Forum Forum dla firmOprogramowanie

Jaki program do zarządzania firmą?

Jaki program do zarządzania firmą?

skomentuj
Boby01 / 2012-11-26 12:45
Czy możecie mi polecić jakiś prorgam do zarządzania firmą...? Chodzi mi dokładnie o program którym będę mógł wystawiać zarówno faktury , jak i rachunki , oraz prowadzić finanse...
Wyświetlaj:
gaty67 / 79.191.136.* / 2021-03-30 14:07
zerknij na ofertę www.bookgame.pl
Krystian12 / 77.79.235.* / 2020-10-01 09:57
Na pewno im większa firma tym bardziej jest potrzebny taki system, a właśnie cyfrowy obieg dokumentów, który znacząco ułatwia pracę i pozwala na to, aby fachowo zarządzać dokumentacją, nic nie gubić, przekazywać sprawy między różnymi działami czy departamentami. U mnie w firmie taki system wykonywała firma E.Volution z Katowic. Zdecydowanie polecam z nimi współpracę, bo jakość bardzo dobra, system dopasowany do naszych potrzeb, intuicyjny, co najważniejsze sprawnie działający
matski2 / 2020-08-27 11:44
Zamiast korzystać z gotowców lepiej zainwestować w program dedykowany, tu mogę polecić firmę NSIX przygotują odpowiednie rozwiązania. Mi pomogli.
maksymilian_ksiegarz / 2020-08-26 10:10
U mnie w firmie zainwestowaliśmy w program enova. Nie należy on do najtańszych ale jest moim zdaniem jednym z lepszych na rynku. Dużym plusem są firmy, które robią wdrożenia tego systemu, my skorzystaliśmy z tej: https://www.drit.pl/ naprawdę sprawnie im to poszło, a teraz w razie jakichkolwiek problemów mamy od nich wsparcie techniczne
Witali / 193.243.143.* / 2020-06-03 13:14
Jak wspomnieli poprzednicy takie programy nazywaja sie ERP. Ja jednak dodam ze czesto duzo kosztuja i w malych firmach ich wprowadzanie jest bezcelowe. Lepiej podeprzec sie aplikacjami czy programami przeznaczonymi specjalnie dla naszej branzy. Ja w firmie transportowej mam taka aplikacje (flotman) i abonament kosztuje mnie nieco ponad 100 zl na miesiac - a oszczednosci ida w tysiace
robertinios / 2020-06-03 10:22
Ja mogę polecić pakiet programów finansowo-księgowych od firmy Streamsoft - PCBiznes.pl
Katarzyna Sobieraj / 31.60.147.* / 2020-04-30 01:40
Polecam Firmao w naszej firmie się go stosuje, zarówno do wystawiania faktur, rachunków i w pełni można w nim zarządzać finansami
Julka91 / 217.73.190.* / 2020-04-24 14:14
Polecam nowy system do zarządzania firmą Icon24 https://icon24.pl/
User4377 / 194.42.116.* / 2019-12-12 11:45
My w naszej firmie korzystamy z Firmao (firmao.pl/oferty) Dostęp do wszystkich dokumentów mamy zawsze i wszędzie, z każdego urządzenia. Program jest prosty i intuicyjny, oferuje także integrację ze skrzynką email czy kalendarzem.
kekte / 188.146.45.* / 2019-12-05 07:15
Berberis bardzo dużo nam dał. Można powiedzieć, że w w zasadzie całkowicie odmieniliśmy działalność i wygląda ona teraz normalnie. Ciężko w tych czasach zarządzać biznesem bez wsparcia ze strony oprogramowania, a przynajmniej tak to widzę. Nie przy tej skali.
ja212121 / 83.22.59.* / 2019-11-27 07:51
NIGDY WCZEŚNIEJ SIĘ NIE SPOTKALIŚMY Z TAKIM ZACHOWANIEM FIRMY IT.
Doświadczenie nasze z pracownikami Firmao jest jak najbardziej negatywne. W czerwcu zaczeliśmy rozmowy kończył się miesiąc i nalegali by wykupić program - prawie 4 000 zł. Pytaliśmy czy nadprowizję oraz wyliczanie % prowizji od kwoty przelewu będzie funkcjonowało - zapewniano , że oczywiście. A tu nawet nie ma miejsca na wpisanie kwoty z przelewu, więc jak program ma wyliczyć prowizje !

Jest listopad a program nadal stoi - oczywiście kwota zapłacona( stracony czas, nerwy i pieniądze - co dla biznesu jest kluczowe tym bardziej w tak dużej organizacji jak nasza. Miesiąc temu po usilnych naszych interwencjach łaskawie zgodzili się zmienić program według wytycznych. W naszych wytycznych w pkt 5 była nadprowizja . Wczoraj w firmie doznaliśmy szoku jak się okazało po telefonie p. Macieja , że decyzją firmy nie zrobią tego i uważają, że wiedzieliśmy co kupujemy - TO TOTALNA PORAŻKA FIRMY.
Nawet nie wiemy co powiedzieć. Kupiliśmy według nas wydmuszkę , które nie spełnia naszych funkcji - podstawowych ( wyliczanie nadprowizji i prowizji dla handlowców, partnerów z kwoty przelewu - nawet nie ma miejsca na wpisanie kwoty przelewu ). Oczywiście na potwierdzenie posiadamy setki korespondencji - w lipcu już była mowa o tym komunikując z firmao.

Sytuacja jest dla nas szokująca i nie umiemy zrozumieć jak firma polecona przez innych może w ten sposób traktować klienta.
Pozostało nam jedynie na wszystkich możliwych forach opisać sytuację , aby każdy kto ma dokonać wyboru zastanowił czy ten program spełni jego oczekiwania. Naszych nie spełnił. Życzymy by każdemu z klientów spełnił.

Pozdrawiamy.
karol.ber / 77.45.16.* / 2019-11-27 13:43
wlasnie dlatego warto zwracac uwage nie tylko na same funkcjonalnosci jakie oferuje system ale tez opinie nt. samego dostawcy.Ja polecam OptiMES, bo oprócz tego ze system jest naprawdę dobry to i wykonawstwo stoi na najwyzszym poziomie. Wdrazaja go ludzie z doswiadczeniem i odpowiednim podejsciem do klienta. A kontakt z nimi jest rownie dobry po wdrozeniu, kiedy sa pytania - a to bardzo wazne.
AgnieszkaW. / 194.42.116.* / 2019-09-12 10:49
Takie opcje ma Firmao CRM https://firmao.pl/?pk_campaign=dm_oferty, polecam zerknąć bo sama korzystam z niego od kilku lat. U mnie w firmie się sprawdza, prosty, intuicyjny, miło się pracuje, na pewno sprawniej :)
kergol / 188.146.46.* / 2019-08-26 07:20
Na pewno Berberis - widzimy różnicę, widzimy, ile to daje. Akurat postawienie na ten system było zdecydowanie dobrym krokiem. Ile to nam dało? Przede wszystkim zmianę pod względem optymalizacyjnym. Można powiedzieć, że wszystko dzięki temu zaczęło wyglądać dużo lepiej, ale to należy zwracać uwagę na szczegóły.
tomasznoga96 / 2019-07-01 08:33
Tak jak kolega Kemolan napisał - każdemu coś innego jest potrzebne. Polecam testować różne oprogramowania. Pod Twoje wymogi trafia firmao :) www.firmao.pl/freetrial, testować można przez 14 dni za darmo.
mnz12 / 212.7.215.* / 2019-06-03 12:06
Bardzo dobry i prosty jest program Lomag - wpiszcie w Google
do początku nowsze
1 2 3 4
skomentuj

Najnowsze wpisy