Forum Forum inwestycyjneFundusze

Jak to jest z kontem w mBanku??

Jak to jest z kontem w mBanku??

paulus82 / 2006-11-30 14:40
zastanawiam się nad taka rzeczą, a mianowicie czy będę mógł dokonywć wszelkich operacji za pomoca konta w mBanku(zakupu, konwersji, itd), jeśli załozyłem rachunki w funduszach poprzez inne banki, ponieważ nie mam jeszcze konta w mBanku, ale mam zamiar jeszcze dokonywać zakupu jednostek i aby uniknąc kolejnych prowizji chciałbym to robić poprzez mBank, tylko nie wiem czy bedzie to możliwe?!!
miał ktoś z Was taki problem? może potraficie mi pomóc?
z góry dzieki!!
Wyświetlaj:
wojcher / 2006-11-30 18:09 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Poprzez m-bank będziesz mógł zarządzać TYLKO jednostkami funduszy znajdującuch się na rachunku w m-banku. Rachunek inwestycyjny jest bezpośrednio zwiazany z kontem e-konto, poprzez które to rozliczane są wszelkie transakcje.
Ale pamiętaj!!!
M-bank nie ma w swojej ofercie wszystkich funduszy, więc może lepiej mieć kilka rachunków inwestycyjnych. Zanim podejmiesz decyzję zastanów się.
paulus82 / 2006-12-01 10:21
1.Więc rozumiem przez to, że nie będe mógł dokupić kolejnych jednostek w funduszach które juz założyłem, poprzez mBank( o ile założe e-konto)!?
2.Czy tez będe mógł dokupić na juz isniejące moje rachunki w funduszach, ale zarządzać poprzez mBanka będe mógł tylko tymi jednostkami które zostały zakupione poprzez e-konto w mBanku.?
Tak wiem że w ofercie mBanku nie ma wszystkich funduszy, tutaj myślę tylko o tych, które są.
Właśnie mam kilka rachunków inwestycyjnych, ale te prowizję...

dzięki za odpowiedż
wojcher / 2006-12-04 22:35 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
To jest dokładnie tak samo jabyś-logując się w m-banku- chciał zarzadzać pieniędzmi ulokowanymi na koncie np w PKO BP. Nieco trudne by było. Ale możesz kasę z PKO przelać do m-banku i masz wszystko w jednej garści
Tak samo jest z funduszami
josep_h / 2006-12-01 16:18
Oczywiscie ze bedziesz mogl dokupic kolejne jednostki w funduszach, ktore juz zalozyles, a ktorych nie ma w ofercie MBanku. MBank czy inny bank...po prostu przelewasz pieniadze na konto konkretnego funduszu. Tylko zapomnij o braku prowizji i o zarzadzaniu tymi funduszami poprzez MBank.
Tak jak wspomniano wyzej Mbank ma w swojej ofercie sporo różnych funduszy i w momencie zalozenia konta mozesz kupywac jednostki tych konkretnych funduszy bez prowizji i zarzadzac nimi dowolnie.
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy