Forum Forum prawneKarne

jaka kare dostane za posiadanie 1.5 gram marihuany

jaka kare dostane za posiadanie 1.5 gram marihuany

onarmilion / 79.186.199.* / 2009-10-21 16:33
witam w poniedziałek kupiłem marichuane i zostałem złapany przez policje zdązyłem spalić 0.5 reszte oddałem zaczeli mi grozić to powiedziałem kto mi sprzedał pokazałem gdzie mieszka i powiedziałem ze nie tylko ja kupuje czy dostane mniejszą kare za to??nie chce iść do paki bo sie boje ile bedzie kosztowac ewentualna grzywna??
Wyświetlaj:
swiatowy_kryzys / 89.230.195.* / 2010-08-25 14:16
od wymiaru sprawiedliwości pewnie żadną, ale bądź przygotowany na to że ktoś ci napluje w twarz, ktoś ci wybije jedynkę, albo przestawi nos w najlepszym wypadku.
generalnie ani państwo ani wymiar sprawiedliwości nie zapewnią ci ochrony, a ludzie z twojego osiedla czy miasta nie dadzą ci żyć. Najlepiej gdybyś wyprowadził się na drugi koniec Polski
joł joł / 217.97.152.* / 2010-08-18 23:23
Wolał bym nie byc na twoim miejscu jak ten diller sie dowie , że go wydałeś...
paleleleeee / 83.12.34.* / 2010-06-21 14:33
Wpis usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
;p / 77.254.185.* / 2010-06-09 18:51
Ty lepiej idź do więzienia ba na ulicy masz przesrane
dirck / 193.109.225.* / 2010-06-06 17:36
Do paki raczej nie trafisz - mała ilość i pełna współpraca zrobią swoje ;) Gratuluje obywatelskiej postawy i wielkich cochones ;P
Po resocjalizacji / 83.24.33.* / 2010-03-02 00:21
Nygus z Ciebie. Jak trafisz do p****** t o na pewno ktos ci Pojedzie i na harem wyskoczysz jeżeli cie wcześniej strzyga nie udusi
OpenMinded / 77.91.50.* / 2010-01-02 06:38
Wiele kontrowersji wzbudza fakt odpowiedzialnosci karnej za posiadanie marihuany. Zacznijmy jednak od poczatku. Marihuana jest znana ludzkosci od bardzo dawna, jest czescia kultury w wielu krajach, bywa bardzo rozbieznie traktowana, od zlotego srodka "na wszystkie bole" (fizyczny i psychiczny) po szatanskie nasienie i narzedzie zla. Zebralem wiele informacji na jej temat, czytalem wnioski plynace z badan nad ta roslina, komentarze osob zazywajacych i jestem pewien jednego. Nikt na tym swiecie nie powinien rozprawiac o niej dopoki sam nie przekona sie o efektach jej dzialania na wlasnej skorze. Sam osobiscie uwazam ze empiryczne poznanie pozwala rzucic inne swiatlo na sposob dzialania marihuany, jej niebezpieczenstwa i wreszcie fakt czemu moze byc ona nielegalna. Moglbym pisac kilkugodzinne eseje ale postaram sie w skrocie przyblizyc wielu mlodym ludziom WLASNA teorie jak to wszystko dziala.
1. Co daje marihuana?
Odprezenie, relaks, odbicie od codziennych problemow tym trudniejszego zycia im czlowiek jest starszy i wiecej spoczywa na nim odpowiedzialnosci a blogie beztroskie dziecinstwo powoli odchodzi w niepamiec. Te oddzialywania sa najbardziej pozadane przez, nazwijmy ich "palaczy" gdyz palenie jest forma najbardziej rozpowszechniona. Bardzo czesto obserwuje sie rowniez iz osoby z obnizonym komfortem psychicznym, brakiem akceptacji ze strony otoczenia, potrafia siegnac po marihuane co czasem skutkuje otwarciem sie, przynajmniej na poczatku przygody z trawa, na ludzi ktorzy rowniez cos pozytywnego w niej upatrzyli. Zreszta kazdy kto ja pali ma swoje indywidualne korzysci i zna je najlepiej. Plusem jest tez to iz teoretycznie nie powoduje ona nieodwracalnych zmian w psychice, nie wywoluje agresji a wrecz przeciwnie jednak przyjmijmy do swiadomosci ze jako ludzie mniej lub bardziej swiadomi dokladamy kolejny czynnik wspoltworzacy nasza psychike co moze poza korzysciami niesc pare niebezpieczenstw wynikajacych raczej z faktu zlozonosci ludzkiego umyslu a nie z dzialania samej trawki.
2. Jakie sa jej minusy?
a) nie polecam jej nikomu u kogo wystepuja zaburzenia psychiczne bo nigdy nie udowodniono ze traktujac ja w formie leku moze poprawic stan psychiki
b) nie traktujcie jej jako leku na cale zlo czyli np: masz tragedie w rodzinie, ojciec pije matka pije, przemoc w rodzinie, choroba i brak jej zrozumienia przez otoczenie oraz wszelkie inne patologie wprowadzajace dysfunkcje w waszym zyciu. Pamietajcie, ze jak srodek przeciwbolowy moze ona zalagodzic bol (szczerze moim zdaniem prochy z apteki sa gorsze ale o tym pozniej) ale nigdy ani jedno ani drugie nie wyleczy przyczyny, jest to jedynie dorazne dzialanie w chwili cierpienia a nie terapia prowadzaca do wyzdrowienia.
c) uwazajcie bo pomimo iz przewazajaca jest opinia iz trawka nie uzaleznia to chociazby forma w jakiej jest spozywana najczesciej czyli skret w ktorym mieszana jest z tytoniem wlasnie ze wzgledu na ten ostatni skladnik moze prowadzic do nikotynizmu.
d) nie zapominajcie tez o fakcie ze wielu z was przynajmniej na poczatku dysponuje bardzo mala wiedza na temat marihuany i raczej opiera sie na tym ze kolega opowiadal jakie to niesamowite.
e) w Polsce trawa jest nielegalna, czego zdecydowanym minusem jest to ze dla wielu mlodych niedoswiadczonych palaczy albo zupelnych swiezakow jest ona owiana pewna mgielka nadzwyczajnosci, lekiem gojacym wszystkie rany, od razu Wam mowie ze NIE JEST
f) podobno trawy nie mozna przedawkowac czyli czujecie sie bezpieczni bo w doslownym sensie nie zatruje ona waszego organizmu jak amfa, kwasy i inne gow.. ale czy kiedykolwiek zastanowiliscie sie ze w calej tej euforii odnosnie jej genialnosci palac dzien w dzien, rano, wieczorem czy nie zabiera ona wam zbyt duzo waszego cennego czasu? waszego zycia? pomysl przez chwile... najarasz sie, 2 lub 3 godziny nie chce ci sie nic, czujesz sie fantastycznie ale nie oszukujmy sie, kilka blantow dziennie i czasami nie chce ci sie nawet zmienic programu w telewizorze bo caly dzien chodzisz na bombie
g) najgorszy minus - trawka jako produkt nielegalny rozprowadzana jest przez dilerow, dilerzy najczesciej poza trawa maja amfe, koks, tablety i inne badziewie ktore z punktu widzenia pochodzenia, dzialania diametralnie sie roznia od trawy chociaz wszystko lacznie z nia, szumnie nazywane jest tak zle kojarzonymi i zasadnie, narkotykami. Chcialbym zeby to o czym tak czesto sie mowi, ze od trawki sie zaczyna bylo przez was wlasciwie zrozumiane. Trawa faktycznie bywa czesto pierwszym etapem do sprobowania czegos wiecej ALE NIE MUSI. Dlaczego? czesto z powodu wzorowania sie na kolegach i rownie latwej dostepnosci do chemii co do trawy. Rzadko zdarza sie zeby diler ktory opyla ci maryske kierowal sie glosem serca czy rozsadku odmawiajac ci sprzedazy amfy, towaru ktory w nadmiarze moze cie szybko zrujnowac psychicznie, fizycznie i finansowo gdyz popadniesz w uzaleznienie, skoro czesto moze miec na tym lepszy profit bo bedziesz po proszek u niego czesciej. Bardzo czesto sami jada n
adam333333 / 87.207.113.* / 2009-12-15 23:51
Wpis usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
maniche / 193.111.166.* / 2009-10-22 13:04
w zakładce "Jaka grozi mi kara za posiadanie 0,29g suszu marihuany?? " zostało już wyjaśnione co może ci grozić za tego typu przewinienie. Polecam lekturę
onarmilion / 79.186.227.* / 2009-10-23 17:50
nie moge znaleźć chociaż szukałm dosyć długo nie obchodzimnie ile mozna dostaćza 0.29 tylko za1.5g
dk / 213.25.153.* / 2009-12-02 05:30
za 1,5g możesz dostać 45 zł.
