Forum Forum dla firmKsięgowość

Jak wybrać biuro rachunkowe?

Jak wybrać biuro rachunkowe?

Money.pl / 2013-01-08 13:45
Komentarze do wiadomości: Jak wybrać biuro rachunkowe?.
Wyświetlaj:
monia08 / 79.163.142.* / 2017-06-30 22:53
już od długiego czasu mam w [...]

### Post edytowany z powodu złamania regulaminu Forum Money.pl ###
bartek00 / 2017-01-22 09:29
ja mam księgowość w biurze zdalnym, bo taka opcja jest dla mnie zdecydowanie wygodniejsza, nigdzie nie muszę jeździć. i okazali się też bardziej kompetentni niż moja poprzednia księgowa.
Radoczka4 / 91.90.190.* / 2019-01-15 11:23
Jak tak samo preferuję księgowość "na odległość" - w przypadku małych biznesów nie ma sensu zatrudnianie osobnej księgowej, lepiej skorzystać z usługi jakiegoś biura... a już w ogóle to polecam szukać miejsc, które prowadzenie księgowości mają jako dodatkową usługę... np. moja księgowość prowadzona jest w firmie, która zajmuje się prowadzeniem wirtualnych biur: http://www.offoffice.pl/biuro-rachunkowe - wychodzi taniej i nie ma problemów z terminami, tak jak to w biurach, które zajmują się tylko księgowością. W mniejszych miastach pewnie terminy nie są problemem, ale Kraków to masakra!
bhpowski / 2016-11-29 08:49
Wybór biura rachunkowego jest bardzo ważny dla firmy. Rola biura jest tym większa im bardziej skomplikowana jest księgowość danej firmy. Przy wyborze biura należy przede wszystkim kierować się fachowością i doświadczeniem biura. Ubezpieczenie jest oczywiście bardzo ważne ale chyba nie zakłada się firmy po to by dostać odszkodowanie.
emil204 / 217.96.253.* / 2016-10-17 12:55
U mnie wybór był dość prosty, kiedy zakładałam firmę to zrobiłam wywiad wśród znajomych, żeby doradzili mi między księgową, a biurem. Prawie wszyscy doradzali biuro, a że mieszkam w małym miasteczku to wybór nie był duzy. Zdecydowałam się jednak wysyłać swoje dokumenty do Warszawy. Dla mnie takie rozwiązanie jest naprawdę super. E-ksiegowość to przyszłość.
magda29 / 46.215.66.* / 2016-07-07 15:14
Ja myślę, że najlepiej skorzystać z biura rachunkowego, które ma dobre opinie wśród znajomych, rodziny itp. Sama w ten sposób szukałam biura rachunkowego w Gdańsku. Wiele dobrych opinii usłyszałam na temat www.texoinvest.com. Postanowiłam skorzystać z ich usług i to był strzał w dziesiątkę. Firma zajmuję się księgowością całego mojego przedsiębiorstwa. Żałuję, że tak późno zdecydowałam się na skorzystanie z ich usług.
Gabi Zaj. / 89.191.161.* / 2016-07-07 22:34
Ani moi znajomi ani rodzina z biur rachunkowych ani księgowości nie korzystali, więc nie miałam się na kim opierac. Zdecydowałam na co to było w zasięgu mojego portfela i przy okazji wygodne, bo odbywało się zdalnie. Mam pełną księgowość w [...]

### Post edytowany z powodu złamania regulaminu Forum Money.pl ###

Wątek dotyczy kwestii JAK wybrać, a nie KTÓRE biuro.
antonina_k / 2016-05-08 14:14
Same pozytywne opinie nie wystarczą. Najlepiej umówić się na rozmowę, sprawdzić samodzielnie kompetencje pracowników, ofertę, polisę OC (nie wszystkie gwarantują klientowi wypłacenie odpowiednio wysokiego odszkodowania w razie szkody), zapytać o listę firm, z którymi biuro współpracuje.
soniaa / 188.121.19.* / 2015-04-13 08:26
Na starcie polecam popróbować samodzielnie poprowadzić swoje sprawy księgowe. Jest to bardzo przydatna szkoła, którą warto choćby ze względów finansowych przejść. Potem o wiele łatwiej też wybrać jest biuro rachunkowe bo wiadomo tak naprawdę co komu jest potrzebne i na co szczególnie trzeba być przeczulonym. Korzystałam z księgowości online wFirma ale dostępnych jest sporo takich narzędzi więc można coś dopasować dla siebie. Mi akurat cena względem tego co dawali w ramach pakietu chyba tego optymalnego było wystarczające i najciekawsze. Potem jednak firma mi urosła i musiałam przejść do biura bowiem doba jakoś się skróciła a lista obowiązków wydłużyła. Przeszłam jednak do biura które jest internetowe i też korzysta z czegoś na wzór tej wFirmy. jako klient tez mam tam panel w którym mogę sobie wszystko sprawdzać analizować itd.co dla mnie jest bardzo wygodne. [...]

### Post edytowany z powodu złamania regulaminu Forum Money.pl ###

gość_994 / 78.8.252.* / 2014-02-17 09:17
> Jakie wybrać biuro rachunkowe?

A masz już jakieś upatrzone biura? Stacjonarne czy internetowe? Warto w tych czasach postawić na internetowe, bo to jest naprawdę wygodna opcja i oszczędność zarówno czasu, jak i pieniędzy (internetowe są tańsze, niż stacjonarne), a poza tym zawsze ma się wgląd do swoich dokumentów, wystarczy się tylko zalogować. No i moim zdaniem to jest bezpieczniejsze - usługi internetowe są szybko weryfikowane w internecie i jak firma jest nierzetelna, to zaraz ludzie płaczą na facebookach, forach itd. Z biurami stacjonarnymi ciężej juz o weryfikację.

Teraz w Internecie jest całkiem sporo serwisów, które oferują usługi biura rachunkowego. Z tych bardziej znanych to raczej infakt i ifirma. Najtaniej wychodzi chyba ifirma. Choć oczywiście niektórzy cenią sobie kontakt z człowiekiem i wolą biura stacjonarne.
Pozdrawiam!
filon80 / 2013-08-12 04:00
dobre biuro to podstawa, ja niestety mam już drugie i dalej nie jestem usatysfakcjonowany - zależało mi na kimś rzetelnym ( i takiego mam) ale jednocześnie kimś kto wie jak obejść w granicach prawa pewne rzeczy, który podpowie co i jak załatwić a niestety z tym jest gorzej - trzeba metodą prób i błędów albo z polecenia
alexandra24 / 2013-03-05 13:17
przedewszystkim warto wybrac biuro ktore juz funkjconiuje od jakiegos czasu na rynku i ma swoja renome. Takie biura sa pewne i maja bardzo dobra i szybka a najwazniejsze PROFESJONALNA obsluge klientow
Błatniak / 2013-03-05 13:23
Ja zawsze szukam informacji na temat daego biura nieruchomosci w internecie... rzecz jasna staram sie z kilku różnych źródeł... teraz nie można by być pewnym opinii zamieszczanych na forach...
alergik33 / 2013-01-08 14:02 / Bywalec forum
ja się tylko ceną kieruję, pzrecież i tak to własnie pracownicy biura ponoszą wszelaką odpowiedzialność, no to czym sę pzrejmować?
Hrrabiaa / 83.27.43.* / 2014-08-29 10:33
A polisa biura? A jego portfolio? A ludzie którzy tam pracują?
Co z tego, że biuro ponosi całą odpowiedzialność - jak będą problemy to i tak będą wymagały czasu, wyjaśnień i mogą być kosztowne.
4 5 6 7 8 9
na koniec starsze

Najnowsze wpisy