Forum Forum nieruchomościDesign

Jak urządzić mieszkanie do wirtualnego spaceru? Tak, żeby było spore zainteresowanie klienta.

Jak urządzić mieszkanie do wirtualnego spaceru? Tak, żeby było spore zainteresowanie klienta.

Lena911 / 2015-08-19 20:44
Cześć, sprzedaje swoją kawalerkę w Olsztynie i znajomy fotograf ma zrobić wirtualny spacer, nie wiem jak ją urządzić, żeby klient się zainteresował. Wbrew pozorom trudno mi zaaranżować tak małą przestrzeń. Znajomi polecili kompleksową usługę biura CDF na Mazurskiej w Oln, żeby się tym zajęli i naturalnie dalszą sprzedażą a co Wy o tym sądzicie? Macie jakieś sprawdzone info o CDF? Nie wiem czy z tym pośrednikiem będzie mi łatwiej i szybciej.
Wyświetlaj:
Irmina748 / 94.254.193.* / 2015-08-26 23:03
Też jestem z Warmii :) Również polecam tych pośredników, kiedy 6 bank odmówił mi kredytu oddałam się w ich ręce. CDF załatwili wszystkie prawne sprawy itd. i dziś mam już swoje M4 :)
Anka89 / 81.15.177.* / 2015-08-22 15:15
Korzystałam z ich usług. Innowacyjny plan działania także oddałabym się w ich ręce bo są profesjonalistami, na pewnie dobrze to wszystko zorganizują, nie wiem czy samemu jest warto strzępić nerwy i tracić czas.

Najnowsze wpisy