Forum Forum nieruchomościRynek nieruchomości

jaki najpewniejszy deweloper z Warszawy?

jaki najpewniejszy deweloper z Warszawy?

mirooo / 89.230.223.* / 2013-11-23 21:47
jakiego możecie śmiało polecić, który nie urwie kontaktu jak tylko będą jakieś problemy z mieszkaniem
Wyświetlaj:
karlos12 / 91.214.36.* / 2018-05-22 13:42
Firma Nexity zajmująca się usługami deweloperskimi ma na swoim koncie niespełna 19 tysięcy sprzedanych mieszkań. Sieć ma na celu pomóc klientom w zdefiniowaniu projektu zakupu, wyborze finansowania, personalizacji mieszkania i doborze wykończenia. Jeżeli poszukujesz informacji lub pomocy w tej dziedzinie, więcej szczegółów znajdziesz na www.nexity.pl.
Goździkowa / 90.255.148.* / 2018-05-21 15:51
Wybierz takiego dewelopera, który wybudował wiele inwestycji, zakupuje ziemię, ciągle wprowadza nowe inwestycje, generalnie takiego, który jest wiele lat na rynku i ciągle się rozwija. Czytaj co podpisujesz, a unikniesz rozczarowania (niestety, dość często spotykana sytuacja...).
MarekTar / 79.184.128.* / 2018-05-14 08:43
My się cieszymy, że wybraliśmy Home Invest dla realizacji naszych celów życiowych. Cały okres naszych kontaktów, począwszy od podpisania umowy do dnia dzisiejszego, układał się pomyślnie ku naszemu zadowoleniu. Kilka razy w życiu odbieraliśmy nowe mieszkania ale dzisiaj zostaliśmy mile zaskoczeni terminem przekazania mieszkania standardem wykonania i wykończenia budynku a szczególnie mieszkania Pozwalamy sobie przypuszczać, że pozostałe nasze kontakty i współpraca okażą się równie pomyślne jak miniony okres.
Pastor Piter / 79.184.136.* / 2018-05-11 13:15
Ja polecam Home Invest, bo: 1. Informacje konkretne 2. Blok ładnie wykonany, solidnie .. 3. Ekipa oddająca miła, kontaktowi.
Ami22 / 79.184.135.* / 2018-05-09 15:27
Dobra współpraca z deweloperem? Polecam pod tym kątem Home Invest. Bardzo dobra jakość wykonania i wykończenia pomieszczeń mieszkalnych.
Pinky pink / 79.184.131.* / 2018-04-20 13:17
Nam współpraca układa się bardzo dobrzez deweloperem Home Invest. Wykończenie mieszkania jest zgodne z umową, którą zawarliśmy. Przy odbiorze mieszkania, panowie ze starannością i dokładnością oprowadzili nas po całym obiekcie oraz odpowiadali na wszelkie nowe pytania.
adro / 31.182.141.* / 2018-05-02 15:45
nie ma niestety jednego najpewniejszego dewelopera ktorego wszyscy polecają. Ja mogę powiedziec jedynie na przykladzie wlasnego doswiadczenia ze ten co stawial nowe bloki na osiedlu Miasteczko Wawer jest w porządku, wysoki standard, bardzo ladne bloki, duze meiszkania z tarasami po 80 metrow nawet i piekny widok na las z tylu budynku
Zado. / 79.184.132.* / 2018-04-19 12:38
Home Invest :) bardzo profesjonalne podejscie do klienta- mieszkanie przekazane bez żadnych problemów czy uwag. Polecam, bo mieszkanie na prawdę piękne a proces sprzedaży prosty i sprawny.
podziemna / 79.184.135.* / 2018-04-16 12:47
Możemy się wypowiedzieć co do wyboru dewlopera bo mamy to już za sobą. Od samego początku współpraca Home Invest układała nam się pozytywnie. Na wszelkie nasze pytania (kierowane za pośrednictwem e-mail) otrzymywaliśmy szybką i wyczerpującą odpowiedź. Mili i kompetentni pracownicy firmy . Spotkania z pracownikami firmy oparte na dialogu, negocjacji warunków zakupu i zrozumieniu sytuacji klienta. Do samego końca deweloper zachował się "fair". Na naszą prośbę zostały bardzo szybko rozwiązane problemy z grzejnikiem w naszej łazience, za co bardzo dziękujemy. Polecamy firmę wszystkim, którzy poszukują mieszkania. Jest to bowiem gwarancja, że mieszkanie zostanie dobrze wykonane i oddane w terminie zgodnie z umową.
