Forum Forum dla firmZakładanie firmy

Jak zareklamować nowo otwartą firmę?.

Jak zareklamować nowo otwartą firmę?.

Kacper01 / 2012-10-23 14:15
Jakieś dwa tygodnie temu otworzyłem swoja pierwsza w życiu firmę, sprzedającą kosmetyki dla kobiet... chciałbym jakoś wypormowac mój sklep...czy mogę liczyć na jakieś pomysły od was/?
Wyświetlaj:
Romek333 / 46.174.3.* / 2021-02-22 22:20
Ostatnio zaczęliśmy korzystać z oferty www.pro-komp.com.pl właśnie pod kątem przygotowywania dekoracji na naszych sklepowych witrynach. Możemy ich polecić, zupełnie się zmieniły nasze witryny, zespół młodych pracowników z masą ciekawych pomysłów dzięki czemu można liczyć z ich strony na świetne dekoracje.
reklamix / 2013-02-05 13:34
w obecnej dobie wysoko rozwinietego socialmedia i mediow spolecznosciowych pomysl nad stworzeniem fajnego i atrakcyjnego profilu facebook. Napewno przyciagnie wielu chetnych. I co najwazniejsze bedzie twoja wizytowka w internecie :) Do tego oczywiscie strona internetowa i mysle ze bedzie ok :)
DE23 / 109.233.91.* / 2013-02-04 23:12
Czy mógłbyś napisać nieco więcej o tej firmie? Nie wiem czy posiadasz sklep internetowy czy stacjonarny. Strona www to podstawa, jeżeli jej jeszcze nie posiadasz to zerknij na stronę www.biznespraktycznie.pl, znajdziesz tam konkretne informacje na ten temat.
biznesowy21 / 2013-02-04 12:55
Tak jak już kilka osób pisało profil Twojej działalności idealnie pasuje pod działania w mediach społecznościowych.

W mojej firmie takie działania idealnie się sprawdziły. Zamówiliśmy w firmie R.Majewski piórniki dla dzieci i zorganizowaliśmy konkurs. Oczywiście piórniki były odpowiednio oznaczone naszym logiem, przez co dzieciaki dobrze nas kojarzyły ;)

Musisz zastanowić się w jaki sposób chcesz się pozycjonować i jak być postrzegany.
informatyk86 / 2013-02-04 10:39
w obecnej dobie dzialania facebooka i mediow spolecznosciowych jest naprawde latwiej. Przedewszystkim stworz profil reklamujacy i opisujacy twoja firme. Potem polec zanjomym polubienie profilu i popros zeby przekazali swoim znajomym :) Troche trudu i pomalu bedzie sie samo rozkrecalo i roslo zaintersowanie. Jesli bedziesz ciagle aktualizowac , robic jakies promocje konkursy z nagrodami to szybko znajdziesz rzesze ludzi ogladajacych i lajkujacych twoj profil :) a co za tym tez idzie... potencjalnych nowych klientow :)
web / 2013-02-03 20:26
Najlepiej skorzystać z reklamy efektownościowej takiej jak google adwords. Płacisz tylko za kliknięcia w reklamę, banery możesz przygotować sam lub skorzystać z banery-google.pl.
AndrzejAndzej / 89.77.183.* / 2013-01-17 18:44
Np wręczając swoim klientom kubeczki reklamowe ze swoim logo, adresem bądz innymi danymi- to świetna promocja i reklama dla każdej działalności. Ja zamówiłem w firmie Ara-Color ich strona to http://9502052d3e.mamfirme.pl/
lub na FB Ara-Color Fotokubek, Kubek ze Zdjęciem, Kubek Reklamowy
Polecam.
flyaway / 83.142.186.* / 2012-11-30 09:39
działalność masz idealną pod promocję w sieci. Wiesz skontaktuj się może z jakąś firmą, Advenced Art jest bardzo dobra i stosunkowo nie droga.
alexzxz / 194.146.120.* / 2012-10-26 10:59
możesz zacząć od skorzystania z darmowych stron w internecie, np. www.uslugodawca.pl, możesz tam ciekawie zaprezentowac swoja ofertę...

Najnowsze wpisy