J**** Frajerow / 85.222.87.* / 2010-05-30 14:02
Wpis usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
gosciu / 188.33.119.* / 2010-06-16 10:54
Dostał byś grzywnę!!! A tamten koleś pójdzie siedzieć za dilerkę!! Nie ogarniam Takiego toku myślenia! Lepiej zmień miasto bo w tym już nie masz życia takie wieści szybko się rozchodzą a inni klienci nie będą zadowoleni!! A sprzedawca możne dostać do 10 lat jestem ciekaw co zrobi jak wyjdzie!? Sprzedawczyk!!!!!!!!
apacz79 / 86.43.184.* / 2011-02-22 12:02
madrze gadasz nic by cyc niemial poza tym jak sie kupuje nielegalne rzeczy to trzeba sie liczyc ze kiedys mozna trafic na psy ,jeszcze sie debil rospisuje sie o tym
Dam / 89.171.21.* / 2010-06-18 14:50
Jednym słowem konfident
Mara.. / 77.112.161.* / 2010-06-28 14:13
Wpis usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
xxx202 / 77.254.29.* / 2010-08-07 17:23
witam zatrzymali mnie parę miesięcy z 5 gramami amfetaminy winę przyjołem na siebie i się przyznałem że to tylko i wyłącznie na własny użytek nie długo mam się wstawić w sądzie z tego co wiem grozi mi 6 miesięcy w zawieszeniu na 2 lata i grzywna chyba 400zł co o tym wy sądzicie
olokju / 79.191.23.* / 2011-12-29 16:16
ja tam jaram tylko ziolo
dillgang / 217.97.152.* / 2010-08-18 23:25
przynajmniej dillera nie sprzedałeś
Marcin_1979 / 2010-08-20 18:14
No ładnie.Dilera to byście na rękach nosili. A on sprzedaje gówno waszym dzieciom., synom i córkom które później robią lache za pół grama jakiegoś ścierwa. Wami sie powinno gardzić. Dzięki waszym pieniądzom taki śmieć wozi się w nowych butach czego zazdroszczą mu dzieciaki z osiedla i też tak chcą. i koło się zamyka. Krótkowzroczność nic więcej.
aagaa / 77.253.189.* / 2010-08-24 23:11
Jacy wy ludzie puści jesteście chyba sami narkomani !!
Chyle czoła takim konfidentom :))
Wy pewnie nie chronilibyście swoich zasranych tyłków !!!Pajace miastowe
snoopdogydogg / 87.207.224.* / 2010-08-24 23:45
Co ci to dało że sprzedałeś kogoś? Wystarczy powiedzieć że znalazłęs, nawet jak pies nie uwierzy to przecież twardo stoisz przy swoim, przynajmniej nikogo nie wydasz :)
Przeciwko Korestwu / 188.33.120.* / 2010-10-04 20:44
Jak kuwa nie potrafisz chodzic z workiem jaranie to lepiej z********** do dopalaczy.;]
Pamietaj sprzedales typa ktory ci pomogl bo chciales zajarac.
1 2
na koniec starsze

Najnowsze wpisy