Forum Forum dla firmZakładanie firmy

Jaki sklep internetowy wybrać?

Jaki sklep internetowy wybrać?

Barbara34 / 2014-04-29 14:48
Witam,
Po przeszukaniu wielu informacji o sklepach internetowych mam duży problem jaki wybrać?
Czym się kierować, aby na tym nie stracić?
[Ten komentarz został zgłoszony do usunięcia przez 1 osobę - Barbara34.]
Wyświetlaj:
eber / 2015-07-22 13:42
Tylko i wyłącznie indywidualne rozwiązanie http://nowoczesneszablony.pl/ . Nie inwestuj w żadne platformy.
RadekROS / 217.153.67.* / 2015-07-22 13:05
Ja zmieniłem sklep PrestaShop na Max-Shop i jestem bardzo zadowolony. Wcześniej musiałem wszystko ogarniać samodzielnie a teraz gdy mam jakiekolwiek pytanie czy chcę podłączyć jakąś nową modyfikacje czy płatność, to dzwonię do MaxShop i nie muszę się niczym martwić.

Dla mnie to bardzo ważne i jestem zadowolony - polecam.
loram / 2015-06-25 15:51
Nie wiem jaki wybrać ale mogę ci powiedzieć jakiego nie wybierać.Omijaj platformę max-shop, raz że ma ograniczone funkcje, z czasem za aktualizację życzą sobie tyle samo co za nowy skrypt dla nowej osoby i uwaga za już wdrożone na zamówienie funkcje podczas aktualizacji chcąc żeby płacić im ponownie. Nie wspominając że po aktualizacji sklep nie działał i panowie powiedzieli że serwer jest zły. Tak bym mógł długo wymieniać, mam nadzieje że panowie z max shop przeczytają ten post i zastanowią się trochę nad swoją pazernością! Stawiając drugi sklep ten skrypt będziemy omijać wielkim łukiem.
Marcin70 / 85.221.141.* / 2015-05-04 12:45
Również zdecydowanie polecam sklep dedykowany. Sklep musi posiadać indywidualnie przygotowaną grafikę pod konkretną działalność aby wyróżniał się w sieci. Ja od lat korzystałem z usług sklepów splus i zawsze byłem bardzo zadowolony.Dobre i co najważniejsze tanie sklepy bez wydawania kolosalnych kwot. Proszę sobie popatrzeć na ich oferty www.sklepy.splus.com.pl
Grzegorz835 / 83.3.10.* / 2015-10-29 19:19
To oszuści. zapłaciłem 1200 zł i sklep nie działa. Brak kontaktu z właścicielem a miała być dożywotnia pomoc. Nie dajcie się nabrać.
MarzenaTe / 188.117.128.* / 2015-03-18 10:15
Zdecydowanie sklep dedykowany czyli tworzony od podstaw pod nasze potrzeby. Ja przy wyborze sugerowałabym się wykonanymi już sklepami przez daną firmę. Warto zajrzeć do realizacji i zobaczyć co nam się podoba i jaki jest rezultat pracy. Tutaj http://www.positive-power.pl/darmado fajnie firma przedstawia co już zrobiła i wiemy czego się po niej spodziewać.
natalia.deresz / 46.175.236.* / 2014-12-16 09:16
Bardzo ważna rzecz przy wyborze sklepu to integracje oraz możliwości sklepu pod względem SEO. Prędzej czy później każdy sklep będzie się pozycjonował albo skorzysta z reklamy Google. Warto sprawdzić co umożliwia sklep pod tym względem. Ja korzystam z http://cstore.pl i polecam.
ZuzaMaja70 / 2014-12-16 11:24
Ja miałam styczność z iai i jestem bardzo zadowolona. I popieram koniecznie musisz zwrócić uwagę na możliwości sklepu związane z SEO, bo bez tego w dzisiejszych czasach ani rusz ;)
Markel / 78.8.171.* / 2014-10-28 12:14
Korzystam z platformy www.sky-shop.pl jestem bardzo zadowolony funkcjonałem i obsługą, mam abonament max i w pakiet wchodzi całodobowa pomóc techniczna.
depier / 89.229.73.* / 2014-10-11 18:15
jak dla mnie najprostszy - shoper
Tenher / 83.7.63.* / 2014-09-27 10:14
pl.dawanda.com jeżeli szukasz materiałów do chałupnictwa.
marta808 / 146.185.28.* / 2014-08-14 12:12
wbrew pozorom wybor jest dosc ograniczony, a systemow godnych uwagi mozna policzyc na palcach u jednej reki. shoper, iai, redcart - jesli wybierzesz jeden z tych nie powinno byc niespodzianek i problemow. jesli chcesz cos innego, poczytaj dobrze w necie przed zakupem
Marcin_77969 / 87.105.115.* / 2014-07-19 15:59
Ja od 2 lat korzystam z aplikacji prosty shop. Znajdziesz ją na prostyshop.pl, przede wszystkim prosta w obsłudze i bez dodatkowych fajerwerków.
Da dopłatą dostosowałem ją do moich potrzeb, tak, że teraz mam taką funkcjonalość jak chciałem
Janusz682 / 78.9.129.* / 2014-05-07 14:32
Mogę się tylko pochwalić sklepem, który założyłem w sky-shop z odzieżą wojskową. Posiadam obustronną integracje z allegro. Sprzedaje na allegro ten sam towar co w sklepie. Sklep posiada dużo hurtowni w cenie abonamentu. Możesz pobawić się grafiką, czyli ustawieniem swojego panelu administracyjnego. Co mogę powiedzieć, wejdź i załóż sklep i testuj przez 14 dni za darmo. Wypróbujesz, zobaczysz, ocenisz.
pbator85 / 2014-04-30 09:26
Generalnie decydowałbym się na jakiś sklep oferujący produkty specjalistyczne. Na przykład coś takiego http://www.3arm.pl/. Niestety sklep z popularnymi sklepami raczej nie przejdzie, bo w sieci jest ich już pełno.
Ghast / 31.1.243.* / 2014-05-14 11:45
Ważna rzecz – trzeba upewnić się ile poprawek, itd. nam przysługuje. Mi sklep robili ludzie z Proedit i miałem nielimitowane poprawki. Fakt – maruda ze mnie byłą straszna, ale dzięki temu mam sklep wręcz co do piksela taki jaki chciałem mieć.
paulina363 / 2015-05-12 14:40
Na pewno warto skorzystać z oferty specjalistów. Jeśli wiesz już co sprzedawać, to wybierz kogoś, kto stworzy dla Ciebie dobrą stronę internetową sklepu. Później zajmij się marketingiem i pozycjonowaniem.
nopCommerce / 80.52.215.* / 2015-05-25 13:58
Błąd! Na etapie tworzenia sklepu online trzeba pomyśleć o pozycjonowaniu. To nie tylko kwestia wyszukiwarki, ale też i konstrukcji (np. przyjazne adresy).

Podkreślałem wielokrotnie - masz oprogramowanie które wspiera tylko garstka ludzi, gwarantujesz sobie ich monopol. Tylko rozwiązania globalne o otwartym źródle gwarantują: bezpieczeństwo (testowane przez miliony), brak monopolu (przy otwartych źródłach często są firmy, które za opłatą dopisują dodatki, szablony). Nie ta, to inna. Nie jesteście skazani na jedną firmę!

Korzystam z nopCommerce - integracje z allegro, ebay, amazonem, z programami księgowymi (automatycznie wszystko za jednym zamachem! Bez ingerencji, bez kłopotu), integracja z płatnościami, porównywarkami, multi-sklep, wsparcie dla chyba dowolnego języka...
1 2 3
na koniec starsze

Najnowsze wpisy