów do ogarnięcia jeśli chodzi o sprzedaż spółki i może warto postawić na pomoc fachowców w tym temacie?

Najnowsze wpisy