Forum Polityka, aktualnościKraj

Jarosław Kaczyński ma dość. "Miarka się przebrała"

Jarosław Kaczyński ma dość. "Miarka się przebrała"

Wyświetlaj:
JanuszPOlikot / 2012-09-29 15:39 / Tysiącznik na forum
Piekny marsz.....POlacy jesteśmy wspaniali...POgonimy tą POwską miernotę....:):)


THUSKE trzęsiesz POrtkami..?...:):):)
tesa1959 / 2012-09-30 17:28 / Tysiącznik na forum i pełna kultura

Piekny marsz.

A jaki kolorowy!!! :D

POlacy jesteśmy wspaniali.

Hurrrrra!!!

POgonimy tą POwską miernotę....:):)

a przykład dał nam wódz w 1917 r. :D
(@) / 89.70.214.* / 2012-09-30 15:19

THUSKE trzęsiesz POrtkami..?...:):):)

Jak wieje wiatr historii to prawym ludziom rosną serca a trzęsą się POrtki pętakom.
spokój grabarza / 46.134.40.* / 2012-09-29 15:11
A gdyby tak za darmo rozdawać moherowe berety ?
Było by wiadomo kto prawdziwy Polak a i w głowę ciepło co niektórym.
Proponuję ustawę w tym celu uchwalić. Ksiądz się ucieszy.
JanuszPOlikot / 2012-09-29 15:42 / Tysiącznik na forum
Desant moherowych beretów ..POgoni tych Dyzmów..Bolków i innych hrabiów....Czas ich POliczyć....:):):)

Piękna sprawa...Polacy zjednoczeni....:):):)
spokój grabarza / 46.134.40.* / 2012-09-29 15:08
Miarka, korzec, wór kartofli, miary prezesa. On chciał tylko powiedzieć że kupił wór kartofli na zimę ale jak szedł z nim na plecach do domu to mu się wysypały. Teraz je zbiera, bo worek był dziurawy i trzeba zrobić komisję śledczą nad produkcją worów do kartofli.
JKILA / 86.89.255.* / 2012-09-29 14:59
Kariera Nikodema Tuska:),naszczeście dobiega końca.
niobe / 109.71.144.* / 2012-09-29 14:34
Czy to PO czy PSL czy inna pseudopartia,ja bym to wszystko chadziajstwo taczkami na ukraine wywiozl.
Przeciez tylko ciagle sobie do gardla skaczecie a podstawowe problemy spoleczenstwa macie daleko w d...e,jak kuzwa w przedszkolu,zganiacie wine jeden na drugiego-co koryto puste a swine dalej chca zrec!
lolson / 31.183.5.* / 2012-09-29 14:31
"Przebrała się miarka, głosuj na Jarka"! hehehe, przypomniało mi się, widziałem kiedyś coś takiego na sedesie :)
JanuszPOlikot / 2012-09-29 14:39 / Tysiącznik na forum
Przeżyliśmy Busska ....Przetrwamy (TRWAM) i herr Thuske"a
tesa1959 / 2012-09-29 14:26 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
A więc szykuje się rewolta? Szkoda tylko, że nie ma nikogo, kto poprowadziłby nasz kraj właściwą drogą ku przyszłości.

- Zabieganie o pluralizm mediów jest zabieganiem o prawo do prawdy - mówił również Jarosław Kaczyński podczas konwencji PiS.

Czyjej prawdy? Teraz jest prawda PO, prawda SLD i prawda PiS już była, a wszystko to ta trzecia prawda, o której mówi ks. Tischner w "Historii filozofii po góralsku". Każda z opcji tę trzecią prawdę serwuje jak dochodzi do władzy. I chciałoby się zaśpiewać:"ale to już było" tylko czy nie wróci więcej?
Natter2 / 2012-09-29 14:39 / Tysiącznik na forum
No to tym razem przyznaję 100% rację ,poprostu nie ma i to jest tragedia.Przewiduję że ten Rząd upadnie ale PIS władzy nie przejmie mimo poparcia Rydzyka.
tesa1959 / 2012-09-29 14:48 / Tysiącznik na forum i pełna kultura

