Forum Forum inwestycyjneFundusze

Jakie macie prognozy dla funduszy akcji na najbliższe 2 lata ?

Jakie macie prognozy dla funduszy akcji na najbliższe 2 lata ?

rad / 2007-06-19 18:08
Albo na najbliższe miesiące czy rok.
Wyświetlaj:
radziej / 2007-06-19 18:39 / Bywalec forum
w lipcu dość ciepło, zwłaszcza na południu i w centrum kraju, na zachodzie przelotne deszcze, w siepniu już nieco chłodniej, na południu kraju letnie burze mogą przynieść miejscowe wystąpienie rzek a co za tym idzie wystąpią lokalne podtopienia, we wrześniu już nieco spokojniej, na całym terytorium kraju dużo słońca ale bez upałów, deszcze tylko sporadycznie, na wschodzie mogą pojawić się chmury burzowe. prognoza dla alergików: duże stężenie pyłków traw i pokrzywy tylko w centrum kraju, tam też samopoczucie może być nieco gorsze, najmniej alergenów na wybrzeżu, tam morskie powietrze korzystniej wpłynie na samopoczucie naszych milusińskich. i tak oto prognoza może utrzymać się przez najbliższe 2 lata z trzymiesięcznymi cyklami.
TaS / 2007-06-21 00:44 / Tysiącznik na forum
to ja dam odpowiedź jedynie prawdziwą i banalną - w 100% sprawdzalną, a takich tu ludzie oczekują :)

Otóż (uwaga nasttępuje ZDANIE w sesie logicznym):

Fundusze wzrosną, bądź fundusze spadną, bądź funudsze pozostana na niezmienionym poziomie :)

całe spekturm - zawsze prawda Wam wyjdzie :)

a teraz serio: to powinno byc pytanie raczej o perspektywę gieły, a co za tym idzie gospodarki - o tym pisza wielcy tego świata i nie zawsze racje mają, więc nasze zdanie jest niemiarodajne :)

moja ocena w skali 1-10: 6 :)
radziu / 128.197.11.* / 2007-06-20 14:33
gratuluję dobrej miedzy meteorologicznej...

ludzie szukają prognoz na forach, to torchę śmieszne, to tak jaby się na forum hdtv pytać o pogodę albo wynik meczu ;)

lepiej sobie poszukajcie prognoz analityków albo artykułów w prasie branżowej i ludzi którzy się na tym naprawdę znają (bo tak jak przeglądam to na forach zazwyczaj są ludzie początkujący i "sprzedawcy marzeń" a doświadczonych użytkowników i inwestorów jest może z 10-15%)
zawsze można pójść do instytucji typu OF/Expander/Efect ;) oni od ręki powiedzą ile który fundusz zrobi w przyszłym roku ;)

a tak wogóle to radzę poprzeglądać wykresy i pomyśleć o nauce analizy technicznej...

bo jak ktoś mi tu pisze że fundusz XXX jest kiepski bo zorbił w ostatnim półroczu 18 % a inne akcyjne tego typu po 30, a ja patrzę na wykres 3 letni i u innych widzę 100-130% a w tym funduszu 160-170% to problem się rozwiązuje...
nie patrzcie na prognozy tylko na analizy bo tylko na ich podstawie można cokolwiek prognozować...
mruwa / 87.204.69.* / 2007-06-20 22:23
popieram tok myslenia przedmówcy. Trafna odpowiedz na zadany temat. Pozdro
radziej / 2007-06-19 18:40 / Bywalec forum
jeszcze dodam jeden komentarz... ja to się jeszcze czasami dziwię, że ludzie sobie i innym przy okazji głowę łamią takimi przepowiedniami.
mruwa / 87.204.69.* / 2007-06-20 00:59
no i znowu beczka na forum. :-D Ach te poczycie chumoru.....
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy