jak zdobyć pracę

glob797 / 2011-09-21 11:24
szukam pracy już bardzo długo, coraz bardziej się zniechęcam i coraz częściej myślę o wyjeździe za granicę, powiedzcie mi jak można w Polsce zdobyć pracę? jak można zaprezentować się należycie na rozmowie kwalifikacyjnej?
Wyświetlaj:
darq / 83.26.122.* / 2011-10-06 10:29
dorgam - chyba masz rację :-). Patrząc na oferty pracy z portali to jedna wielka ściema. Niby mają ileś tam tysięcy ofert pracy na money.pl ale jak się przypatrzec to po pierwsze - dublują się a po drugie są nieaktualne. Ostatnio z pewnej firmy otrzymałem odpowiedź że moja oferta została odrzucona bo skończyła się rekrutacja a dalej konkretne ogłoszenie pojawia się na kilku portalach - śmiech na sali. Te ogłoszenia to tylko chyba dla picu a swoich znajomków wciskają. Szkoda gadac - oszustwo albo niekompetencja na każdym kroku !
gienek09 / 2011-10-06 11:46
stawia się przed nami duże wymagania, których nie jesteśmy w stanie spełnić, w związku z tym przyjmujemy pracę na popularne ostatnio w mediach umowy śmieciowe, godzimy się na minimalne płace i niepewność zatrudnienia :/
Abc-Paweł / 213.156.116.* / 2011-10-04 22:26
Witam,
dla osób borykających się z problemami związanymi z otrzymaniem wymarzonej pracy chciałbym polecić usługi firmy abc-rekrutacji.

Zajmujemy się profesjonalnym przygotowaniem cv oraz listu motywacyjnego, przygotowaniem do rozmowy kwalifikacyjnej czy przeprowadzeniem testów predyspozycji.

Zachęcam do skontaktowania się telefonicznie z naszym przedstawicielem w celu zdobycia większej ilości informacji lub do odwiedzin naszej strony http://abc-rekrutacji.pl

Pozdrawiam Paweł
Osoby z Poznania i okolic ,więcej informacji pod numerem 532 833 790.
macio234 / 89.77.249.* / 2011-10-03 18:16
Eeee tam, ja uważam, że po prostu trzeba się na czymś dobrze znać, a do tego trzeba od siebie wymagać, a nie tylko p******** w stołek "w wolnym czasie". Oczywiście nie uważam, że glob797 się obija, po prostu tak mi przyszło do głowy.

A moze alternatywne sposoby zarabiania?
http://projektzmiana.net.pl/
dorgam1 / 2011-09-21 14:16
najlepszy sposób to znajomości i chyba jedyny, który teraz działa w Polsce, możesz nie mieć żadnych umiejętności, ale jak masz znajomości to nie musisz się o nic martwić

Najnowsze wpisy