Forum Forum inwestycyjnePierwsze kroki

Jaki wybrac program do AT

Jaki wybrac program do AT

Paulinka / 2008-08-05 18:21
Testuje wlasnie darmowa wersje fibotrader.. Ktory z dostepnych na polskim rynku programow jest waszym zdaniem najlepszy? Czy jest jakis ktory samodzielnie aktualizuje dane, bo w przypadku Fiborader trzeba to robic samemu..
Wyświetlaj:
Paulinka / 2008-08-09 10:11 / Szczęście sprzyja lepszym
Nie chcialo sie wy slac na prive wiec pisze tu. mam nadzieje ze przeczytasz . Dzieki za rady. Wcale nie jestem leniwa i duzo czytam o analize technicznej, sledze historyczne notowania i wiem juz nieco o tredach formacjach i wskaznikach. Sciagnaelam program fibotrader, na razie darmowa wersje, tylko ze w nim np trzeba recznie sciagac dane z bossy. BYlam ciekawa czy nie ma jakiegos programu na rynku, ktory robi to sam, automatycznie? I jest do niego opis wszystkich funkcji programu. Bo np ostatnio chcialam porownac bessy z 2000- 2001 i obecna, ale wszedzie jest dostep do danych z ostatnich 3 lat.. a nie moge znalec opisu wszystkich funkcji fibotradera i jakos nie maoglam sobie z tym pradzic.. Dlatego zapytalam czego uzywaja ludzie. A jeszcze jedno.. moze polecisz mi cos jesli chodzi o edukacje. Do tej pory czytalam klasyke tj Eldera "zawod Inwestor gieldowy", Psychologie tlumu i takie tam; do tej pory kupowalam fundusze, ale teraz "(tzn. po makabrycznej jesieni, ktora nas czeka) zamierzam kupic cos sama na poczatek raczej srednioterminowo i bezpiecznie, zadnych szalenstw. Jeszcze raz dzekuje za pomocna dlon. Paulina
slac na prive...
realista / 83.15.109.* / 2008-08-09 00:43
przzeciez sa do pobrania pliki metastoka na niektorych stronach ja pobieram ze strony eis pl robie konwersje i wszystko mam oczywiscie mam MetaStocka
bartek0483 / 84.40.163.* / 2008-08-11 11:23
A masz licencję na MetaStocka? Ile kosztuje?
seba78 / 213.158.196.* / 2008-08-07 17:23
A są tam jakieś inne instrumenty finansowe poza akcjami?
bartek0483 / 84.40.163.* / 2008-08-06 10:21
Pobierz program Wirtualny Inwestor ze strony http://w20.pl . Nie służy on do AT, ale automatycznie pobiera dane i pozwala je wyeksportować do różnych formatów (np. metastocka, excela, itd. itp.). Na pewno o niebo jest to lepsze niż ręczne wklepywanie, bo można to zrobić jedną wielką serią danych. Ja go używam i się idealnie sprawdza w tej roli. Pozdrawiam!
Paulinka / 2008-08-06 16:34 / Szczęście sprzyja lepszym
ok. dzieki , zobacze jak to dziala..
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy