Forum Forum pracyOferty - szukam pracy

Jak zrobić dobre wrażenie na rozmowie?

Jak zrobić dobre wrażenie na rozmowie?

globus007 / 83.18.73.* / 2012-09-07 10:12
Jestem na etapie poszukiwania pracy, byłem już na trzech rozmowach o pracę na stanowisko, które by mnie interesowało, ale zawsze znalazł się ktoś lepszy ode mnie i praca przeszła mi koło nosa. Pozytywne odpowiedzi dostaję jedynie z miejsc, gdzie nikt nie chce startować, wiec biorą, kogo popadnie, ale ja mam trochę większe ambicje. Nie wiem, czy mam po prostu pecha, czy nie potrafię się dobrze zaprezentować. Zawsze miałem niskie poczucie własnej wartości, ale od pewnego czasu to się zmienia i chcę naprawdę osiągnąć w życiu coś więcej. Doradźcie coś, bo znowu zaczynam wątpić w swoje możliwości.
Wyświetlaj:
relado / 77.242.232.* / 2012-09-11 22:29
Skoro mowa o kursie to polecam ten http://kodatrakcyjnosci.pl/. Wśród tych wszystkich kursów dla osób szukających pracy ten jest najlepszy. Nie jest to nabijanie w butelkę tylko faktycznie można się czegoś nauczyć
Kleoo / 83.25.28.* / 2012-09-09 11:52
Ważne jest abyś nigdy nie tracił nadziei :) Nie tutaj to gdzie indziej powiedzie się tobie. Wiem, że łatwo jest tak mówić, ale ucz się na swoich błędach, a zajdziesz daleko. Zawsze też możesz zapisać się na kursy, które podnoszą jakość twoich rozmow, podnoszą twoją atrakcyjność :)
relado / 77.242.232.* / 2012-09-08 20:35
Najważniejsza jest wiara w siebie. to połowa sukcesu. Jeśli już to osiągniesz zdecydowanie łatwiej jest się zaprezentować. Należy być błyskotliwym, mieć wiedzę o firmie do której się startuje i najlepiej jakieś doświadczenie w tej dziedzinie.
Matylda100 / 79.191.121.* / 2012-09-12 16:29
Skoro podjąłeś już decyzję o swojej zmianie, faktycznie zacznij coś robić w tym kierunku. Może zmiana wizerunku na początek, abyś poczuł się kimś nowym a następnie bardziej konkretne działanie - właśnie taki kurs lub szkolenie, gdzie zajmą się tobą specjaliści i pomogą Ci się otworzyć na innych i uwierzyć w siebie.

Najnowsze wpisy