Forum Forum inwestycyjneFundusze

Jakie fundusze ma w ofercie mBank ? nie moge tego znależć!

Jakie fundusze ma w ofercie mBank ? nie moge tego znależć!

dabos / 2007-10-18 12:24
Jakie macie doświadczenia z zakupem funduszy w mBank. Chciałbym założyć konto i kupować ju. proszę o rady
Wyświetlaj:
SławekK-1 / 2007-10-18 13:57
Przyłączam sie do tej opinii. Ja zainwestowałem w ten sposób dwa miesiące temu (mam nadzieję że w najgłębszym dołku :)) i juz jestem troche do przodu. Strona mBanku jest dość czytelna, a na obsługę jak na razie nie mogę narzekać. Pare fajnych obcji. Problemem jest tylko czas założenia mKonta (niezbednego dla funduszy), który wynosi około miesiąca (w kraju). Dla mnie miało to wielkiego plusa, bo pozwoliło przeczekać lipcowe spadki :). Jeszcze raz polecam.
krzysiek29 / 2007-10-18 12:31 / Uznany Gracz Giełdowy
wejdz na strone mbanku tam zakladka inwestycje a pozniej sfi supermarket funduszy inwestycyjnych i tam sobie zobaczysz polecam jest to najlepsza forma na rynku
new_rejs / 2007-10-18 16:07 / portfel / Dajcie mi jakąś rangę
mam konto w mBanku. Kupuję fundusze i akcje.
Polecam!
Wszystko odbywa się prosto i czytelnie. Terminy zakupu i sprzedaży funduszy myślę,że takie same jak u innych.
Do eMaklera mam trochę uwag, ale dla początkujących zdecydowanie polecam.
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy