Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Jak zacząć swój własny biznes z Hongkongiem?

Jak zacząć swój własny biznes z Hongkongiem?

aleksandra108 / 89.171.92.* / 2009-08-04 16:49
W związku ze zbliżającymi się targami Lifestyle Expo w Internecie pojawił się przewodnik „Jak rozpocząć biznes z Hongkongiem i Chinami”, przygotowany przez Radę Rozwoju Handlu Hongkongu (HKTDC) organizatora targów i zamieszczony na jej stronie.

Z przewodnika można dowiedzieć się w jaki sposób m.in. znaleźć odpowiedniego partnera handlowego, jak sprawdzić jego wiarygodność i jakość oferowanych produktów, a także informacje związane z zawieraniem umów… Generalnie przewodnik powstał aby pomóc wykonać pierwszy krok do biznesu z Hongkongiem i Chinami 
Wrześniowe targi, które odbędą się w Warszawie, są jedną z możliwości na nawiązanie kontaktów biznesowych z partnerami handlowymi z Dalekiego Wschodu bez potrzeby pokonywania ponad 6 tysięcy kilometrów. Pierwsze dwa dni targów (21-22.09) będą otwarte dla przedsiębiorców, natomiast trzeci dzień (23.09) jest dla osób prywatnych. Wstęp na targi jest bezpłatny.
Czy ktoś z was próbował już prawdziwego biznesu z Hongkongiem lub może ktoś z was zamierza zainwestować w coś takiego? Od czego zaczynaliście? Czy udział w takich targach wg was jest potrzebny?
A może macie jakieś pytania, na które nie możecie znaleźć odpowiedzi?

pozd.
Aleksandra D

Najnowsze wpisy