Forum Forum dla firmOprogramowanie

Jaki program do zarządzania firmą?

Jaki program do zarządzania firmą?

Boby01 / 2012-11-26 12:45
Czy możecie mi polecić jakiś prorgam do zarządzania firmą...? Chodzi mi dokładnie o program którym będę mógł wystawiać zarówno faktury , jak i rachunki , oraz prowadzić finanse...
Wyświetlaj:
dameks / 31.42.10.* / 2021-12-27 07:17
Berberis powinno dać wam dużą różnicę i wprowadzić odpowiedni kierunek, ale nic nie nastąpi od razu. Na wyniki można wyczekiwać naprawdę długo, ale wszystko nadejdzie kroku po kroku i właśnie tego się trzymajcie. Co wy na to?
ditra / 31.42.10.* / 2021-11-24 07:17
Myślę, że za pomocą Berberis da się diametralnie odmienić sytuację. Nie twierdzę, że od razu zrobi się cudownie, bo nie do końca tak jest, ale prostymi krokami da się zrobić swoje. W istocie wszystko zależy od was.
setreo / 31.42.10.* / 2021-11-17 07:14
Berberis da wam różnicę, u nas spowodował dużą zmianę, działalność zaczęła osiągać lepsze wyniki i ogólnie poszliśmy w kierunku, który nam odpowiadał. Sytuacja została szybko odmieniona i aktualnie wygląda to tak, jak powinno.
konads / 31.42.10.* / 2021-06-01 07:19
Berberis daje diametralną, mocną zmianę. Nie z dnia na dzień, ale stopniowo i właśnie takimi krokami da się zrealizować cele. Tego się trzymajcie - poprawa powinna szybko nadejść, zauważycie realne zmiany.
gaty67 / 79.191.136.* / 2021-03-30 14:07
zerknij na ofertę www.bookgame.pl
Krystian12 / 77.79.235.* / 2020-10-01 09:57
Na pewno im większa firma tym bardziej jest potrzebny taki system, a właśnie cyfrowy obieg dokumentów, który znacząco ułatwia pracę i pozwala na to, aby fachowo zarządzać dokumentacją, nic nie gubić, przekazywać sprawy między różnymi działami czy departamentami. U mnie w firmie taki system wykonywała firma E.Volution z Katowic. Zdecydowanie polecam z nimi współpracę, bo jakość bardzo dobra, system dopasowany do naszych potrzeb, intuicyjny, co najważniejsze sprawnie działający
matski2 / 2020-08-27 11:44
Zamiast korzystać z gotowców lepiej zainwestować w program dedykowany, tu mogę polecić firmę NSIX przygotują odpowiednie rozwiązania. Mi pomogli.
maksymilian_ksiegarz / 2020-08-26 10:10
U mnie w firmie zainwestowaliśmy w program enova. Nie należy on do najtańszych ale jest moim zdaniem jednym z lepszych na rynku. Dużym plusem są firmy, które robią wdrożenia tego systemu, my skorzystaliśmy z tej: https://www.drit.pl/ naprawdę sprawnie im to poszło, a teraz w razie jakichkolwiek problemów mamy od nich wsparcie techniczne
Witali / 193.243.143.* / 2020-06-03 13:14
Jak wspomnieli poprzednicy takie programy nazywaja sie ERP. Ja jednak dodam ze czesto duzo kosztuja i w malych firmach ich wprowadzanie jest bezcelowe. Lepiej podeprzec sie aplikacjami czy programami przeznaczonymi specjalnie dla naszej branzy. Ja w firmie transportowej mam taka aplikacje (flotman) i abonament kosztuje mnie nieco ponad 100 zl na miesiac - a oszczednosci ida w tysiace
robertinios / 2020-06-03 10:22
Ja mogę polecić pakiet programów finansowo-księgowych od firmy Streamsoft - PCBiznes.pl
Katarzyna Sobieraj / 31.60.147.* / 2020-04-30 01:40
Polecam Firmao w naszej firmie się go stosuje, zarówno do wystawiania faktur, rachunków i w pełni można w nim zarządzać finansami
Julka91 / 217.73.190.* / 2020-04-24 14:14
Polecam nowy system do zarządzania firmą Icon24 https://icon24.pl/
User4377 / 194.42.116.* / 2019-12-12 11:45
My w naszej firmie korzystamy z Firmao (firmao.pl/oferty) Dostęp do wszystkich dokumentów mamy zawsze i wszędzie, z każdego urządzenia. Program jest prosty i intuicyjny, oferuje także integrację ze skrzynką email czy kalendarzem.
kekte / 188.146.45.* / 2019-12-05 07:15
Berberis bardzo dużo nam dał. Można powiedzieć, że w w zasadzie całkowicie odmieniliśmy działalność i wygląda ona teraz normalnie. Ciężko w tych czasach zarządzać biznesem bez wsparcia ze strony oprogramowania, a przynajmniej tak to widzę. Nie przy tej skali.
ja212121 / 83.22.59.* / 2019-11-27 07:51
NIGDY WCZEŚNIEJ SIĘ NIE SPOTKALIŚMY Z TAKIM ZACHOWANIEM FIRMY IT.
Doświadczenie nasze z pracownikami Firmao jest jak najbardziej negatywne. W czerwcu zaczeliśmy rozmowy kończył się miesiąc i nalegali by wykupić program - prawie 4 000 zł. Pytaliśmy czy nadprowizję oraz wyliczanie % prowizji od kwoty przelewu będzie funkcjonowało - zapewniano , że oczywiście. A tu nawet nie ma miejsca na wpisanie kwoty z przelewu, więc jak program ma wyliczyć prowizje !

Jest listopad a program nadal stoi - oczywiście kwota zapłacona( stracony czas, nerwy i pieniądze - co dla biznesu jest kluczowe tym bardziej w tak dużej organizacji jak nasza. Miesiąc temu po usilnych naszych interwencjach łaskawie zgodzili się zmienić program według wytycznych. W naszych wytycznych w pkt 5 była nadprowizja . Wczoraj w firmie doznaliśmy szoku jak się okazało po telefonie p. Macieja , że decyzją firmy nie zrobią tego i uważają, że wiedzieliśmy co kupujemy - TO TOTALNA PORAŻKA FIRMY.
Nawet nie wiemy co powiedzieć. Kupiliśmy według nas wydmuszkę , które nie spełnia naszych funkcji - podstawowych ( wyliczanie nadprowizji i prowizji dla handlowców, partnerów z kwoty przelewu - nawet nie ma miejsca na wpisanie kwoty przelewu ). Oczywiście na potwierdzenie posiadamy setki korespondencji - w lipcu już była mowa o tym komunikując z firmao.

Sytuacja jest dla nas szokująca i nie umiemy zrozumieć jak firma polecona przez innych może w ten sposób traktować klienta.
Pozostało nam jedynie na wszystkich możliwych forach opisać sytuację , aby każdy kto ma dokonać wyboru zastanowił czy ten program spełni jego oczekiwania. Naszych nie spełnił. Życzymy by każdemu z klientów spełnił.

Pozdrawiamy.
karol.ber / 77.45.16.* / 2019-11-27 13:43
wlasnie dlatego warto zwracac uwage nie tylko na same funkcjonalnosci jakie oferuje system ale tez opinie nt. samego dostawcy.Ja polecam OptiMES, bo oprócz tego ze system jest naprawdę dobry to i wykonawstwo stoi na najwyzszym poziomie. Wdrazaja go ludzie z doswiadczeniem i odpowiednim podejsciem do klienta. A kontakt z nimi jest rownie dobry po wdrozeniu, kiedy sa pytania - a to bardzo wazne.

Najnowsze wpisy