Forum Forum dla firmOprogramowanie

Jakie oprogramowanie dla małej firmy?

Jakie oprogramowanie dla małej firmy?

Kontroler12 / 2012-10-08 13:19
Prowadzę mała firmę. Nie stać mnie na zapłacenie za oprogramowanie dla firmy. Dlatego poszukuję darmowego rozwiązania... jakie oprogramowanie możecie mi polecić dla małych firm?
Wyświetlaj:
De_Iete / 2017-10-27 11:27
Kurczę nie spodziewałem się że tak wiele podobnych pytań jest na tym forum. Jak poprzednio polecanym programem przez serwis Dobreprogramy jest darmowy abcFaktury. Posiada wszystkie najważniejsze funkcjonalności łącznie z przygotowaniem do JPK (Jednolity Plik Kontrolny). Nie spotkałem jeszcze innego darmowego programu, który pozwala mikroprzedsiebiorcy za darmo prowadzić sprzedaż i korzystać z takich funkcjonalności.
marekkmiecik / 2017-10-26 15:56
powiem tak... darmowe jak darmowe i tak sa na jakis okrelsony czas albo maja jakies limity, brak aktualizacji itd.. takze dobrze sie zastanow. Bo niektore programy naprawde nie sa drogie jak sie policzy, ja np. same faktury tylkko wystawiam i place 8zl msc.. co to za kwota? praktycznie zadna, a przynajmniej o nic sie nie martwie. Ja ogolnie uzywam programu ze strony www.systim.pl
Admin_1 / 37.31.54.* / 2012-11-08 01:01
Polecam iFaktury24
Na www.midosoftware.pl można znaleźć więcej szczegółów a nawet założyć sobie konto i zacząć korzystać z tego programu. Jest to program "w chmurze", czyli działa przez Internet, ale jest całkowicie bezpieczny. To tak jak z kontem bankowym przez Internet - są odpowiednie szyfrowania i zabezpieczenia danych.

Najnowsze wpisy