Najpopularniejszy w Polsce portal o finansach i biznesie
Forum Forum nieruchomościRynek nieruchomości

jakie biuro nieruchomości w Krakowie?

jakie biuro nieruchomości w Krakowie?

skomentuj
Pani Mariola / 2012-05-22 12:31
Możecie mi polecić jakieś dobre i sprawdzone biuro nieruchomości w Krakowie? chcę sprzedać mieszkanie a sama nie mam do tego głowy ani czasu wystarczająco dużo, dlatego wolałabym to zleciś komuś i mieć spokój
Wyświetlaj:
EEDEK / 91.123.191.* / 2018-10-15 12:54
Niedawno sprzedawałem działkę przez biuro Efekt. Profesjonalna obsługa nie mam się do czego przyczepić a nie ukrywam że już z paroma pośrednikami w życiu współpracowałem czy to przy sprzedaży czy przy kupowaniu nieruchomości. Najlepiej kontaktować się z panem Krzysztofem, w każdym razie w moim wypadku się sprawdził.
florka1 / 91.223.167.* / 2018-07-24 11:13
Ja polecam zdecydowanie ABCDOM ;) nie zawiodłam się na nich ani razu, a 3 razy wraz z nimi szukałam mieszkania pod wynajem ;)
halinka99 / 91.223.167.* / 2018-07-19 12:19
korzystałam kilka razy z pomocy biura ABC DOM i mogę ich śmiało polecić :)
bartek578 / 89.64.238.* / 2018-06-18 14:52
Ja korzystałem z usług Braci Sadurskich ( https://sadurscy.pl/ ), dobrze wykonali swoje zadanie, mieszkanie bardzo szybko zostało sprzedane i wszystkie formalności załatwione :)
AnnaS33 / 89.64.32.* / 2018-02-14 11:54
Ja również śmiało mogę polecić biuro nieruchomości Abc dom. Mieliśmy spory problem ze znalezieniem domu pod Krakowem. Z pomocą biura udało się kupić piękny dom w stanie deweloperskim w Zielonkach. Profesjonalne podejście do klienta. Śmiało można korzystać bo warto.
Gośka222 / 89.64.32.* / 2018-02-06 08:48
Ja korzystałam z usług Abc dom. Profesjonaliści, którzy bardzo indywidualnie podchodzą do każdego klienta, dokładnie dobierają oferty w zależności od potrzeb i możliwości. Ja jestem zadowolona i polecam
klient_krakow / 83.4.196.* / 2015-07-01 16:22
Absolutnie NIE POLECAM Nowodworski Estates. Robią dużo zamieszania, mają bałagan. Jedna osoba mówi, że nie jest odpowiedzialna za ofertę i że przekaże kontakt komu innemu, ta druga osoba nigdy się nie kontaktuje. Po bezpośrednim telefonie do tego Pana słyszę, że mieszkania schodzą jak "świeże bułki w 2-3 dni", ale przerywa rozmowę, bo jest zajęty i mówi, że oddzwoni później, po czym nigdy nie oddzwania. Gdybym sam tak pracował i traktował swoich klientów w podobny sposób, na suche bułki bym nie zarobił. TRAGEDIA
NowodworskiEstates / 83.10.154.* / 2015-07-02 11:51
Szanowny Kliencie, zależy nam na tym, aby każdy nasz klient był zadowolony ze współpracy z naszymi Agentami i dokładamy wszelkich starań, aby każda osoba, która kontaktuje się z naszym biurem, otrzymywała odpowiedź zwrotną najszybciej jak to możliwe. Jeżeli miała miejsce sytuacja, o której Pan napisał, bardzo przepraszamy. W trwającym właśnie okresie wakacyjnym zgłasza się bardzo dużo klientów i dla nawet blisko 50-osobowego zespołu, dla każdego z nas, jest to czas wytężonej pracy i dużej ilości klientów, którymi się opiekujemy.

Dziękujemy za informację, którą Pan zostawił i jednocześnie bardzo prosimy o wiadomość, pod jakim numerem telefonu lub adresem mailowym możemy się z Panem skontaktować, aby jak najszybciej znaleźć ofertę spełniającą Pana wymagania. Zachęcamy również do bezpośredniego kontaktu pod nr telefonu: 662 817 734.

Serdecznie pozdrawiamy, Zespół NowodworskiEstates
dragonface / 130.255.155.* / 2015-01-13 14:06
Ja korzystałam z Nowodworski Estates. Bardzo dobre i solidne biuro. To, co mnie do nich przekonało to fakt, że po pierwsze mają fachowych doradców (ja akurat kupowałam mieszkanie i Kuba Pająk sprawdził i doradził najlepszą dla mnie opcję z kredytem). Wielkim plusem jest też to, że bardzo profesjonalnie podchodzą do sprzedaży można skorzystać z home stagingu, co znacznie zwiększa szanse na sprzedaż mieszkania w szybkim czasie.
Pawel312 / 194.88.158.* / 2013-08-24 09:04
http://sadurscy.pl

Bezkompromisowo najlepsi w Krakowie- dlaczego? A jakie biuro ma najwięcej umów z deweloperami rynku pierwotnego i np. wyłączność na sprzedaż mieszkań na krakowskich Grzegórzkach?

Sadurscy!
Hamlet93 / 89.73.117.* / 2013-06-11 19:18
Bardzo polecam biuro nieruchomości ,,Spektrum", jest to biuro godne zaufania, bardzo sympatyczny pracownik biura, pan Mateusz, pokazał nam w ciągu tygodnia wiele mieszkań z oferty biura, jest bardzo usłużnym, kompetentnym pracownikiem biura, pomógł nam znaleźć super mieszkanie oraz pomyślnie pomógł przeprowadzić wszystkie formalności związane z zakupieniem mieszkania, łącznie z postępowaniem notarialnym:)
Stuku / 89.76.150.* / 2012-05-23 01:43
Ewentualnie: Ober-Haus 12 428 17 00
Jedno z popularniejszych, więc chyba dobre...
Adam Ryś / 2012-05-22 15:20 / Bywalec forum
ja korzystałem z Azytmuta na Nowosądeckiej, sobrze wykonali swoje zadanie, nie czekałem nawet miesiąca, a mieszkanie było sprzedane i wszystkie formaności załatwione
skomentuj

Najnowsze wpisy