Forum Forum dla firmZakładanie firmy

jak założyć własną firmę?

jak założyć własną firmę?

kalka / 2011-04-22 14:24
witam,
zastanawiam się nad rozpoczęciem działalności gospodarczej ale nie wiem do jakiej instytucji powinienem się z tym najpierw udać? czy do urzędu skarbowego czy może statystycznego? z góry dziękuję
Wyświetlaj:
loopi / 77.253.1.* / 2011-08-01 13:05
dzialanosc to nie tak trudno zalorzyc ale zeby pomysl byl dobry, ocen marketbase.pl moze pomoze...
wirrr / 2011-07-11 10:39 / -
teraz można założyć firmę przez wypełnienie CEIDG w internecie, oszczędzimy sobie w ten sposób stanie w kolejkach w urzędach, jedyne co będziemy musieli odwiedzić osobiście to ZUS.
prosto / 178.182.0.* / 2011-06-08 22:52
w obecnej sytuacji polityczno gospodarczej niech Pan zapomni o otwarciu własnej firmy w Polsce. Jeżeli Panu się nie powiedzie będzie Pan ścigany za długi do końca życia nikt Panu niczego nie daruje ZUS przyśle Pany informacje po dziewięciu latach i 11 miesiącach o Pana zadłużeniu o którym nie będzie Pan nic wiedział wraz z odsetkami
Jeżeli Panu się powiedzie Pana firma zostanie przejęta przez mafię będzie Pan tylko figurantem Pana firma stanie się pralnią pieniędzy wyłudzaniem dotacji itd
Jeżeli nie zgodzi się pan na warunki mafii
postąpią z Panem tak jak z Panem Olewnikiem i tysiącami jemu podobnych
Jeżeli nie przekonałem Pana to proszę zacząć od rozwodu pozbycia się wszelkiego majątku
musi być Pan pusty jak bęben aby tylko Pan zapłacił za swoją decyzję przegranym swoim życiem życzę powodzenia
bazyylll / 2011-06-09 10:53
skąd takie wizje u pana? ja osobiście po prostu nie mogę od dłuższego czasu znaleźć zatrudnienia, dlatego też coraz poważniej ze znajomym myślimy o otwarciu biznesu związanego z murarstwem, myślę że może tu coś się uda
prosto / 178.182.90.* / 2011-06-09 21:57
mam 60 lat firmę prowadzę od 80 roku przez ten cza naoglądałem się różnych rzeczy np
kolega aby ratować swoją firmę zajął się handlem bronią w układach z księdzem Jankowskim i Wałęsom który potem został prezydentem Po wpadce handlarzy w Ameryce kolegę zaczęto wzywać na przesłuchania pokazywał mi ubrane pampersy tak się z niego lało to jeden z przykładów których mam tysiące Teraz jest jeszcze gorzej Polska ma stać się bezludną zieloną wyspą Obecne przepisy całkowicie uniemożliwiają uczciwą działalność Wszelkie instytucje ma Pan przeciwko sobie Niech Pan poczeka w międzyczasie popracuje na czarno ewentualnie zacząć działalność na minimum bez kredytów tak żeby w każdej chwili mógłby Pan ją zamknąć życzę powodzenia
edek50 / 2011-06-10 09:40
teraz dotacje z PUP czy UE umożliwiają rozwój, inwestycje we własną działalność, ludzie z tego faktycznie korzystają i przede wszystkim nie narzekają...
szklarek / 2011-04-26 10:30
Tu elementarz:

http://msp.money.pl/wiadomosci/zakladam_firme/
annbili / 83.30.6.* / 2011-06-09 14:37
Szukam dotacji z unii na rozwinięcie działalności tłumaczeniowej.
Ma ktoś z Państwa doświadczenie w tej dziedzinie?

www.abitranslations.pl
jolka34 / 212.76.49.* / 2011-04-25 12:53
W dzisiejszych czasach to rzeczywiscie nie jest nic skomplikowanego.Zwłaszcza ze istnieje naprawde bardzo duzo rzeczy,które ułatwiaja nam założenie swojej firmy ,chociazby potem taka integracja na polu telekomunikacyjnym www.teleok.pl/
witeczkowa / 188.146.112.* / 2011-05-20 14:34
Tez mi sie wydaje ze jest to jedno z najlepszych rozwiązań.Wczytałam sie w to dosyc dokładnie i jak widze nie trzeba drugiej linii (odpada zbędny koszt abonamentu, niższy koszt zakupu urządzenia wielofunkcyjnego – ponieważ jest bez modułu faksu, mniej papieru i toneru, archiwizacja dokumentów).
tinella / 46.205.83.* / 2011-07-09 17:58
A co wazne w firmie zwykle potrzebna jest tez i infolinia,zwłaszcza jesli myslimy np. o sklepie internetowym.I mysle ze warto własnie iśc w ta strone ,takich zintegrownych rozwiazan.
bot / 88.135.166.* / 2011-07-10 23:17
Sztuczny ten spam

Najnowsze wpisy