No to tym razem przyznaję 100% rację

Tym razem? Przecież ja od zawsze tak twierdzę, tyle że będąc przeciwko PiS byłam przypisywana do PO lub, co gorsza,nazywana bardziej czerwona niż można być, będąc przeciwko PO byłam przypisywana do PiS i nazywana zakutym katolandzkim łbem :D.
Biedna ta nasza Polska. Komuna nauczyła grabienia do siebie. Jesteśmy jak Izraelici na pustyni. Musi minąć 40 lat, aby wymarło to pokolenie, które pamięta komunę, może coś się zmieni.
Natter2 / 2012-09-29 15:49 / Tysiącznik na forum
Te 40 lat żydów na pustyni i manna to mity tak samo jak w ks.ST Jozue wstrzymał słońce .Co wstrzymał słońce czy ziemię?
tesa1959 / 2012-09-29 15:53 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
40 lat na pustyni to historia. Jozue nie mógł wstrzymać ziemi, gdyż wtedy nie wiedziano o jej ruchu :P. A jeśli chcesz się zajmować Biblią, gatunkami literackimi w niej zawartymi, to możemy, o ile masz jakieś w tym temacie pojęcie (nie zarzucam Ci braku pojęcia, bo nie znam Cię).
(@) / 89.70.214.* / 2012-09-30 15:33

Jozue nie mógł wstrzymać ziemi, gdyż wtedy nie wiedziano o jej ruchu :P.

Bajki dla dzieci mają to do siebie że są nie z tego świata. Bez urazy ale opowiadaj te bajeczki Biblijne dzieciom w przedszkolu a nie na portalu finansowym. Money to nie Meczet ani nie Synagoga.
tesa1959 / 2012-09-30 15:44 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
Czytaj ze zrozumieniem całość tekstu (także tego, którego dotyczy odpowiedź), a potem się wypowiadaj.
(@) / 89.70.214.* / 2012-09-30 17:17
Tessa ! każdy twój wpis zawiera między wierszami propagandę Biblii. Dlatego czyta się te Twoje posty jak mantrę z wyłączonym mechanizmem "czytania ze zrozumieniem"
tesa1959 / 2012-09-30 17:24 / Tysiącznik na forum i pełna kultura

Tessa ! każdy twój wpis zawiera między wierszami propagandę Biblii.

Jednak nie potrafisz czytać ze zrozumieniem. Ja tu tylko porównałam sytuację Polaków i Izraelitów - historycznie, a nie teologicznie. Do historycznych wydarzeń z Biblii odnoszą się nawet komuniści.

Dlatego czyta się te Twoje posty jak mantrę z wyłączonym mechanizmem "czytania ze zrozumieniem"

Toteż nikt Cię nie zmusza do czytania moich postów, bo możesz niechcący nadwyrężyć mózg.
lowca androidów / 93.105.118.* / 2012-09-29 13:24
----Wpis usunięty z powodu złamania regulaminu Forum Money.pl.----
JanuszPOlikot / 2012-09-29 13:33 / Tysiącznik na forum
I co jeszcze tobie POdesłali...SMSem...
POproś żeby POmysleli nad czymś oryginalnym.....Bo te śpiewki o których piszesz to znamy...:):):)...

Tradycyjnie POzdrawiam ...money.pl....GW....TOK FM....TVN....POlsat..i ..TVP..:):):):):)

Propaganda nie działa....:):):):)
Natter2 / 2012-09-29 14:12 / Tysiącznik na forum
Jako długoletni forumowicz na Money.Napisz w końcu coś mądrego te same PO są godne POlitowania.
JanuszPOlikot / 2012-09-29 14:19 / Tysiącznik na forum
Zgadzamy się ! PO jest godne POlitowania ....:):)
Mnie się też nie POdoba....ale cóż POcząć...:):)
Vox POpuli...Vox Dei....:):):):)
Etyka na szafot / 195.114.165.* / 2012-09-29 14:34
W przypadku wyborów raczej Deus ex machina.
JanuszPOlikot / 2012-09-29 14:36 / Tysiącznik na forum
Może ....Deus Ex – Human Revolution...?
Pyclik / 2012-09-29 14:25 / Tysiącznik na forum
I kolejna bzdura Pajaca Polikkta - to ,co zwykle i tak samo,jak zwykle: pisuarowe przyśpiewki
JanuszPOlikot / 2012-09-29 16:49 / Tysiącznik na forum
No to POwiedz coś lepszego ..Bo na razie same POwskie slogany
tesa1959 / 2012-09-29 14:53 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
Ty się już nie zmienisz. Nie masz nic mądrego do powiedzenia, to nie odzywaj się wcale, bo dajesz tylko świadectwo kultury swojej opcji. Zresztą, pasujesz do nich jak ulał.
JanuszPOlikot / 2012-09-29 15:29 / Tysiącznik na forum
A skąd wiesz jaka ja jestem opcja?....POwiedz co ty masz do POwiedzenia..?.....Bo na razie POziom 600.....A może i POniżej..:)

