Forum W wolnym czasieLifestyle

Jak tanio sprowadzić produkty z USA

Jak tanio sprowadzić produkty z USA

Malinowskab / 217.70.58.* / 2010-06-08 09:02
Nie wiem na ile popularnew Polsce jest rozwiązanie zakładania wirtualnego adresu pocztowego w USA, ale chciałabym podzielić się tym z państwem, ponieważ jest to sposób oszczędzenia dużej ilości pieniędzy dający dostęp do każdego produktu w Stanach.

Aby dokonywac zakupów ze Stanów Zjednoczonych od kilku miesiecy juz uzywam uslug wysylkowych www.Viaddress.com, i jestem calkiem zadowolona... Glównie uzywam ich przy zakupach na Amazon.com i Ebay.com i nie mam zadnych zastrzezen.

Rejestracja jest darmowa na www.viaddress.com. Daja ci twój wlasny adres w Stanach na który mozesz dokonywac zakupów w kazdym amerykanskim sklepie a nastepnie przeslac towary z tego sklepu do swojego kraju.

Jesli amerykanski sklep nie akceptuje miedzynarodowych kart kredytowych, Viaddress moze dokonac zakupu w twoim imieniu, bez dodatkowych oplat, i przeslac go do ciebie. Ty tylko placisz za przesylke.
Wyświetlaj:
$$$ / 109.243.88.* / 2010-06-10 17:19
Ci Amerykanie to jednak mają smykałkę do biznesu! Wirtualny adres, pomoc przy transakcjach finansowych... Nasz klient nasz pan! Sprowadzanie tanich towarów, nawet włączając koszty wysyłki, pewnie nadal jest opłacalne. Jest jeden szkopuł: cło! Słyszałam, że do pewnej kwoty (bodaj 50 euro) cło może nie być naliczane. Czy viaddress.com może jakoś "zaniżyć" wartość przesyłki? :) Czy też jest to kwestia "it's illegal" and koniec dyskusji? :)
wojtek76s / 194.63.135.* / 2010-06-08 17:21
Super pomysł jeśli się kupuje książki itp. ale jak kupić i sprowadzić samochód.
Czy realne jest sprowadzenie samochodu z USA własnoręcznie, czy lepiej powierzyć to jakiejś firmie? Ktoś zna taką firmę i może polecić? A może kupić już sprowadzony ktoś może polecić mi jakąś firmę?

Najnowsze wpisy