Forum Forum dla firmZakładanie firmy

Jak zareklamować firmę w internecie i nie tylko

Jak zareklamować firmę w internecie i nie tylko

ebiznesman / 2014-02-15 20:58
Mamy wiele metod na reklamę firmy.

Na początek trzeba wiedzieć do kogo kierujemy nasz produkt/usługę.

Kto jest naszym idealnym klientem.

Pierwszy sposób najszybszy na reklamę firmy to zakup mailingu, który możemy spotkać na allegro.

W wyszukiwarce wystarczy wpisać "mailing"
Następnie stworzyć teksty informacyjne"copywriting" a nawet squeeze page"strone przechwytującą"
na której potencjalny klient zostawi nam swój adres email i wtedy można mu wysłać jeszcze inną ofertę.

W ten sposób można dotrzeć do tysięcy klientów.

Stworzenie wideo z prezentacją produktu/usługi mocno wpływa na świadomość zakupu

Drugi sposób rozreklamowania firmy to ogłoszenia zarówno w internecie, (gdzie można
kupić taką usługę również na allegro) jak również w prasie, lokalna gazeta etc.

Trzecia forma to reklama w postaci plakatów, banerów, nowoczesnej nazwy firmy, ulotki, billboardy, wizytówki.

Kolejnym sposobem jest jeszcze reklama na facebook i w google adwords

Jednak najlepszą i stale pozyskującą klientów reklamą jest strona internetowa/blog, gdzie nie tylko jest pokazane i napisane
jaką mamy ofertę produkt/usługę ale również piszemy co się w naszej firmie dzieje.

Pokazujemy nagrania wideo

Robimy prezentacje produktu usługi zarówno przez internet jak i na żywo.

Najważniejsze jest żeby budować bazę czytelników(emaile) naszej strony, których później
zamienimy w klientów.

W między czasie wystarczy taką stronę wypozycjonować i mieć najlepszy ruch z sieci, czyli prosto z google :)

Jest jeszcze więcej metod promocji ale te są najłatwiejsze.
Wyświetlaj:
matr56 / 79.191.138.* / 2021-03-12 10:27
polecam usługi firmy www.agir.pl
Dynagr / 83.15.79.* / 2020-09-10 11:54
Prawda jest taka że bez reklamy w dzisiejszych czasach nie utrzymamy biznesu http://polskibastion.pl/czym-charakteryzuja-sie-nowoczesne-pylony-reklamowe/ kroczek kpo kroczku można dotrzeć na szczyt.
Motlas / 83.15.79.* / 2020-08-12 08:23
Na początek można zacząć od gadżetów http://kosmosfera.pl/dlugopisy-reklamowe-czyli-najnowsze-trendy-reklamowe/ na start idealna sprawa.
jakiesintrnetwie_seo2 / 2019-09-03 10:33
Jesteście ciekawi jak zareklamować firmę w internecie lub jak zaczać internetową sprzedaż polecam zagladnać na tego bloga fajnie wszystko opisane maja tutaj http://internetowo.eu/
spox1 / 79.191.90.* / 2019-08-28 12:44
Jak tak obserwuje zachowanie klientów to wydaje mi się, że najlepiej działają upominki, jakieś gifty. Też zamawiam napoje z ST Drink i zauważyłem, że ludzie chetnie po nie sięgają. Spox
arturo / 79.191.88.* / 2019-03-13 11:39
Polecam gadżety reklamowe. Ja zamawiam napoje z ST Drink i polecam, fajnie się sprawdzaja. Sa smaczne i robia mega reklamę :)
marek8989 / 94.254.145.* / 2018-01-03 13:02
Ja korzystam z banerów od Bannermaker już dłuższy czas i jestem zadowolony z nich jak i z samej ceny która nie jest jakoś wywindowana jak na tej jakości materiał.
katharines / 2015-09-14 21:29
Kupując takie usługi na allegro możesz się spodziewać skuteczności na poziomie mniejszym niz 5%. Co do mailingu z alle - większość i tak trafi do spamu. Teraz trzeba zacząć strony pozycjonować.
palajdy / 2015-06-07 23:32
A odnośniki? Ktoś trafia do ciebie w jedno miejsce ale dopóki nie jest dociekliwy, to nie ma żadnych szans poznać twój towar najlepszy czy ten najbardziej chodliwy. Mi się nasunęło na myśl przy sklepie internetowym bardzo proste rozwiązanie ale wielu o nim z jakiegoś powodu zapomina - panele. Na sellbooster.pl można się zarejestrować i tworzyć takie bez problemu i skomplikowania, a cena dosłownie minimalna. Wcześniej testowałem darmowe z neta ale mają to do siebie, że albo się nie aktualizują jak trzeba albo w ogóle kiedyś mi powcinało zdjęcia z aukcji na alledrogo :/
Wrocpedia.pl / 83.4.254.* / 2015-06-03 22:38
Jeżeli prowadzisz firmę we Wrocławiu i chciałbyś zwiększyć ilość swoich Klientów z tego miasta, jednym z najlepszych sposobów na reklamę jest umieszczenie darmowego wpisu we Wrocławskim Serwisie Informacyjnym - Wrocpedia.pl
Możecie tam Państwo umieścić darmowy wpis w jednej lub kilku odpowiadających Państwu kategorii. Do każdego wpisu można dołożyć 3 zdjęcia oraz wpisać 3 słowa kluczowe, po których będzie można odnaleźć Państwa wpis w wyszukiwarce Wrocpedia.pl
Chcesz zaistnieć we Wrocławiu - już dziś dodaj wpis w serwisie Wrocpedia.pl
Barbara553 / 85.221.193.* / 2014-10-01 12:23
Witam serdecznie,
Osobiście - jako osoba początkująca, która nie chce na razie dużo płacić za reklamę - poradziłam sobie skutecznie z brakiem aktywności na stronie na kilka sposobów. Dodam, że jestem polonistką, a nie informatykiem. Chcę udowodnić, że BARDZO WIELE możemy zdziałać samodzielnie, nie płacąc za to specom od komputerów. Nie musimy mieć przy tym dużego doświadczenia w branży komputerowej. Przeciętny właściciel jakiejkolwiek firmy takiego doświadczenia przecież nie ma - zna się na budownictwie, handlu, różnych usługach, jakie oferuje jego firma. Ale specem od komputerów nie jest. Mój wpis byłby długi, pozwolę sobie zatem przytoczyć link do mojego artykułu: http://wymownia.blog.onet.pl/category/copywriting-2/by...
Może komuś te wskazówki się przydadzą. Moje dotychczasowe doświadczenie mówi mi, że naprawdę można zdziałać dla siebie wiele dobrego, nie wkładając w to dużo pieniędzy. Zapłaciłam tylko za kilka banerków w sieci (i to niewielkie kwoty), a resztę wykonałam samodzielnie. Uwierzcie mi proszę, że dla chcącego nic trudnego. Jeśli ja (polonistka) poradziłam sobie w świecie sieci bez zlecania usług reklamy innym, to Wy też możecie.
klimkon / 176.221.121.* / 2015-09-08 14:53
Też planuję w najbliższym czasie zrobić porządek ze swoją stroną i zacząć ją trochę pozycjonować. Zastanawiam się jedynie jak rozliczać się z agencjami? Z pozycje? Ruch? A może jakiś stały abonament?
robetus / 185.81.166.* / 2015-09-09 14:25
Jest kilka najpopularniejszych form rozliczenia:
- pozycje;
- ryczałt
- mix -> czyli trochę ryczałt trochę za wyniki
- tak jak napisałeś za ruch.
Najbardziej motywujące do pracy jest rozliczenie za pozycje i ruch. Odsyłam do gościa z panet.pl - zna się na rzeczy. Jak coś się da zrobić ze stroną, to zrobi.
ewelinaja / 2015-09-14 09:29
Rozliczanie się za pozycje jest totalnie bez sensu. Linki są zdobywane szybko, później tracą na wartości i w efekcie nic to nie daje. Teraz skuteczny jest content marketing plus adwords, wtedy dobra agencja rozlicza się przede wszystkim za pracę i efekt.
ebiznesman / 2014-02-15 21:07
zapomniałem dodać, żeby przed zakupem czegokolwiek na allegro najpierw skontaktować się i porozmawiać ze sprzedawcą

Najnowsze wpisy