Idę o zakład że nie wiesz co to znaczy POziom 6oo..:)....Ale nieustannie POzdrawiam..:)
tesa1959 / 2012-09-29 15:49 / Tysiącznik na forum i pełna kultura

A skąd wiesz jaka ja jestem opcja?..

To widać i czuć nawet wirtualnie.
POwiedz co ty masz do POwiedzenia..?.

"Com powiedział, powiedziałem".

Bo na razie POziom 600.....A może i POniżej..:)

Zawsze to lepszy niż bezwzględne zero, jakie co niektórzy (nie wytykając palcami) reprezentują.
JanuszPOlikot / 2012-09-29 15:52 / Tysiącznik na forum
I znowu teso się POmyliłaś nie ma czegoś takiego jak bezwzględne zero..:):):)

Cały świat jest względny nawet Einstein to POtwierdził..:):):)
tesa1959 / 2012-09-29 15:57 / Tysiącznik na forum i pełna kultura

I znowu teso się POmyliłaś nie ma czegoś takiego jak bezwzględne zero..:):):)

Jest, chociaż nie o takie zero mi chodziło:
Zero bezwzględne (temperatura zera bezwzględnego, zero absolutne) – temperatura równa zero w termodynamicznej skali temperatur, czyli jest to temperatura, w której wszystkie elementy układu termodynamicznego uzyskują najniższą z możliwych energii. Temperatura ta odpowiada −273,15 °C = 0 K.
http://pl.wikipedia.org/wiki/Zero_bezwzgl%C4%99dne

Zero bezwzględne, zero absolutne, najmniejsza możliwa temperatura równa -273,15°C = 0 K. Zero bezwzględne odpowiada stanowi materii o najmniejszej możliwej energii.
http://portalwiedzy.onet.pl/10365,,,,zero_bezwzgledne,haslo.html
JanuszPOlikot / 2012-09-29 16:07 / Tysiącznik na forum
Zero absolutne nie istnieje bo asymptota dąży do nieskończoności....Trochę matematyki tesiu..:):)
Jak sama wiesz nieskończoność to raczej Boska domena...A nie fizyczna...W końcu jesteś katechetką..:)
JanuszPOlikot / 2012-09-29 16:04 / Tysiącznik na forum
Ty nie POpisuj się Wikipedią albo jeszcze gorzej onetem.... ale trochę POgłówkuj....Zanim napiszesz jakies głuPOty..:):)
tesa1959 / 2012-09-29 16:15 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
Wybacz, ale nie będę przepisywać z naukowych podręczników, bo właśnie wylądowały w pojemniku na makulaturę (nie są już potrzebne do zbawienia moim synom). A faktem jest, że im większe zero tym bardziej nadęte, a podniesione do potęgi bywa nieobliczalne.
JanuszPOlikot / 2012-09-29 16:25 / Tysiącznik na forum
POdręczniki historii jeśli takowe POsiadasz też tak POtraktowałaś..?.....

Tak swoją drogą zero POdniesione do POtegi..?....Teso POdstawy matematyki....Litości..:):)
tesa1959 / 2012-09-29 16:35 / Tysiącznik na forum i pełna kultura

POdręczniki historii jeśli takowe POsiadasz też tak POtraktowałaś..?.....

