Forum W wolnym czasieLifestyle

Jak żyją rosyjscy bogacze?

Jak żyją rosyjscy bogacze?

Money.pl / 2010-01-22 21:34
Komentarze do wiadomości: Jak żyją rosyjscy bogacze?.
Wyświetlaj:
duuo / 79.191.8.* / 2011-02-18 21:37
W Polsce rozpoczyna działalność kilkadziesiąt tysięcy firm rocznie. Problem w tym, że jedynie część z nich powstaje na fundamentach rzetelnej wiedzy biznesowej i solidnego przygotowania ich właścicieli.
polecam ebooki o biznesie
mój ulubiony
http://www.nexto.pl/rf/pr?p=13590&pid=155088
koloor / 83.7.174.* / 2011-01-07 13:17
Nie ma to jak byc w tych 5% i zyc w luksusach patrzac jak reszta 95% nie ma co jesc. Naprawde SUPER!
smerficzek / 2010-03-18 11:16
Nie ma to jak być rosyjskim bogaczem:) Nigdzie indziej na świecie miliarderzy nie afiszują się tak ze swoim bogactwem. Kiedy byłam jakiś czas temu w Moskwie, bardzo mnie zaskoczyła mnie rzucająca się w oczy dysharmonia między bogaczami a biedakami
Jermak / 2010-01-29 23:36
Nie można jednak zapominać, że ludzie ci często są postrzegani jako lokalni wybawcy i mówi się o nich jak o bohaterach. Np. Abramowicz pełniąc funkcję gubernatora Czukotki rozwijał tamtejszą infrastrukturę (często za własne pieniądze) i ludzie są mu dziś za to wdzięczni...
Kazimierz Król / 77.87.217.* / 2010-01-22 21:34
Powiększ prestiż swój i swojej rodziny zaspokajając jednocześnie podstawową potrzebę - poczucie bezpieczeństwa. Nie stój w kolejkach tylko po to, że limity na ten rok zostały wyczerpane!! Gwarantujemy dostęp do specjalistów w max. 72h od zgłoszenia! - Bez kolejek - umawiasz się na właściwą dla siebie godzinę, bez skierowań!
Zadzwoń >> Umów się >> Korzystaj! Pakiet Rozszerzony Plus - rodzinny już od 750 zł/mc!! Więcej o abonamentach wraz z możliwością wykupienia na stronach www.abonamentymedyczne.com.pl oraz pod adresem sprzedaz@abonamentymedyczne.com.pl

Najnowsze wpisy