Forum Forum dla firmOprogramowanie

Jaki program dla mikro-firmy ?

Jaki program dla mikro-firmy ?

Azja22 / 2012-07-31 13:07
Prowadzę firmę handlującą rzeczami przez internet. Potrzebuje dobrego programu do zarządzania firmą... rzecz jasna najlepiej żeby program ten był bezpłatny!! Co możecie mi polecić?
Wyświetlaj:
matedo / 212.96.244.* / 2018-04-25 07:30
Pewnie, że Berberis - zdecydowanie polecam ten system z wielu względów. Największe plusy? Planowanie, zarządzanie i ogólny wpływ na przebieg działalności. Jak na razie nie mamy żadnych problemów, a jednak wiele nam to ułatwiało.
Nie ma takiego problemu, że ktoś nie wie, jakie ma przed sobą obowiązki.
De_Iete / 2017-10-27 12:09
Tutaj jak wspominałem w innym wątku nie możesz liczyć na darmowe, dobre rozwiązanie. Jeżeli prowadzisz sprzedaż z własnego sklepy eCommerce bądź używasz Allegro, eBay, sklep na Prestashop czy WooCommerce to dobrym rozwiązaniem może okazać się mpFaktura z dodatkową integracją. Koszt rozwiązania zaczyna się od 149 zł netto/rok plus ewentualna integracja o której wspomniałem za 199 zł netto/rok. Jeżeli nie potrzebujesz powyższych rozwiązań zachęcam do skorzystania z darmowej abcFaktury. Program polecany przed serwis dobreprogramy.pl w dziale Firma najcześciej pobierany.
marekkmiecik / 2017-10-19 16:19
bardzo ci polecam najprostrzy program chyba jaki sitnieje www.systim.pl - dla mikro idealny bo nie musicie sie dlugo w niego wdrazac
wdrożeniowiec / 83.24.150.* / 2012-09-07 09:54
Open Office
asystentIT / 2012-08-03 08:49
Jeśli handlujesz przez internet może warto poszukać programu który będzie współpracował z allegro i sklepem internetowym .

Jeśli masz pytania zapraszam http://asystentit.pl/kontakt
rabunia89 / 2012-08-29 20:58 / Bywalec forum
Mam ten Taskbeat, ale dopiero jestem na okresie próbnym. Na pewno można tym uprosić wiele spraw – szczególnie odnajdywanie źródeł problemów, ale swoją drogą wymaga zainteresowania, bo wszystkie dane trzeba wprowadzać. Jeśli macie problem to warto na pewno ten program przetestować przez te 30 dni .
diakomo / 212.96.244.* / 2012-08-30 13:08
Po 30 dniach nie wszystko się jeszcze ogarnia. 30 dni brzmi super, ale to przecież w praktyce po kilka minut dziennie, bo nie powiesz mi, że siedziałaś nad nim po kilka godzin dziennie, prawda? No właśnie - i w tym tkwi problem.
rubenso / 212.96.244.* / 2012-08-28 12:54
Taskbeat dużo zmienia - jeśli masz dużo zleceń, podwykonawców itp. to łatwo można się przy nim odnaleźć - sam wiem po sobie. Generalnie uważam, że takie programy są niezbędne - przynajmniej w momencie kiedy działalność jest rozwijana.
karlinek / 212.96.244.* / 2012-08-13 12:16
My korzystamy z Taskbeat. Nie będę ci pisał bajek reklamowych - napiszę o konkretach. Od kiedy zaczęliśmy wszystko wprowadzać do programu i pilnować interesu, efekty działalności naprawdę całkowicie zmieniły oblicze. Teraz faktycznie możemy powiedzieć, że zarabiamy...

Najnowsze wpisy