Forum Forum inwestycyjneFundusze

Jaka więc strategia na dziś?

Jaka więc strategia na dziś?

zielona łąka / 2007-11-09 20:25
Zachować spokój i minimalizować straty i ... przetrwać do kolejnego odbicia. A moze przejść na obligacje ??
Wyświetlaj:
wrota wyobrażni / 2007-11-10 12:55 / portfel / Poznań na +
Moja strategia na dziś porawić sobie chumor zrobić rodzinie przyjemność kino może restauracja może kręgle zobaczymy .Ale hossa w samopoczuciu mórowana.
kobras / 2007-11-10 10:06
ja czekam ze swoimi ML 4, 5 oraz Temp4.
do tej pory skakałem ale nic dobrego z tego nie wyszło, wiec teraz obrałem inną taktykę :D
czy skuteczną ... zobaczymy :)
krzysiek29 / 2007-11-10 10:18 / Uznany Gracz Giełdowy
te fundy sa bardzo dobre jak narazie jedynie chiny maja najwiekszy balonik bo C/Z jak sie nie myle okolo 40 w najblizszym czasie czeka nas niezly zjazd. INDIE, ROSJA, BRAZYLIA, TURCJA maja potencjal wzrostowy C/Z okolo 15-17 czyli nie jest zle
krzysiek29 / 2007-11-10 09:55 / Uznany Gracz Giełdowy
konwersja funduszy zawsze troche trwa.
niektire fundusze mozemy przekonwertowac do 6 rano chodzi mi o sposob internetowy i wtedy z tym samym dniem wyceny a wycena jest z piatku fundusze o jeden dzien sa do tylu. czyli jak w niedziele zobaczymy umacnianie mocne jena jest duze prawdopodobienstwo dalszych spadkow a dodatkowo mozna spojrzec na Azje ktora rozpoczyna w niedziele po polnocy.
max1224 / 195.117.209.* / 2007-11-09 23:18
i w ten sposób zatwierdzić stratę???
poczekać ze spokojem wzrosty jeszcze będą przemyśleć kiedy z obligacyjnych i pieniężnych konwertować na akcyjne nie mówię o łapaniu dołka ale po odbiciu największe i najszybsze odrabianie strat
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy