Forum Forum dla firmZakładanie firmy

jaka forma reklamy zainteresuje klientów?

jaka forma reklamy zainteresuje klientów?

raf4 / 2011-04-14 14:25
witam,
Rok temu założyliśmy ze znajomymi firmę zajmującą się pozycjonowaniem stron internetowych, jednak przez to że na rynku jest dość duża konkurencja w tym zakresie nasze zyski są dość mizerne, zdecydowanie nie spełniają naszych oczekiwań, jesteśmy rzetelni, pracujemy sprawnie, nasza wydajność jest bardzo dobra, ale nie radzimy sobie z pozyskiwaniem nowych klientów, jaką formą reklamy powinniśmy się zająć aby ich zainteresować?
Wyświetlaj:
Opron / 2012-03-22 16:53
pierwsze co mi do głowy przychodzi to dzwonienie do firm które są na 2..3..4 stronie .. albo i na samym końcu w wyszukiwarkach - to są potencjalni klienci ;)
poradnik111 / 194.146.120.* / 2011-06-14 15:06
Mozesz rowniez skorzystac z darmowych katalogow, taki jak np uslugodawca.pl, po kosztach :-)
drobi / 178.183.6.* / 2023-01-19 09:20
Znakomite rozwiązanie http://meseve.pl/trwale-i-solidne-kasetony-wykonane-z-dibondu/ szczerze polecam.
eurobarter.pl / 194.54.21.* / 2011-04-18 18:22
ja w takim przypadku zrobiłbym inaczej, poszukał w google adwords słów, które są dość popularne, poszukał odpowiedników tych słów w firmach, które się zajmują taką branżą np. konstrukcje stalowe i poszukał firm, które tym się zajmują i przygotował spersonalizowaną ofertę konkretnie dla danej firmy z przykładami jak to może wpłynąć na jej przychody. wszyscy szukają przychodów w masie klientów indywidualnych a niewiele firm zajmuje się świadczenie tego rodzaju usług dla biznesu. Sam zastanawiam się czy nie poszukać firmy pozycjonerskiej dla swojego biznesu. pozdrawiam
cukiereczek83 / 2011-04-15 12:08 / Bywalec forum
mysle, ze moze wysylac reklamy mailowe do firm,moze sie okazac, ze ktoras z nich wlasnei chce skorzystac z waszych uslug, poza tymmozna tez ulotki po firmach roznosic...
Renomek / 188.33.186.* / 2011-04-18 16:06
teraz coraz więcej firm korzysta z usług firm pozycjonujących, więc sądzę nie trafiliście dobrze z pomysłem na interes, duża część moich znajomych, którzy mają własne firmy w ramach kampanii reklamowych bazuje właśnie na takich firmach, do tego dochodzą jeszcze jakieś reklamy i bannery na portalach, sam natomiast mam jeszcze wizytówkę w panoramie firm, gdzie z punktu widzenia tych wszystkich narzędzi to to narzędzie oceniam zdecydowanie najlepiej. sądzę też przy tym (trochę pocieszając), że coraz więcej firm będzie potrzebowało działań reklamowych w internecie, dlatego powinniście się odbić, tylko musicie zacząć być widoczni, czyli też zwiększyć nakłady na reklamę samych siebie.

Najnowsze wpisy