Forum Forum dla firmZakładanie firmy

Jak zlecić stworzenie taniej i estetycznej strony internetowej - sposób

Jak zlecić stworzenie taniej i estetycznej strony internetowej - sposób

MiKr / 78.88.125.* / 2011-03-14 16:15
Witam forumowiczów.

Jak założyć stronę www firmy tanio? Generalnie wiadomo, że im większe wymagania mamy, tym droższa jest strona.

Załóżmy, że potrzebuję prostej strony, tzw. wizytówki, kilka działów, galeria zdjęć, dane kontaktowe firmy. Jak zrobić, żeby koszt strony wyszedł jak najniższy?

Wybrać najtańszego wykonawcę! :)

A poważnie: trzeba się zastanowić, co składa się na koszt wykonania strony. W przypadku prostej stronki najwięcej czasu zajmuje zwykle wykonanie przygotowanie jej oprawy graficznej (zwanej z angielska layoutem lub czasami szablonem).

Czy da się to jednak obejść? Ja znalazłem na to sposób, niby znany, ale jednak nie do końca:

1. Zlecić wykonanie strony www z gotowego szablonu
2. Zlecić przerobienie szablonu i dostosowanie go do naszych potrzeb, dzięki czemu powstanie strona mało podobna do szablonu - z unikalną grafiką.

Zaletą jest to, że zwykle szybciej jest przygotować stronę www z gotowego szablonu przerabiając go, niż robić stronę od zera. Dzięki temu koszt wykonania strony znacznie maleje, a efekt jest taki sam jak w przypadku projektowania strony od początku.

Gdy przyszło mi to do głowy, postanowiłem stworzyć stronę www.prostrony.pl. Przedstawiłem na niej jak może wyglądać strona zrobiona z przerobionego szablonu (zakładka Przykład).

Zapraszam :)

Najnowsze wpisy