Forum Forum dla firmZakładanie firmy

Jaka miejscowosc ma widniec na pieczatce?

Jaka miejscowosc ma widniec na pieczatce?

paszczaq / 2010-08-22 22:20
Witam,

Dzialalnosc mam zarejestrowana we wsi ktora nie ma wlasnego urzedu pocztowego (jest on w innej wsi). Listy dochodza niezaleznie od podania adresu

01-234 Wies, w ktorej jest dzialalnosc
czy
01-234 Wies gdzie jest poczta

Stad pytanie, ktora nazwa wsi powinna byc na pieczatce. Dodam jedynie, ze w EDG poszli na latwizne ;) i wpisali

Nazwa Wsi gdzie mam dzialanosc
ul. Przykladowa 4
01-234 Wies gdzie jest poczta

Wolalbym nie pisac obu wsi na pieczatce ze wzgledu na koszt oraz to ze taki adres moze byc mylacy.

Pozdrawiam i z gory dziekuje za odpowiedz.
Wyświetlaj:
szklarek / 2010-08-23 10:57
Wcale nie poszli na łatwiznę- taki jest prawidłowy adres i dziwne, że kwestia aż do założenia DG nie była jasna. I taki adres mają w dowodach mieszkańcy tej wsi.
Kod pocztowy jest właściwy dla siedziby u. pocztowego w rejonie , którego obsługi dane miejsce się znajduje.
paszczaq / 2010-08-23 11:17
Dziekuje - teraz jest to dla mnie jasne. Ze wzgledu, ze oba adresy byly dla mnie jednoznaczne (jednoznacznie oznaczaly moja lokalizacje) nie bylem pewien.

Wnioskuje ze musze umiescic na pieczatce pelny adres (z nazwami obu wsi).
szklarek / 2010-08-23 11:51
No tak. To w końcu pieczątka i jeśli jest na niej adres, to ma być zgodny z ewidencją NIP, Regon i EDG. Więcej- tzn.czy w ogóle musi być adres:

http://msp.money.pl/wiadomosci/zarzadzaniep/artykul/jakie;informacje;na;pieczatce;papierze;czy;www,153,0,221337.html

Najnowsze wpisy