Forum Forum finansoweBanki

Jaką wybrać kartę prepaid? Pytania...

Jaką wybrać kartę prepaid? Pytania...

Messssssyyyyy / 83.21.233.* / 2013-01-11 19:47
Witam.

Jestem zainteresowana kupnem karty prepaid w którymś z banków.
Przyznam, że przede wszystkim zależy mi na anonimowości i chciałabym taką kartę prepaid aby przy jej zakładaniu, nabyciu nie trzeba było podawać swoich danych osobowych, numeru pesel czy dowodu osobistego.
Chciałabym też aby na taką kartę prepaid można było wpłacać środki z różnych kont bankowych, przelewów pocztowych oraz przelewów z banków w Niemczech.
Chciałabym też móc później oczywiście wypłacić te środki.
Po za wpłatami i wypłatami środków z takiej karty prepaid chciałabym tez móc za pomocą Internetu czy SMS sprawdzić stan konta na karcie prepaid czy transakcje dokonane na tej karcie.

Czy ktoś z Państwa może ma taką kartę i mógłby napisać szczegóły dotyczące tej karty, czyli jak wyrobić, czy trzeba podawać dane osobowe itd...

Proszę tez o doradztwo w jakim banku jeśli chodzi o karty prepaid jest najlepsza oferta i jakość takiej karty prepaid?

Jak na razie znalazłam w Internecie, że chyba najbardziej popularne karty prepaid to karta prepaid w banku
-Pekao
-Bank Zachodni WBK

Może ktoś ma daną kartę w którymś z tych banków lub może innym i zechciałby się podzielić swoimi doświadczeniami?
Proszę o wszelkie odpowiedzi i informacje.

Pozdrawiam

Najnowsze wpisy

Konto osobiste - najlepsza oferta: