Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

Jaka będzie przyszłość warszawskiego parkietu bez prezesa Rozłuckiego?

Jaka będzie przyszłość warszawskiego parkietu bez prezesa Rozłuckiego?

Wyświetlaj:
olewator / 85.219.140.* / 2006-03-29 19:56
do Rozłuckiego: Dumny to ty facet nie masz być z czego.
jesteś winny przestępstwa z 4 lutego 2004 na kontraktach uznając transakcję za legalną
Uznaliście BDM PEKAO za winne , które wam zapłaciło 400 tys zł kary na premie dla was. Skoro PEKAO zapłaciło karę to chyba jasne że przestępstwo było. 7 tys zł - tyle jesteś mi winny. wstydź się.
Remi / 83.23.253.* / 2006-03-26 11:50
Napiszcie proszę, co myślicie o akcjach North Coast?
Czy warto się na nie zapisać?
Bardzo cenię sobie zdanie forumowiczów Money.
Artykuł z 16 marca nikt nie skomentował.
http://www.money.pl/archiwum/wiadomosci/artykul/maksymalna;cena;akcji;north;coast;ustalona;na;3;90;zl,61,0,145981.html

Pozdrwiam
Kaja / 83.31.149.* / 2006-03-25 15:46
W NYT ył naczelny który zwalniał z pracy wszystkich o których
zaczęto mówić iż są niezastąpieni. Giełda będzie i bez pana
Rozłuckiego, a jej siła zalezy wyłącznie od podmiotów na niej
notowanych.
menda / 83.22.188.* / 2006-03-25 17:01
Jakich podmiotów Kaju droga. Po coż operować jakąś dziwną frazeologią ? Na giełdzie notowane są akcje spółek oraz różne instrumenty finansowe. Problem jednak w tym ,że jednak to giełda silna nie będzie jeżeli brakuje woli wprowadzania na nią nowych spółek. Marzec jest kolejnym miesiącem bez debiutów co grozi narastaniem bańki spekulacyjnej.Ba ,nowy rząd nie tylko nie prywatyzuje ale przeciwnie ,mówi o reprywatyzacji (choćby PGNiG), Skąd więc ma pochodzić ta "siła" giełdy?
Bolo2 / 84.40.228.* / 2006-03-25 16:27
Święte słowa, mam wrażenie, że Polska pełna jest ludzi niezastąpionych, z prezydentem Kwasniewskim i jego pupilem Stypułkowskim na czele.
chciaż w tak profesjonalnym portalu jak Money, dziennikarze mogli byu przestać pleść bzdury o niezastapionym rozłuckim
menda / 83.22.188.* / 2006-03-25 13:06
Szkoda czego innego. Polska giełda traci szanse stać się centrum finansowym środkowo-wschodniej Europy. Bez względu na to czy Rozłucki dalej kierowałby GPW czy też nie ,szansa jest tracona.
pilot / 2006-03-25 13:22
Ja bym tak pesymistycznie tego nie przyjmował. Był Rozłucki będzie inny , giełda będzie funkcjonowała bez względu na zachodzące zmiany. Ważna jest kondycja polskich firm i ich czytelność przez rynki które chcą inwestować u nas.
Pozdrawiam i życze dużych obrotów w nadchodzącym tygodniu co będzie dowodem że nic się nie zmieniło na niekorzyść.
menda / 83.22.188.* / 2006-03-25 14:35
Ja też nie mówię ,że jak odejdzie Rozłucki to giełda się zawali. Jeszcze raz powtarzam: GPW traci szansę rozwoju.Pozdrawiam rónież.
Zuzanna / 83.23.226.* / 2006-03-25 22:06
Zostałeś trochę "naprostowany" przez sąsiada "generała" - -menda.

O jakim rozwoju ty mówisz? Giełda to jak mówił Rozłucki
ulica dwukierunkowa.Mówił też coś o cyklach i o kilku ważnych innych terminach a Ty tylko o jednym.
Przeżylismy jedną bańkę, co tam bańkę, BANIĘ po wejsciu BŚ na giełdę i ministrze Borowskim.
Pamietasz ile wtedy wprowadzali nowych spółek na giełde?
Teraz też nic nam nie grozi po odejściu Rozłuckiego.
Wszędzie nastepuja zmiany pokoleniowe(patrz chociazby w MKOL przed kilkoma laty a olimpiady organizowane są dnadal, i to jakie!)
Pani Kaju ja zrozumiałem co wyraziła Pani mówiac o notowaniu podmiotów na giełdzie a menda jak sama jego nazwa wskazuję czepia się.
Trudno,
to jest zastapić J.P.II ale i jego następca całkiem nieźle sobie radzi.
Dobrych notowań przy wysokich obrotach życzę i niech się ten baniak trochę wypełni!
menda / 83.22.209.* / 2006-03-26 10:16
Nie wiem po co Pani pisze o rzeczach o których pojęcia nie ma. Najpierw odnosi się Pani do zmiany prezesa GPW .Rozpisuje się Pani na ten temat chociaż ja wcześniej napisałem ,że giełda bez Rozłuckiego się nie zawali. Do kogo więc ta mowa? Oczywiście wynika to z tego ,że ludzi niezastąpionych nie ma. Inną sprawą jest po co następuje ta zmiana? Zmian na stanowiskach dokonuje się w dwóch przypadkach: albo jeżeli ktoś sobie nie radzi ,albo jeżeli ktoś nie chce już tego stanowiska zajmować ( awans, emerytura itp). Tutaj żaden z tych przypadków nie zachodzi. Mamy typowy przykład realizacji TKM. Zwalniamy fachowca ( co do tego nikt nie może mieć wątpliwości) aby zrobić miejsce dla kolesia. I to jest cała prawda! Należy w tym przypadku mieć nadzieję ,że ten nowy koleś będzie kompetentny. Taka to wygląda czy się komuś podoba czy nie.
Co do Banku Śląskiego to pisze Pani totalne bzdury ( typowe zresztą dla Pani). Kiedy bowiem ten bank wchodził na giełdę ,hossa trwała od dłuższego czasu. Ba ,nie była to hossa leczprawdziwa mania giełdowa.Jeszcze raz powtarzam ,ta euforia trwała już znacznie wcześniej ,co łatwo sprawdzić patrząc w notowania giełdowe z tego okresu.Ponadto nie jest prawdą ,że przeżyliśmy jedną bańkę giełdową. Przeżyliśmy dokładnie dwie , przy czym ta druga ( tzw. internetowa) była znacznie poważniejsza w skutkach. Jeżeli ktoś nie widzi zagrożeń jakie niesie stagnacja giełdy ( brak nowych spółek i brak docelowj wizji roli i miejsca GPW w Europie; przynajmniej środkowo-wschodniej ) to jest dyletantem. Mam nadzieję ,że nieco przybliżyłem sprawy związane z GPW. Myślę ,że pozwoli to Pani zrozumieć pewne kwestie i uniknąć oczywistych błedów w przyszłości.
Proszę także o uśmiech! Polska będzie miała nowy rząd!
adamm / 62.87.244.* / 2006-03-25 09:57
Odchodzi profesjonalista-wielka szkoda
Wanda Zugaj / 83.23.226.* / 2006-03-25 22:14
toj
Musisz pójsć do lekarza.
To "banie sie" to może być DEPRESJA albo poczatek Schizofrenii !
goren / 83.22.209.* / 2006-03-26 19:23
Trudno się nie bać. Do tej pory to w Radio Maryja straszyli masonami, liberałami, komunistami ,Żydami ,cywilizacją śmierci znaczy się. Teraz straszą Tuskiem , Rokitą /
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy