Forum Forum finansoweInne

jak zapewnić dziecku dobrą przyszłość?

jak zapewnić dziecku dobrą przyszłość?

mamaWpracy / 2012-10-02 10:16
Mam syna 5 letniego, wiem, że jest jeszcze mały, ale różnie się życie może potoczyć i chciałabym mu zapewnić godną przyszłość, zabezpieczyć go jakoś. Tylko zasdtanawiam się co by było najkorzystniejsze, czy jakieś konto mu założyć, czy przepisać mu mieszkanie. Sama nie wiem.
Wyświetlaj:
olga43 / 195.149.64.* / 2012-10-05 11:47
Trzymaj się z daleka od wszystkich polis, ubezpieczeń, III filara, obligacji, itp. oszustw. Po prostu - tylko środki materialne. nieruchomości, złoto i srebro w formie monet lub sztabek. Oczywiście to wszystko nie przyniesie efektu bez nauki - bazą mają być 3 przykazania
1. nigdy nie zaciągaj długów
2. nie ufaj rządom
3. nie ufaj żadnym instytucjom finansowym finanse trzymaj wyłącznie pod własną kontrolą

wolnoscnadchodzi.blogspot.com
lapfin / 89.76.150.* / 2012-10-02 13:07
Lokatę tak, ale najlepiej taką jak np. w pko jest czyli łączoną z funduszem inwestycyjnym, to zawsze jest szansa trochę więcej zarobić.
ag_daz / 2012-10-02 10:28
posłuchaj .. to najlepszy moment na to aby zapewnić twojemu synowi przyszłość i godny start w dorosłe życie ...
nie zakładaj konta bez sensy . bo kasa na nim tylko sie dodaje czyli 2+2+2 ile uzbierasz ??? ja proponuje ci bezpieczną lokate inwestycyjną gdzie działa zgodnie z zasadą Einstein czyli 2x2x2 .
jeżeli masz ochotę naprawdę nad tym sie zastanowić i podnieść swoją świadomość finansową .. zadzwoń 531 343 868 Agnieszka

Najnowsze wpisy

Kredyty hipoteczne - najlepsza oferta: