Forum Forum prawneBudowlane

Jak uzyskać pozwolenie na budowę?

Jak uzyskać pozwolenie na budowę?

Piotr Waroń / 2012-03-20 14:01
Przygotowuje się do budowy domu rodzinnego ma działce którą odziedziczyłem po dziadku...trudno żeby nie wykorzystać takiej sytuacji. Jedyny mój problem to taki , że nie wiem jak mam zacząć z kompletowaniem dokumentów aby w ogóle uzyskać pozwolenie na budowę... czy mógłby mi ktoś pomóc?!
Wyświetlaj:
donia999 / 46.76.240.* / 2012-05-21 12:02
http://uprawnienia-nieruchomosci-budowlane-pozwolenie.pl/ tu możesz uzyskać bezpłatną pomoc prawną :-)
PnB / 89.74.251.* / 2012-04-25 17:03
Witam. Jeżeli nie chcesz tracić czasu i nerwów podczas załatwiania pozwolenia na budowę zatrudnij fachowca, który się tym zajmie. Zapraszam na stronę www.pnb.waw.pl (Warszawa i okolice). Szybko i tanio.
Benek11 / 2012-03-20 14:41 / Bywalec forum
Musisz mieć skompletowane:

Projekt zagodpodarowania działki, projekt architektoniczny, oświadczenie o tym że nie działka na której budujesz nie jest przeznaczona na cele budowlane , oraz oświadczenie że nie chcesz na niej nic uprawiać. Musisz mieć pismo własnościowe że ta działka jest Twoja, oświadczenie że będziesz miał dostęp do mediów oraz oświadczenie właściciela drogi że będziesz się mógł przyłączyć do drogi publicznej...trochę tego dużo, ale bez tego ani rusz!

Najnowsze wpisy