Forum Forum inwestycyjnePierwsze kroki

Jak zacząć inwestowanie?

Jak zacząć inwestowanie?

Dentysta12 / 2011-11-15 14:19
Chciałbym się Was spytać jak mam zacząć inwestować? W co najlepiej na początku zainwestować? Jaką kwotę?
Wyświetlaj:
Garcon23 / 185.161.93.* / 2019-04-20 11:18
Polecam trochę przeszkolić się w temacie inwestycji, tak żeby te nasze pieniądze nie poszły w błoto. Bardzo dobre konsultacje w tym zakresie można uzyskać w MultiSerwis-24. Spotkasz tam ludzi, którzy znają się na biznesie.
radecki575 / 212.96.244.* / 2019-04-19 10:41
Macie XTB – działajcie z ich systemem, nie ma żadnych problemów, a mając pojęcie, można z tego wyciągnąć naprawdę wiele. A ile wyciągniecie? To już zależne jest od was. Na pewno pod względem warunków inwestowania moment jest znakomity – nie potrzebujecie od razu kolosalnej kwoty – wystarczy zacząć na demie, od kasy wirtualnej, a później wpłacić pewną gotówkę. I to jest właściwy kierunek.
kekte / 185.113.224.* / 2018-11-19 10:33
Na pewno polecam XTB - a już w jaki konkretnie temat zainwestujecie to całkiem inna kwestia. Na pewno surowce, forex, może również giełda, ale decydująca powinna być wasza wiedza, a nie moda. Tak naprawdę bez względu na aktualną sytuację rynkową teraz jak najbardziej da się sensownie zarobić - znając dane zagadnienie i obserwując rynek.
Mirek127 / 2018-10-03 10:57
Jak zaczniesz przeglądać miejsca, w których kupić ostatecznie złoto inwestycyjne to i tak wrócisz ostatecznie do http://mennica24.pl/. Wszystko przejrzałem, co jest w kraju. Trochę ubogo ogólnie, ale dobrze, że taki portal jest, bo bezproblemowo absolutnie współpraca się odbywa.
zielony808 / 195.189.88.* / 2018-08-26 22:11
Nie jest to trudne - jeśli chodzi o nieruchomości polecam zacząć np. od Financial home - świetnych pożyczek pod zastaw. Nie są najtańsze, ale wygrywają uczciowścią, dobrym podejściem, klarownością umów.
masker / 176.119.53.* / 2018-08-07 13:48
Oczywiście, że JARTOM - oni mają 99 proc. tego rynku, zatem można przejmować wiele atrakcyjnych lokalizacji. Akurat pod tym względem sytuacja naprawdę się mocno odmieniła. Można trafić w mega atrakcyjne miejsca, na dobrych warunkach. I oby tak dalej to wyglądało.
super oferta / 37.47.10.* / 2018-07-03 20:30
Spróbuj platformy mintos. zakładając konto przez ten link otrzymasz jeszcze 1% zwrotu ze swoich inwestycji : www.mintos.com/pl/ref/0ZV7UH Ta promocja trwa tylko do 6.08.2018r. Jeśli chcesz brać udział w promocji, to otwórz konto przez ten link, bo inaczej nie otrzymasz 1% premii ze swoich inwestycji. Zwrot 10% w skali roku z tą platformą, to żaden problem. Poczytaj na internecie i sprawdź sam.
mikaret / 212.96.244.* / 2017-12-27 13:57
Potwierdzam cele w postaci hal magazynowych. Raczej mało kto spodziewał się, że sytuacja rynkowa pójdzie w takim kierunku. JARTOM wam coś mówi? Widzieliście ile mają aktualnie wolnych hal magazynowych? Jakie okazje można przejąć?
alberton / 2013-07-24 13:13
Ja jakiś czas temu zainwestowałem w ludzi, którzy mieli pomysł, ale nie mieli pieniędzy, żeby w niego zainwestować. Po jakimś czasie się zwróciło i to z zyskiem. Polecam taką formę inwestycji, bo nie dość, że wspieramy polskie pomysły to jeszcze możemy na tym zarobić. Korzystałem z portalu milestonehero. Zobacz, przeczytaj, może akurat Ci przypadnie do gustu.
www.milestonehero.com/‎
bartel / 95.48.23.* / 2013-07-26 15:29
Alberton to widze, ze nie jestes jedyny. Ja tez korzystalem z tego programu, ale od drugiej strony jako osoba z pomyslem. Chwilke musialem poczekam na inwestora, ale w koncu sie znalazl. I nasza wspolpraca ciagle sie rozwija, moze uda nam sie stworzyc razem jeszcze jakas inna rzecz. Milestone hero wydaje mi sie, ze wspiera jeszcze inne branze. Ale to po prostu trzeba poszperac w stronie internetowej.
Pan Stan / 95.48.23.* / 2013-07-30 12:11
Sprawdziłem ten portal o którym piszecie. Zdecydowanie ma on potencjał. Zobaczę jak będzie się rozwijał, ale założyłem tam na razie konto inwestorskie. Muszę przyznać, ze możliwość konfiguracji robi wrażenie. Gdy będę miał trochę więcej czasu przyjrzę się projektom, które szukają finansowania za jego pomocą. Póki co wszystko wygląda dość sensownie.
jacek pok. / 83.24.131.* / 2013-07-24 10:42
Polecam inwestowanie w ETFY,-jest ich ponad 1400,niskie koszty za zakup,oraz prowizje.Niestety trzeba przynajmniej poświęcić miesiąc na edukacje i analize gdfzie w dużej mierze są bardzo przydatne strony,z których osobiście korzystam=www.barchat.com,oraz www.zacks.com,-są to firmy wyspecjalizowane w tych dziedzinach,-pozatym polecają gotowe rekomendacje z gwarancją ,ale niestety płatne .Do inwestowania w ETEFY korzystam z platformy Meta trader 4.Nie będę polecał firmy ,banku ,brokera ,powinniscie sami znalezc bez problemu.
markomania / 2013-07-19 09:51
Ja zacząłbym od prasy fachowej. Naucz się pewnych zależności, czyli na co wpływają stopy procentowe, jak poszczególne wskaźniki makroekonomiczne wpływają na nastroje inwestorów, polityce których państw najbardziej wpływają na opinię publiczną etc. Na Twoim miejscy nie uczyłbym się definicji akcji, obligacji, bonu, etf, kontrakty itp. ani broń Boże! rodzajów zleceń. Załóż sobie rachunek w biurze maklerskim, włóż tam 500 zł i graj. Jeśli BĘDZIE W transie i złapiesz bakcyla lepiej wszystko zrozumiesz.
investing4life / 89.73.41.* / 2013-07-15 21:11
Przede wszystkim musisz nabyc trochę wiedzy. Bez tego możesz tylko strzelac i może się uda może nie. Ja zaczynałem szkoląc się na globtrex.com i dało mi to duża podstawe merytoryczną
patrycja603 / 83.29.162.* / 2013-07-15 19:58
Uważam, że jeśli chce się inwestować trzeba mieć minimum wiedzy więc warto pojechać na szkolenie, które pokazuje możliwości. Jeśli jest ktoś chętny zapraszam do kontaktu : pati101@interia,eu
alice_007 / 2013-05-23 09:49
Warto zainwestować w obligacje skarbowe 3-letnie. Zakupić je można w domach maklerskich w PKO.Oprocentowanie jest zmienne a naliczone odsetki są wypłacane co pół roku.Obligacje są dobrą formą oszczędzania.
FDASFSA / 5.173.6.* / 2013-05-15 18:29
NAJLEPIEJ OD TYCH SPÓŁEK KTÓRE DADZĄ NAJWIĘCEJ ZYSKU (NA LAMACH PARKIETU KILKA DNI TEMU BYŁ ARTYKUŁ NA TEMAT TEGO W JAKIE SPÓŁKI GROSZOWE WARTO INWESTOWAĆ DLA MEGA ZYSKÓW - BEZPIECZNYCH GROSZÓWEK ) OTO TAKA, KTÓRĄ OPISYWALI - RENTOWNA Z PERSPEKTYWĄ DALSZEGO ROZWOJU I ZA GROSZ
do początku nowsze
1 2
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy