Jaka zniżka OC?

cazz / 2009-08-04 23:10
Witam.
Sytuacja ma się następująco:

21.09 kończy mi się polisa auta, która trwałaby 4 lata co dawałoby 40% zniżki. Polisy tej nie kontynuuje, bo mam zamiar sprzedać stare auto.

Kupiłem nowe auto, które wymaga ubezpieczenia od 7.09, mam zamiar kupić je w innej firmie niż ta od starego auta, i nie wiem jak ze zniżką.

Na stan z dn. 7.09 wychodziłoby że są pełne 3 lata zatem 30% zniżki. Ale brakuje raptem 2 tygodni do zakończenia tamtej polisy co domykałoby mi 4 pełne bezszkodowe lata i zniżkę 40%.

Te 2 tygodnie tutaj mogą zaważyć, jak wygląda to w towarzystwach ubezpieczeniowych, czy jest szansa na wyższą zniżkę pomimo że brakuje te 2 tygodnie do 'zamknięcia' tamtej polisy? czy jest jakiś okres 'przejściowy', nie wiem jak to nazwać...
Wyświetlaj:
tom-ek / 31.63.221.* / 2011-05-27 19:28
Wejdź na stronę AXY i sprawdź ile zapłacisz za ubezpieczenie samochodu
Podając nr polisy znajomego otrzymasz dodatkowy rabat.
Jeżeli nie znasz nikogo z aktualnym numerem możesz podać mój:

♣♣♣♣♣♣♣♣♣

2156606

♣♣♣♣♣♣♣♣♣

uzyskasz zniżkę:
1) 20 zł w przypadku zawarcia Umowy Ubezpieczenia w Pakiecie OC albo tylko w zakresie
Pakietu AC,
2) 60 zł w przypadku zawarcia Umowy Ubezpieczenia w Pakiecie Pełnym, Pakiecie dla
Kobiet, Pakiecie Pełnym Motocykl.
eme / 77.253.180.* / 2011-04-23 21:42
Wszystko tylko nie AXA !!!!
wrum / 31.63.198.* / 2011-04-22 21:35
Wejdź na stronę AXY i sprawdź ile zapłacisz za ubezpieczenie samochodu
Podając nr polisy znajomego otrzymasz dodatkowy rabat.
Jeżeli nie znasz nikogo z aktualnym numerem możesz podać mój:

♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣

BA2156606/01

♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣

uzyskasz zniżkę:
1) 20 zł w przypadku zawarcia Umowy Ubezpieczenia w Pakiecie OC albo tylko w zakresie Pakietu AC,
2) 60 zł w przypadku zawarcia Umowy Ubezpieczenia w Pakiecie Pełnym, Pakiecie dla Kobiet, Pakiecie Pełnym Motocykl.
wrum / 31.63.198.* / 2011-04-22 21:40
Zmienił się format proszę wpisać - 2156606
Rabat_Direct / 95.50.63.* / 2011-04-11 12:48
Polecam powołać się na ten kod promocyjny Liberty Direct 2010-71978974, wystarczy
skopiować i wkleić.
Można wpisać lub skopiować i wkleić na stronie internetowej kod promocyjny liberty
direct- ostatnie pole na dole na pierwszej stronie do wyliczania składki.

Numer ten można również podać podczas rozmowy konsultantowi.
Trzeba tylko powiedzieć, że chcę się powołać na numer polisy znajomego który polecił mi
ubezpieczenie u Waś i podać mu ten kod 2010-71978974

Numer ten uprawnia do zniżki w wysokości
50zł na samo OC
100zł na OC i AC
Dodatkowo można uzyskać jeszcze 10% zniżki
5% za płatność jednorazową
5% za płatność kartą kredytową

Kalkulator OC/AC Liberty Direct oraz instrukcje i porady jak uzyskać największą zniżkę
znajduje się pod linkiem
www.kodlibertydirect.cba.pl
ZOBACZ KONIECZNIE

Jeżeli chodzi o rozmowę telefoniczną to można ją zamówić na stronie głównej Liberty
Direct w polu o nazwie "kontakt".
Można oczywiście zadzwonić pod nr tel 195 21 bądź (022) 589 91 91

Zachęcam zatem do wyliczenia składki, używając numeru polisy Liberty Direct
2010-71978974

Numer ten jest tym samym co "Kod promocyjny Programu Partnerskiego Liberty
Direct"

Numer ważny do końca promocji - tak długo jak będzie trwała promocja tak długo numer jest ważny.
Promocja planowo ma trwać do końca czerwca 2011 - być może ją przedłużą bo cieszy się dużym zainteresowaniem.

Polecam Liberty Direct i ich promocję

Pozdrawiam Serdecznie wszystkich szukających taniego ubezpieczenia.
Rabat_Direct / 95.50.63.* / 2011-04-11 12:47
Polecam powołać się na ten kod promocyjny Liberty Direct 2010-71978974, wystarczy skopiować i wkleić.
Można wpisać lub skopiować i wkleić na stronie internetowej kod promocyjny liberty direct
- ostatnie pole na dole na pierwszej stronie do wyliczania składki.

Numer ten można również podać podczas rozmowy konsultantowi.
Trzeba tylko powiedzieć, że chcę się powołać na numer polisy znajomego który polecił mi
ubezpieczenie u Waś i podać mu ten kod 2010-71978974

Numer ten uprawnia do zniżki w wysokości
50zł na samo OC
100zł na OC i AC
Dodatkowo można uzyskać jeszcze 10% zniżki
5% za płatność jednorazową
5% za płatność kartą kredytową

Kalkulator OC/AC Liberty Direct oraz instrukcje i porady jak uzyskać największą zniżkę
znajduje się pod linkiem
www.kodlibertydirect.cba.pl
ZOBACZ KONIECZNIE

Jeżeli chodzi o rozmowę telefoniczną to można ją zamówić na stronie głównej Liberty
Direct w polu o nazwie "kontakt".
Można oczywiście zadzwonić pod nr tel 195 21 bądź (022) 589 91 91

Zachęcam zatem do wyliczenia składki, używając numeru polisy Liberty Direct
2010-71978974

Numer ten jest tym samym co "Kod promocyjny Programu Partnerskiego Liberty
Direct"

Numer ważny do końca promocji - tak długo jak będzie trwała promocja tak długo numer jest ważny.
Promocja planowo ma trwać do końca marca 2011 - być może ją przedłużą bo cieszy się dużym zainteresowaniem.

Polecam Liberty Direct i ich promocję

Pozdrawiam Serdecznie wszystkich szukających taniego ubezpieczenia.
DJJJJ / 87.96.12.* / 2011-04-03 21:39
OC PROMOCJA 329 PLN
ubezpieczyłem mojego diesla z 2008 roku za 329 !!!!

http://www.libertydirect.pl obliczanie składki.

polecam powołać się na ten numer polisy 2011-88890922, wystarczy skopiować i wkleić .

Trzeba tylko powiedzieć, że chcę się powołać na numer polisy znajomego który polecił mi ubezpieczenie kod 2011-88890922
Numer ten uprawnia do zniżki w wysokości
50zł na samo OC
100zł na OC i AC
wrum / 79.162.131.* / 2011-04-02 18:53
Wejdź na stronę AXY i sprawdź ile zapłacisz za ubezpieczenie samochodu
Podając nr polisy znajomego otrzymasz dodatkowy rabat.
Jeżeli nie znasz nikogo z aktualnym numerem możesz podać mój:

♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣

BA2156606/01

♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣

uzyskasz zniżkę:
1) 30 zł w przypadku zawarcia Umowy Ubezpieczenia w Pakiecie OC albo tylko w zakresie
Pakietu AC,
2) 80 zł w przypadku zawarcia Umowy Ubezpieczenia w Pakiecie Pełnym, Pakiecie dla
Kobiet, Pakiecie Pełnym Motocykl.
lepszeoc / 2011-03-30 16:46
Krok 1.
Składkę oblicz przez tego linka, gdyż za wyliczenie składki przez internet jest dodatkowa zniżka do 10%.

https://affex.org/k2ddGd84G1676

Wklej tego linka w przeglądarkę.

Krok 2.

Podczas liczenia składki w polu z prognozowanym przebiegiem rocznym, jeżeli dużo nie jeździsz bo inaczej jest to oszustwo-) Podaj jak najniższy przebieg.
Dane te mają jedynie charakter podglądowy, ale mają znaczący wpływ na wysokość Twojej składki.

Krok 3.

W ostatnim polu Kod promocyjny Programu Partnerskiego Liberty Direct skopiuj ten oto kod:
75369166
Dostaniesz za niego dodatkowo 100zł lub 50zł zniżki.

Pamiętaj!!!
1-link
2-przebieg
3-kod promocyjny


Pozdrawiam i Życzę jak najtańszej składki.
Rabat_Direct / 89.78.0.* / 2011-03-20 21:47
Polecam powołać się na ten numer polisy Liberty Direct 2010-71978974, wystarczy skopiować i wkleić.
Można wpisać lub skopiować i wkleić na stronie internetowej kod promocyjny liberty direct - ostatnie pole na dole na pierwszej stronie do wyliczania składki.

Numer ten można również podać podczas rozmowy konsultantowi.
Trzeba tylko powiedzieć, że chcę się powołać na numer polisy znajomego który polecił mi
ubezpieczenie u Waś i podać mu ten kod 2010-71978974

Numer ten uprawnia do zniżki w wysokości
50zł na samo OC
100zł na OC i AC
Dodatkowo można uzyskać jeszcze 10% zniżki
5% za płatność jednorazową
5% za płatność kartą kredytową

Kalkulator OC/AC Liberty Direct oraz instrukcje i porady jak uzyskać największą zniżkę
znajduje się pod linkiem
www.kodlibertydirect.cba.pl
ZOBACZ KONIECZNIE

Jeżeli chodzi o rozmowę telefoniczną to można ją zamówić na stronie głównej Liberty
Direct w polu o nazwie "kontakt".
Można oczywiście zadzwonić pod nr tel 195 21 bądź (022) 589 91 91

Zachęcam zatem do wyliczenia składki, używając numeru polisy Liberty Direct
2010-71978974

Numer ten jest tym samym co "Kod promocyjny Programu Partnerskiego Liberty Direct"

Numer ważny do końca promocji - tak długo jak będzie trwała promocja tak długo numer jest ważny.
Promocja planowo ma trwać do końca marca 2011 - być może ją przedłużą bo cieszy się dużym zainteresowaniem.

Polecam Liberty Direct i ich promocję

Pozdrawiam Serdecznie wszystkich szukających taniego ubezpieczenia.
Rabat_Direct / 89.78.0.* / 2011-03-20 21:45
Polecam powołać się na ten numer polisy Liberty Direct 2010-71978974, wystarczy skopiować
i wkleić.
Można wpisać lub skopiować i wkleić na stronie internetowej kod promocyjny liberty direct
- ostatnie pole na dole na pierwszej stronie do wyliczania składki.

Numer ten można również podać podczas rozmowy konsultantowi.
Trzeba tylko powiedzieć, że chcę się powołać na numer polisy znajomego który polecił mi
ubezpieczenie u Waś i podać mu ten kod 2010-71978974

Numer ten uprawnia do zniżki w wysokości
50zł na samo OC
100zł na OC i AC
Dodatkowo można uzyskać jeszcze 10% zniżki
5% za płatność jednorazową
5% za płatność kartą kredytową

Kalkulator OC/AC Liberty Direct oraz instrukcje i porady jak uzyskać największą zniżkę
znajduje się pod linkiem
www.kodlibertydirect.cba.pl
ZOBACZ KONIECZNIE

Jeżeli chodzi o rozmowę telefoniczną to można ją zamówić na stronie głównej Liberty
Direct w polu o nazwie "kontakt".
Można oczywiście zadzwonić pod nr tel 195 21 bądź (022) 589 91 91

Zachęcam zatem do wyliczenia składki, używając numeru polisy Liberty Direct
2010-71978974

Numer ten jest tym samym co "Kod promocyjny Programu Partnerskiego Liberty Direct
"

Numer ważny do końca promocji - tak długo jak będzie trwała promocja tak długo numer jest
ważny.
Promocja planowo ma trwać do końca marca 2011 - być może ją przedłużą bo cieszy się dużym
zainteresowaniem.

Polecam Liberty Direct i ich promocję

Pozdrawiam Serdecznie wszystkich szukających taniego ubezpieczenia.
lepszeoc / 2011-03-18 12:12
Dodatkowa zniżka w Liberty Direct-Instrukcja:

Krok 1.
Musisz wejść przez tego linka, gdyż jest to program promocyjny i za to jest ekstra zniżka do 10%.

https://affex.org/k2ddGd84G1676

Wklej tego linka w przeglądarkę.

Krok 2.

Podczas liczenia składki w polu z prognozowanym przebiegiem rocznym, jeżeli dużo nie jeździsz bo inaczej jest to oszustwo-) Podaj jak najniższy przebieg.
Dane te mają jedynie charakter podglądowy, ale mają znaczący wpływ na wysokość Twojej składki.

Krok 3.

W ostatnim polu Kod promocyjny Programu Partnerskiego Liberty Direct skopiuj ten oto kod 75369166
Dostaniesz za niego dodatkowo 100zł lub 50zł zniżki.

Pamiętaj!!!
1-link
2-przebieg
3-kod promocyjny

Dodatkowo za wyliczenie składki przez internet jest 5%zniżki oraz 5% jeśli zapłacisz jednorazowo za polisę.

Dodatkowa zniżka w Axa Direct- Instrukcja:

4485799 Powołaj się na sprawdzony, aktualny nr polisy znajomego Axa Direct, który daje zniżkę 4485799(skopiuj go tak, aby nie zaznaczyć pustego pola, jeśli wyskoczy błąd na kalkulatorze to przepisz go ręcznie).

Zarobisz na tym do 80zł.

Kalkulator Axa Direct znajduje się tutaj:

https://affex.org/k34eGd84G1710

Za obliczenie składki za pomocą kalkulatora jest dodatkowa zniżka 10%

Jeśli chcesz zaoszczędzić jeszcze więcej, wejdź na:
http://lepszeoc.pl/sprytna-sztuczka
i zobacz na czym polega specjalna sztuczka, dająca zaoszczędzić do paruset złotych.

Pamiętaj Axa Direct + 4485799

Pozdrawiam i zapraszam na:
www.lepszeoc.pl
oraz
www.rabatydirect.pl

Znajdziecie tam zawsze aktualne informację oraz kody zniżkowe pozwalające zdobyć najlepsze ubezpieczenie w najniższej cenie.
lepszeoc / 2011-03-18 12:08
Dodatkowa zniżka w Liberty Direct-Instrukcja:

Krok 1.
Musisz wejść przez tego linka, gdyż jest to program promocyjny i za to jest ekstra zniżka do 10%.

https://affex.org/k2ddGd84G1676

Wklej tego linka w przeglądarkę.

Krok 2.

Podczas liczenia składki w polu z prognozowanym przebiegiem rocznym, jeżeli dużo nie jeździsz bo inaczej jest to oszustwo-) Podaj jak najniższy przebieg.
Dane te mają jedynie charakter podglądowy, ale mają znaczący wpływ na wysokość Twojej składki.

Krok 3.

W ostatnim polu Kod promocyjny Programu Partnerskiego Liberty Direct skopiuj ten oto kod 75369166
Dostaniesz za niego dodatkowo 100zł lub 50zł zniżki.

Pamiętaj!!!
1-link
2-przebieg
3-kod promocyjny

Dodatkowo za wyliczenie składki przez internet jest 5%zniżki oraz 5% jeśli zapłacisz kartą kredytową.

Dodatkowa zniżka w Axa Direct- Instrukcja:

4485799 Powołaj się na sprawdzony, aktualny nr polisy znajomego Axa Direct, który daje zniżkę 4485799(skopiuj go tak, aby nie zaznaczyć pustego pola, jeśli wyskoczy błąd na kalkulatorze to przepisz go ręcznie).

Zarobisz na tym do 80zł.

Kalkulator Axa Direct znajduje się tutaj:

https://affex.org/k34eGd84G1710

Za obliczenie składki za pomocą kalkulatora jest dodatkowa zniżka 10%

Jeśli chcesz zaoszczędzić jeszcze więcej, wejdź na:
http://lepszeoc.pl/sprytna-sztuczka
i zobacz na czym polega specjalna sztuczka, dająca zaoszczędzić do paruset złotych.

Pamiętaj Axa Direct + 4485799

Pozdrawiam i zapraszam na:
www.lepszeoc.pl
oraz
www.rabatydirect.pl
promo_Liberty / 95.50.63.* / 2011-03-16 09:25
Polecam powołać się na ten numer polisy Liberty Direct 2010-71978974, wystarczy skopiować i wkleić.
Można wpisać lub skopiować i wkleić na stronie internetowej kod promocyjny liberty direct - ostatnie pole na dole na pierwszej stronie do wyliczania składki.

Numer ten można również podać podczas rozmowy konsultantowi.
Trzeba tylko powiedzieć, że chcę się powołać na numer polisy znajomego który polecił mi ubezpieczenie u Waś i podać mu ten kod 2010-71978974

Numer ten uprawnia do zniżki w wysokości
50zł na samo OC
100zł na OC i AC
Dodatkowo można uzyskać jeszcze 10% zniżki
5% za płatność jednorazową
5% za płatność kartą kredytową

Kalkulator OC/AC Liberty Direct oraz instrukcje i porady jak uzyskać największą zniżkę znajduje się pod linkiem
www.kodlibertydirect.cba.pl
ZOBACZ KONIECZNIE

Jeżeli chodzi o rozmowę telefoniczną to można ją zamówić na stronie głównej Liberty Direct w polu o nazwie "kontakt".
Można oczywiście zadzwonić pod nr tel 195 21 bądź (022) 589 91 91

Zachęcam zatem do wyliczenia składki, używając numeru polisy Liberty Direct
2010-71978974

Numer ten jest tym samym co "Kod promocyjny Programu Partnerskiego Liberty Direct "

Numer ważny do końca promocji - tak długo jak będzie trwała promocja tak długo numer jest ważny.
Promocja planowo ma trwać do końca marca 2011 - być może ją przedłużą bo cieszy się dużym zainteresowaniem.

Polecam Liberty Direct i ich promocję

Pozdrawiam Serdecznie wszystkich szukających taniego ubezpieczenia.
RabatyDirect / 82.160.132.* / 2011-02-28 12:39
Dodatkowa zniżka w Liberty Direct-Instrukcja:

Krok 1.
Musisz wejść przez tego linka, gdyż jest to program promocyjny i za to jest ekstra zniżka do 10%.

https://affex.org/k2ddGd84G1676

Wklej tego linka w przeglądarkę.

Krok 2.

Podczas liczenia składki w polu z prognozowanym przebiegiem rocznym, jeżeli dużo nie jeździsz bo inaczej jest to oszustwo-) Podaj jak najniższy przebieg.
Dane te mają jedynie charakter podglądowy, ale mają znaczący wpływ na wysokość Twojej składki.

Krok 3.

W ostatnim polu Kod promocyjny Programu Partnerskiego Liberty Direct skopiuj ten oto kod 75369166
Dostaniesz za niego dodatkowo 100zł lub 50zł zniżki.

Pamiętaj!!!
1-link
2-przebieg
3-kod promocyjny

Dodatkowo za wyliczenie składki przez internet jest 5%zniżki oraz 5% jeśli zapłacisz kartą kredytową.

Dodatkowa zniżka w Axa Direct- Instrukcja:

1748031 Powołaj się na sprawdzony, aktualny nr polisy znajomego Axa Direct, który daje zniżkę 1748031(skopiuj go tak, aby nie zaznaczyć pustego pola, jeśli wyskoczy błąd na kalkulatorze to przepisz go ręcznie).

Zarobisz na tym do 80zł.

Kalkulator Axa Direct znajduje się tutaj:

https://affex.org/k34eGd84G1710

Za obliczenie składki za pomocą kalkulatora jest dodatkowa zniżka 10%

Jeśli chcesz zaoszczędzić jeszcze więcej, wejdź na:
http://lepszeoc.pl/sprytna-sztuczka
i zobacz na czym polega specjalna sztuczka, dająca zaoszczędzić do paruset złotych.

Pamiętaj Axa Direct + 1748031

Pozdrawiam.i zapraszam na www.lepszeoc.pl oraz www.rabatydirect.pl
NewEnigma / 2011-03-16 09:26
Uwaga: bzdura
Ja się naciołem na te informacje dominicue

Jego link który podaje nie daje żadnych 10% zniżki dodatkowej - to chwyt marketingowy
na złapanie klientów. Nie dajcie się nabrać tak jak ja.

To link w programie partnerskim który daje dodatkową kasę ale jemu za to że wyliczycie
składkę i ubezpieczycie się przez jego linka a nie wam ubezpieczającym się.

Pozdro i uważajcie na takich jak on.
NewEnigma / 2011-03-16 09:27
Uwaga: bzdura
Ja się naciołem na te informacje RabatyDirect

Jego link który podaje nie daje żadnych 10% zniżki dodatkowej - to chwyt marketingowy
na złapanie klientów. Nie dajcie się nabrać tak jak ja.

To link w programie partnerskim który daje dodatkową kasę ale jemu za to że wyliczycie
składkę i ubezpieczycie się przez jego linka a nie wam ubezpieczającym się.

Pozdro i uważajcie na takich jak on.
lepszeoc / 2011-03-18 12:16
Ja bym jednak polecił osobiście sprawdzić te informację.
Czy to działa? Przekonaj się!
wrum / 79.162.143.* / 2011-02-27 12:59
Wejdź na stronę AXY i sprawdź ile zapłacisz za ubezpieczenie samochodu
Podając nr polisy znajomego otrzymasz dodatkowy rabat.
Jeżeli nie znasz nikogo z aktualnym numerem możesz podać mój:

♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣

BA2156606/01

♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣

uzyskasz zniżkę:
1) 30 zł w przypadku zawarcia Umowy Ubezpieczenia w Pakiecie OC albo tylko w zakresie
Pakietu AC,
2) 80 zł w przypadku zawarcia Umowy Ubezpieczenia w Pakiecie Pełnym, Pakiecie dla
Kobiet, Pakiecie Pełnym Motocykl.
gonja / 109.231.49.* / 2011-03-10 09:19
Dla mnie to jakaś paranoja z tymi kodami, lepiej te stówę dopłacic, ale mieć ubezpieczenie w renomowanej i wypłacalnej firmie.
do początku nowsze
1 2

Najnowsze wpisy