Forum W wolnym czasieLifestyle

jakie sklepy polecacie (wyposażenie wnętrz)

jakie sklepy polecacie (wyposażenie wnętrz)

tom08 / 2008-05-16 09:45
witam wszystkich,

szukam dobrych miejsc, gdzie można kupić oryginalne produkty o ciekawym wzornictwie. Cena nie jest dla mnie najważniejsza, szukam czegoś kolorowego i oryginalnego, w sam raz na wiosnę.

W grę wchodzi zarówno sklep stacjonarny jak i internetowy (zaufany).

Dodatkowo fajnie, żeby można było z tego zrobić prezent :)

dzięki z góry za pomoc!
Wyświetlaj:
margaret_01 / 81.15.231.* / 2010-02-27 15:50
Jak szukacie czegoś oryginalnego- mam tu na myśli stylizację japońską- ( meble , lampy ,pościel itp ) polecam internetowy sklep www.duchjaponii.pl
Ceny może nie należą do niskich ,ale wzornictwo, wykonanie i przede wszystkim nieszablonowość produktów tam oferowanych jest godna polecenia.
Jermak / 2010-02-27 12:08
Ja zazwyczaj polecam multizakupy.pl - bardzo szeroka oferta i ceny na każdą kieszeń. Uważam, że to ich największy plus. Jeśli ktoś szuka czegoś tańszego, to z pewnością coś dla siebie znajdzie - szczególnie, że mają sporo promocji. Ale stronę powinni również odwiedzić ci, którzy szukają odrobiny luksusu, bo znajdą tam rzeczy z wyższej półki.
zuza74 / 2010-02-26 21:53
Witam, może nie polecę czegoś kolorowego, ale w odcieniu b&w. Tak jak mówi mi moja pani architekt, że przez większość czasu namawia swoich klientów do kolorów białego i czarnego :).
Polecam DCN Gallery - sklep internetowy

www.dcngallery.pl

Kupiłam od nich dwie fototapety i obraz - zdjęcie na płótnie canvas (żadne tam pseudo obrazy z ikei - drukowane made in china na plastikowym "płótnie" ale najprawdziwsze płótno lniane). I muszę Wam się pochwalić, już kilku znajomych sobie coś u nich wybrało, bo lubią fotografie cz-b, wszystkie rzeczy wyglądają super, więc szczerze polecam DCN Gallery. Większość rzeczy szukam najpierw w sieci i mało ciekawych miejsc a tu naprawdę ciekawa propozycja. Można się umówić i odebrać osobiście.
Mam nadzieję, że komuś się to przyda, chociaż każdy chce żeby jego domek wyglądał niepowtarzalnie, to myślę, że dobrymi adresami warto się dzielić :).

Pozdrawiam
Zuza
Reezok / 83.28.240.* / 2010-02-12 16:00
Polecam sklep reezok.pl - serwisy obiadowe, sztućce, garnki, szkło, pościel
nikita12 / 2010-02-10 15:45
Jak szukacie dobrych sklepów z wyposażeniem wnętrz, to warto zajrzeć do katalogu firmy.net - znalazłam tam dział, który jest poświęcony tylko i wyłącznie wyposażeniu wnętrz. Fajna stronka, nie wiedziałam, że tyle ciekawych rzeczy można tam znaleźć.
ania12211 / 83.12.102.* / 2010-02-05 13:49
A ja polecam sklep Pjato&Piruni na stronie www.pjato-piruni.pl.
Niespotykane wzornictwo serwisów obiadowych oraz innych naczyń. Ja osobiście kupiłam dwa serwisy i jestem bardzo z nich zadowolona.

POLECAM
kominiarczyk / 81.15.171.* / 2010-01-06 12:56
supersklepy.pl

;)
beaa / 2009-12-30 12:44
Warto zajrzeć do venire.pl. Eleganckie, markowe, świetna obsługa.
Bożka / 217.97.182.* / 2009-12-02 18:48
Bardzo często robię zakupy w sklepie Maxcotton w Silesi CC w Katowicach ale mają oni także swój sklep internetowy www.sklep.maxcotton.pl. Mają świetny asortyment do wyposażenia łazienki, sypialni oraz salonu. Jest w czym wybierać !
tosieńka / 217.97.182.* / 2009-12-04 18:57
Zgadzam się z Bożką, jestem ich stałą klientką od dwóch lat i zawszę mogę liczyć na radę sprzedawcy. Szczególnie polecam produkty z JOOP-a zarówno pościel jak i ręczniki. Bawełna pierwsza klasa.
POLECAM!!!
domek32 / 95.50.57.* / 2009-11-24 09:09
Znam jeden sklep w którym można znaleźć mnóstwo dodatków dekoracyjnych, asortyment jest dość szeroki.
W ofercie mają noże kuchenne, komplety łazienkowe, różnego rodzaju wazoniki, świeczniki, maty łazienkowe, szczoteczki do zębów, doniczki.
Zawsze można trafić coś bardzo tanio i skompletować pełne wyposażenie łazienki, kuchni, ogrodu itp.
Współczynnik ceny do jakości jest bardzo dobry.
Co ważne wysyłają paczki kurierem za darmo.

http://www.homus.pl
ottelia / 2009-10-23 08:25
Ja proponuję zerknąć na gianniferrara.pl . To sklep, gdzie możesz kupić bardzo ekskluzywne i stylowe, narzuty, pościele czy ręczniki. Wszystko wykonane jest z bardzo dobrej jakości materiałów, a w razie jakichkolwiek pytań obsługa zawsze chętnie odpowie. Wart też wejść na ich stronę od czasu do czasu, bo mają fajne promocje.
Ja zamówiłam u nich milutki i cieplutki kocyk, idealny na zbliżające się mrozy :)
Aniiiia / 213.158.199.* / 2009-10-21 12:56
Ja natomiast polecę firmę Luxury Home . Znajdziesz tam nowości ze świata dekoracji oraz towary określające trendy na światowych targach . Firma współpracuje z jednym z największych importerów art.dekoracyjnych w europie. Można u nich kupić bardzo oryginalne i nietypowe art.dekoracyjne w bardzo atrakcyjnych cenach . Mam już za sobą 3 transakcje z tą firmą i jestem bardzo zadowolona zarówno z towaru ,jak również profesjonalnej obsługi klienta.No i na koniec powiem ,że dostałam przy pierwszym zakupie zestaw świeczek gratis. Tak ,więc zajrzyjcie na www.luxury-home.pl

Pozdrawiam
Ania
hela2 / 77.254.164.* / 2009-10-17 13:06
Mogę polecić www.rustykalni.pl. Mają ciekawe dekoracje.
Torunianka / 2009-09-27 08:54
Polecam sklep myin.pl. Mają bardzo duży wybór mebli i drobiazgów do kuchni, salonu i gabinetu, zaczynając od stołu a kończąc na świeczkach. Kupiłam u nich stół do jadalni z krzesłami jesteśmy bardzo zadowoleni. Dostarczyli w ciągu kilku dni, (bardzo szybko jak na meble), są bardzo pięknie wykonane. Kupiłam też kilka drobiazgów dla siebie i na prezenty.
Maciej32 / 83.243.104.* / 2009-09-25 21:12
Jutro jest otwarcie nowego salonu BRW na Popularnej w Warszawie. Na pewno znajdziesz coś co Cię zainteresuje. Mają być promocje do 70% i gifty dla pierwszych 200 klientów

Najnowsze wpisy