fwefwef / 31.0.121.* / 2018-04-19 11:15
Pożyczki na dowód od 100zł do 15.000zł do 48miesiecy w 30minut
Wypełnij bezpłatny wniosek tu: https://xchwilowki.pl/pozyczki-ratalne/
Wszystko załatwisz przez internet bez wychodzenia z domu!....
KarolOcz / 89.65.65.* / 2018-04-16 08:03
Kupiliśmy mieszkanie od dewelopera Home Invest i powiem tyle, ze żadnych ''ale'' nie mieliśmy. Wszystko poprawnie, żadnej reklamacji. To deweloper, którego możemy polecić.
MS34 / 94.254.162.* / 2018-04-06 23:14
Pytanie co jest dla Ciebie najważniejszym kryterium, bo to stanowi o tym, czy ten dany deweloper będzie dla Ciebie „najpewniejszy”. Dla mnie np. poza takimi oczywistościami jak cena czy ustawnośc mieszkania było bardzo ważne, żeby oddali mieszkanie na czas i żeby nie bujać się z tysiącem usterek. W dzielnicy w której chciałem kupić buduje się kilku deweloperów i przejrzałem poza opiniami na forach też np. grupy na Facebooku oddanych inwestycji i tych w budowie, zadałem tam dużo pytań, pogadałem z kiloma osobami. Kupiłem ostatecznie mieszkanie od Victoria Dom i na razie wszystko idzie zgodnie z planem, wiem też że jak były ostatni odbiory np. na Bravo na woli to ludzie byli zadowoleni, bo poszły bardzo sprawnie. Generalnie spoko, czekam na koniec roku.
sali781 / 37.47.17.* / 2018-04-07 20:47
Polecam z doświadczenia Victoria Dom. To moje drugie mieszkanie w warszawie, ale pierwsze od tego dewelopera i naprawdę czuje rożnice. Nie mowie już o cenie czy lokalizacji, ale sam sposób wykończenia jest bardzo solidny. Na przykład tynki są i na ścianach i na sufitach, a uwierzcie mi, że to nie jest standard. W poprzednim mieszkaniu ze ścian wystawały gołe kable, a tu elegancko były założone gniazdka itp. itd. Naprawdę dobry deweloper.
Radosław pan / 83.23.121.* / 2018-04-01 12:24
ktoś tu mądrze napisał, ze pisze się wtedy gdy jest cos zle, terminy nieodtrzymane czy taka sytuacja, a rzadziej ktoś ma ochotę pochwalić. ja jestem bardzo zadowolony z kupna mieszkania od inwestplanu i mówię zupełnie serio, bo to czego się o różnych deweloerach naczytałem przed kupnem, to była gehenna, w ogóle chciałem zrezygnować i przejść na rynek wtórny, ale opłacało się zaufać i mam teraz naprawdę solidną firmę, z którą wszystko się układa jak trzeba
Jagnienia / 87.105.191.* / 2018-03-27 14:30
W Warszawie żaden, ale już w Grodzisku Mazowieckim znajdziesz Makbud. Jeden z najlepszych deweloperów, który po wpłacie pieniędzy nie zostawi cię samej z ewentualnym problemem.
klaudia_bileslaw / 2018-03-21 17:07
Zachęcam do skorzystania z firmy zajmującej się przeglądami budynku PRZEGLADY BUDOWLANE CZESTOCHOWA Konkretni i solidni.
Igorko26 / 79.184.130.* / 2018-03-20 14:06
Jestem mieszkańcem inwestycji Home Invest. Mieści się blok przy ul. Mazowieckiej 20. Polecam dewelopera. Wszystko zostało wykończone na czas. Mieszkanie przyjąłem takie jak uzgadnialiśmy na początku dealy. I to właśnie nie jedna ich inwestycja z tego co wiem która została zrealizowana w terminie i nie było żadnych problemów. Po zakupie swojego mieszkania u nich namówiłm również kolegę i on obecnie czeka na zrealizowanie inwestycji na Krasińskiego 58.
Polecam Home Invest. Sprawdzony deweloper!
Trytytka / 79.184.129.* / 2018-03-21 12:10
Ja też mieszkam na Mazowieckiej 20! Siema sąsiedzie! I też polecam, deweloper uczciwy. Mieszkanie pięknę, osiedle również przyjazne :)))
Tenia / 188.146.166.* / 2018-03-13 15:53
Najpewniejszy jest Home Invest. Ja i moi rodzice kupiliśmy od niego mieszkanie więc na prawdę polecam. Godny zaufania. Nie było się o co przyczepić zarówno w trakcie realizacji zakupu jak i po.

Najnowsze wpisy