Forum W wolnym czasieKomputery i nowe technologie

Jaki program do monitoringu komputera?

Jaki program do monitoringu komputera?

Słavek / 90.156.21.* / 2013-04-11 10:43
Wydaje mi się, że ktoś podczas mojej nieobecności korzysta z mojego komputera. Między innymi ściąga jakieś filmy, muzykę z internetu. Niestety nie mam możliwości założenia hasła na systemie. Moje obawy są związane z kontrolą zewnątrz, zwłaszcza, że pracuje w firmie, w której wszystko mam legalne od Windowsa do programów. Czy istnieją jakieś programy do monitoringu komputera?
Wyświetlaj:
Aga951 / 164.40.245.* / 2019-10-16 12:07
U nas w firmie korzystamy z PCLogger. Program monitoruje prace komputera od razu po jego włączeniu więc będziesz miał dowód na to kiedy twój komputer był włączony i jakie konkretnie strony i programy były uruchomione. Dodam, że program jest bardzo prosty w obsłudze
rosko / 89.230.197.* / 2016-09-23 16:42
ja mam na swoim kompie gdata internet security, kupilem pakiet na 2 komputery i 2 na telefon na androida, działa bez zarzutu, szybko skanuje i się nawet tego nie odczuwa, bo nie zamula kompa, wiem ze wszystko co trzeba jest chroniione, na telefon też się przydaje, bo od rau obie niechciane smsy poblokowałem
dsww / 94.254.146.* / 2015-12-15 11:30
Jeżeli chodzi o takie naprawdę oprogramowanie do monitorowania uczniów, gorąco rekomenduję Sokrates - ERI Software to generalnie uznany producent, znajomi go zachwalają, poza tym to polska firma, więc podatki płaci w Polsce.
Kowalsky80 / 2013-04-11 13:49
Może coś typu programów spyloger cię zainteresuje. Na yt znajdziesz kilka filmików. Nie wnikajcie, dlaczego kupiłem, ale był niezbędny u mnie w pracy. Program jest nie do wykrycia przez antyvirusy, a jego zadaniem jest robienie print screenów monitora oraz wysyłka na maila. Ustawiasz czas cyklicznie, jak chcesz aby dochodziły, nie musisz być w biurze, a całą zawartość dostajesz na maila. Przetestowałem wielokrotnie, program spełnia swoją rolę, przez swoją skuteczność. Pracuje w tle nie daje podejrzeń. Instalacja kilka sekund.
Słavek / 90.156.21.* / 2013-04-11 14:40
Dzięki za namiar, sprawdzę w wolnej chwili jak wygląda, pozdr
xyzz978 / 79.141.160.* / 2013-04-11 12:00
jak znasz stronę z której ściągają możesz zablokować jako administrator dostęp do tej strony w ustawieniach. Obiło mi się o uszy, że jeszcze router można skonfigurować odpowiednio.

Najnowsze wpisy