Forum W wolnym czasieLifestyle

Jakie są zalety wysokich cen benzyny?

Jakie są zalety wysokich cen benzyny?

Money.pl / 2007-09-18 16:29
Komentarze do wiadomości: Jakie są zalety wysokich cen benzyny?.
Wyświetlaj:
T. / 81.190.0.* / 2008-07-01 14:55
Rosnąca cena benzyny , owszem ogranicza podróżowanie samochodami , ale też podnosi cenę transportu globalnie . Jednak nie o to chodzi . Regularna zwyżka ceny robi potężną kasę z m.in. akcyzy , która naliczana jest procentowo. To jest nieprzewidziana kopalnia złota dla budżetu. Pomijam już przychody spółek paliwowych i apanaże z tego tytułu. - Żyć , nie umierać !
lukaszwych / 2008-04-27 00:12 / portfel / "Demon rynków"
Dzieki drogim cenom paliw i biopaliwom jest droga zwynosc i dzieci w afryce nie stac na nia i chudna, czesc za bardzo i umiera ale coz pamietajmy chude dzieci to zdrowe dzieci.
i pamietajmy nie ma tego zlego co by na dobre nie wyszlo te dzieci ktore umra z glodu, nie bedajuz jadly i przyczyni sie to do spadku popytu na zboza a co za tym idzie spadku ich ceny.
Wiec tylko sie cieszyc, ja proponuje zeby opec jeszcze zmniejszylo wydobycie i proponuje 30 % biopaliw w benzynie bo trzeba utrzymywac pozytywne tendencjie
Trzeba pamietac ze to dla doba wspolnego nas wszystkich a szczegolnie tlustych amerykanow, bo tylko droga ropa spowoduje ze schudna.
Wiec nie biadolcie ze opec blokuje zwiekszenie wydobycie ropy bo to dla waszego dobra.
Pani Anna naprostowala moje bledne myslenie ze droga ropa to inflacja, spowolnienie gospodarcze, glodek nic bardziej mylnego DROGA ROPA JEST FIT.
Mundry / 83.6.37.* / 2007-09-30 19:51
Z innej strony wysokie ceny benzyny sprawiają że ludzie mniej jeżdżą samochodami przez co zmniejsza się ilość wypadków samochodowych :) Czyli najlepiej by było jakby benzyna kosztowała 10 PLN za litr ...
JA.romin / 2007-09-24 07:50
Brawo. Słusznie. Wysokie ceny benzyny to dobrodziejstwo. Dlaczego u nas nikt na to nie wpadł? Mało kogo będzie stać na kupno benzyny, więc i mniejszy ruch na drogach, brak korków... Nie będą nam potzrebne autostrady co najwyżej ścieżki rowerowe. Samo zdrowie. Zniknie problem spalin, smogu czy efektu cieplarnianego. Zastanawiam się tylko co z transportem towarowym... Może furmanki?
szpak / 83.27.111.* / 2007-09-22 18:22
...gdzie benzyna jest wielokrotnie droższa, niż w Usiech, a ponad 50 % zgonów jest wynikiem nadwagi i chorób serca....
buk-szpan / 87.205.48.* / 2007-09-22 09:11
Proszę

http://www.naszbox. pl/?host=2584
pigwa / 83.19.1.* / 2007-09-18 18:31
A CO MNIE OBCHODZI AMERYKA ,JA ŻYJE W POLSCE
NIE ZARABIAM TYLE CO W AMERYCE I NIE WAŻE PONAD
100kg
Alfista / 2007-09-18 16:29 / Człowiek Hossa
Yeah! Ludziska w stanach to naprawdę ambitne tezy potrafią stawiać... ta się wydaje ordynarnie głupia, ale u nas? U nas każdy mądrzejszy i jak coś powiesz co "nie jest oczywiste" i nie masz na to miliona różnych dowodów to mają Cię za wariata.... Czy to dobrze...? Ma to swoje minusy...

Najnowsze wpisy