Forum Forum nieruchomościRynek nieruchomości

jakie biuro nieruchomości w Krakowie?

jakie biuro nieruchomości w Krakowie?

Pani Mariola / 2012-05-22 12:31
Możecie mi polecić jakieś dobre i sprawdzone biuro nieruchomości w Krakowie? chcę sprzedać mieszkanie a sama nie mam do tego głowy ani czasu wystarczająco dużo, dlatego wolałabym to zleciś komuś i mieć spokój
Wyświetlaj:
agata111204 / 193.238.67.* / 2023-08-24 12:29
Zupełnie nie polecam Homfi (dawniej Nowodworski Estates). Moim zdaniem ich pośrednictwo w najmie nieruchomości to oszustwo. Podpisują umowę na ponad rok, obiecują znalezienie najemcy za zawyżony czynsz (wtedy o tym nie wiedziałam), chociaż tak naprawdę nie potrafią znaleźć najemcy nawet za połowę tego czynszu. Nie zobowiązują się w umowie do znalezienia najemcy i nie dają możliwości wypowiedzenia bezkosztowo umowy jak nikogo nie znajdują. Zawyżony czynsz służy tylko temu, żeby w razie wypowiedzenia umowy więcej im zapłacić "zwrotu kosztów", które też są absurdalne. W efekcie po 10m po podpisaniu z nimi umowy i ciągłych zapewnieniach, że już prawie kogoś znaleźli, straciłam cierpliwość i sama znalazłam najemcę. Bilans umowy z Homfi: 10m płaciłam rachunki za puste mieszkanie, a oni jeszcze domagają się ok. 3k zwrotu kosztów.
HonfiGuy / 178.43.249.* / 2023-09-28 21:59
Co za bzdury. 10m nie znalezli najemcy? Pracuje w homfi w Krakowie i nigdy o takim przypadku nie slyszalem, zeby 10 miesiecy agent nie mogl znalezc najemcy.
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
MarcinBoniek / 77.65.80.* / 2023-06-29 19:01
Ja znalazłem świetne mieszkanie za pośrednictwem biura Piotr Pawelski Nieruchomości. Polecam!
mb520 / 80.82.17.* / 2023-06-22 12:03
Współpracowałem z homfi przy sprzedaży swojego mieszkania i mogę z czystym sumieniem polecić ich usługi. Całość udało się zamknąć w niespełna dwa miesiące, co w dzisiejszych realiach rynku oceniam pozytywnie, zwłaszcza że mieszkanie było w dość mało popularnym segmencie i wycenione tak żebym był zadowolony. Dodam że mieszkanie w Krakowie.
Łukasz962 / 46.204.105.* / 2023-01-05 20:56
Na Bydgoskiej w Krakowie, agencja TBD. Sprzedałem dzięki nim spoko mieszkanko ale niestety lokalizacyjnie średnio, szybko poradzili sobie z tematem.
MW3 / 195.136.138.* / 2022-12-31 08:46
Jestem kupującym, w ogłoszeniu nowodworski a teraz homfi oferowałem dużo większa kwotę niż ktoś inny mimo to agentka sprzedała nieruchomość osobie oferującej mniej z niewiadomych przyczyn. Z perspektywy więc sprzedającego, jeśli chce się sprzedać za więcej to nie polecam. A jeśli jest się kupującym i jest się gotowym zapłacić więcej za wymarzone M to TEŻ nie polecam.
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
WiolettaP / 91.123.181.* / 2022-05-11 13:26
Nie polecam biura Nowodworski estates. Przez blisko 4 miesiące trwania umowy pośrednik pokazał lokal aż ... 4 oglądającym. Pierwszy z nich dopiero po ponad 2 miesiącach "współpracy". Ogłoszenie pojawiło się w internecie po 19 dniach od podpisania umowy. Po wypowiedzeniu przeze mnie umowy, firma ta żąda zapłaty blisko 4 tysięcy za wykonane przez siebie usługi. Żadna z nich nie spowodowała znalezienia klienta.
Aktualnie po prawie 1,5 roku od wypowiedzenia przeze mnie umowy, otrzymuję co kilka dni sms, email, telefon lub pismo z firmy windykacyjnej.
OlaMK / 83.215.156.* / 2023-01-12 15:42
mam dokładnie takie same doświadczenie z Nowodworski Estate! moim zdaniem to oszuści. nie promują oferty, bo umowę podpisują na zawyżona cenę, nie ma chętnych.nikt nie jest zainteresowany oglądaniem mieszkania za tę cenę. naciskają na sprzedającego, na obniżenie ceny. Zerwałam umowę. otrzymałam kosmiczną fakturę. przekazałam sprawę do rzecznika konsumenta. uważam że padłam ofiarą manipulacji.
Majk tajk / 89.231.218.* / 2021-06-13 21:08
Tak jak przedmówcy nie polecam nowodworski. agent obiecuje wysoką cenę wynajmu, odpisuje na wybrane maile. Ciężko w ogóle uzyskać informacje o możliwości podpisania umowy. Agent na którego trafiłem zawsze zajęty. Obiecuje, że za pół godziny napisze sms ze szczegółami po czym się tydzień nie odzywa.
ewa216 / 83.10.33.* / 2021-06-01 17:40
Ja polecam Nieruchomości Stare Miasto szybko sprzedali nasze mieszkania
i dogadać się można z Nimi bez problemu co do kosztów. Polecam
paula8898 / 78.8.238.* / 2020-11-16 10:29
ABCDOM! bardzo profesjonalna obsługa klienta, wszystkie formalności załatwione sprawnie :)
Rycerzchrystusa50 / 31.172.187.* / 2020-10-12 16:49
Z żoną korzystaliśmy z ABCDOM w krakowie już dwa razy, raz jako sprzedający, drugi jako kupujący :) Bardzo przemiła obsługa, sprawny kontakt :D
Agnieszka774 / 5.173.57.* / 2020-09-16 16:48
Nie zdarza mi się krytykować, niestety w tym wypadku jestem zmuszona. Obsługa która otrzymuje jako klient Nowodworskie Estate jest żenująca. Przed podpisaniem umowy na wyłączność Pan Kamil agent obiecywał że ma klienta i w ciągu 2och tygodni mieszkanie się wynajmie. Czekałam pół roku aż do agencji zgłosiła się Pani zainteresowana. Nie zauważyłam żadnych działań promocyjnych ze strony agenta aby mieszkanie wynająć. Rzekoma współpraca z innymi biurami posrednictwa nie ma miejsca mimo zapewnień.
Mieszkanie na czas prezentacji miało być odświeżane to i przygotowane aby jak najlepiej je zaprezentować. Po kilku miesiącach kiedy weszłam do mieszkania, było zakurzone, opuszczone, kwiaty w donicach uschnięte i niestety nie było odświeżone. Kolejna kwestia to sam proces wynajmu. Pan agent Kamil miał przygotować protokół zdawczo odbiorczy i dokumentację fotograficzną. Pan Kamil przekopiowal stary protokół który mu przesyłam nie uwzględniając zmian w wyposażeniu mieszkania, ostatecznie sama musiałam przygotować protokół. Pomimo próśb nie otrzymałam dokumentacji fotograficznej ze zdawanego mieszkania. Również zarządzanie moja nieruchomością jest na bardzo niskim poziomie. Nie ma osoby odpowiedzialnej za moje mieszkanie . Raporty nie są przesyłane pomimo obietnic że będą co miesiąc. Obecnie czekam na zaległe raporty i faktury od czerwca , ostatnie rozliczenie otrzymałam za maj po wielokrotnym upominaniu się. Nie oceniam, podaje suche fakty.czy to rzeczywiście profesjonalna współpraca
OlaMK / 83.215.156.* / 2023-01-12 15:45
podobnie, mam bardzo złe doświadczenia. brak aktywności ze strony agenta, NIE POLECAM
Annnnna755 / 195.117.93.* / 2021-02-16 17:55
jestem szukającą mieszkanie do wynajęcia . Po dwóch dniach próby kontaktu z agentem Nowodworska Estate / telefonu nie odbierał lub miał wyłączony /, wiec wysyłane były sms-y - Kuriozalna odpowiedź agenta sms- " nie mam czasu " ???????? no nie wiem czy łatwo będzie mu wynająć mieszkanie tak duże jak szukamy - 3 dorosłe osoby z stałymi dochodami min 4 tys netto miesięcznie każde .
kamila722 / 188.147.42.* / 2020-03-20 19:06
Zdecydowanie polecam Estate Dealer. Swietni sa, moje mieszkanie przeszlo przez rece kilku agencji (kontrowersyjna lokalizacja) i dopiero im sie udalo sprzedac je w bardzo dobrej cenie, bez problemow!
Helenna20 / 83.27.139.* / 2020-03-19 22:14
Ja korzystałam tylko z usług jednego biura. Od razu na szczęście dobrze trafiłam, bo na abc dom nieruchomości.
Martanna / 77.111.247.* / 2020-01-22 21:24
Ja korzystałam z usług biura ABC DOM Nieruchomości. Znaleźli mi świetną ofertę i dzięki nim mam piękne mieszkanie :)
MagdaLenaa985 / 83.27.235.* / 2019-11-18 10:44
Mnie bardzo pozytywnie zaskoczył agent z biura abc dom nieruchomości, bowiem znalazł mi ofertę z mieszkaniem idealne w całkiem dobrej cenie.
do początku nowsze
1 2 3

Najnowsze wpisy