Te niezmanipulowane, posiadam. A z pojemnika na makulaturę ktoś może skorzystać :P. Tam jest tylko i wyłącznie makulatura. W moim mieście sortuje się śmieci.
tesa1959 / 2012-09-29 16:32 / Tysiącznik na forum i pełna kultura

Tak swoją drogą zero POdniesione do POtegi..?....Teso POdstawy matematyki....Litości..:):)

Ale ja nie rozmawiam z Tobą na poziomie nauk formalnych a humanistycznych. Jeśli masz tak zakuty umysł, że nie potrafi otwierać odpowiedniej szufladki, tym, gorzej dla Twego umysłu.
JanuszPOlikot / 2012-09-29 16:43 / Tysiącznik na forum
Kto ma zakuty umysł..?......Bo jak na razie nie POtrafisz POdyskutować....Tylko używasz inwektyw..."typu zero bezwzględne"...."zakuty umysł" itp..
Jak widzisz masz trudnego dyskutanta POmimo głupawego nicka..:):)
tesa1959 / 2012-09-29 16:54 / Tysiącznik na forum i pełna kultura

Jak widzisz masz trudnego dyskutanta POmimo głupawego nicka..:):)

Nie jesteś trudnym, ale zarozumiałym dyskutantem, co staram się Ci uświadomić coraz wyraźniejszymi postami (zniżam poziom i niedługo będzie to ten, którego już nie przekroczę), a czego najwyraźniej nie łapiesz.
JanuszPOlikot / 2012-09-29 16:57 / Tysiącznik na forum
POprzez inwektywy mi uświadamiasz..?....Katecheci tak nie POstepują..:):)
tesa1959 / 2012-09-29 17:10 / Tysiącznik na forum i pełna kultura

POprzez inwektywy mi uświadamiasz..?

Rozmawiam z Tobą tym samym językiem, jakim Ty się posługujesz, tylko może na innym poziomie.

.Katecheci tak nie POstepują..:):)

Czego oczekujesz? Głaskania po głowie? Cytaty z Pisma Świętego już były i nie odniosły skutku, co stwierdzam po prawie dwuletniej przerwie na forum. Nie zamierzam nadal rzucać pereł ... . Z każdym należy rozmawiać na jego poziomie (jak się okazuje), aby zrozumiał.
JanuszPOlikot / 2012-09-29 17:22 / Tysiącznik na forum
Pereł między wieprze..?...A kto jest tym wieprzem?

Jednak ciągle wracamy do POczatku dyskusji nie dyskutujemy na jednakowym POziomie....O czym od POczatku mówiłem .."POziom 600"....
A ty mnie obrażasz...
POczytaj moje wpisy z dyskusji z tobą....Co tobie nie POdoba się w moim języku?...Proszę POdać przykłady...:):)Czekam..:):)
tesa1959 / 2012-09-29 17:39 / Tysiącznik na forum i pełna kultura

Pereł między wieprze..?...A kto jest tym wieprzem?


I o czym tu z Tobą dyskutować, jak nawet przypowieści odbierasz dosłownie?


Jednak ciągle wracamy do POczatku dyskusji nie dyskutujemy na jednakowym POziomie....O czym od POczatku mówiłem .."POziom 600"....
A ty mnie obrażasz...

No, niestety, nie dyskutujemy na jednakowym poziomie, ale bardziej zniżyć się już nie potrafię. A nie obrażam Ciebie, tylko usiłuję uświadomić Ci twoją bufonadę. Jak można obrazić posługując się słowami Biblii? Chyba, że stuknij w stół ... . To Ty zasugerowałeś mi zbyt niski poziom inteligencji, więc o co masz pretensje? Oddałam pięknym za nadobne, bo jak już mówiłam, do niektórych można przemawiać tylko ich językiem, bo inny nie trafia.

POczytaj moje wpisy z dyskusji z tobą....Co tobie nie POdoba się w moim języku?...Proszę POdać przykłady...:):)Czekam..:):)

Choćby to:

Ty nie POpisuj się Wikipedią albo jeszcze gorzej onetem.... ale trochę POgłówkuj....Zanim napiszesz jakies głuPOty..:):)

A wkurzyłeś mnie tym:

.Bo na razie POziom 600.....A może i POniżej..:)

Idę o zakład że nie wiesz co to znaczy POziom 6oo..:)....Ale nieustannie POzdrawiam..:)

I możesz sobie zakładać się z kim tylko chcesz. Nie zniżę się do udowadniania, że nie jestem wielbłądem.
JanuszPOlikot / 2012-09-29 20:35 / Tysiącznik na forum
Czym ciebie wkurzyłem...Że nieustannie POzdrawiam..?.....Bo POzostałe moje wpisy cytowane przez ciebie nijak się mają do twoich "zer bezwględnych" czy "zakutych umysłów.....

Mimo wszystko nieustannie POzdrawiam..:):):)
tesa1959 / 2012-09-29 20:50 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
Nie posądzam Cię, że aż tak jesteś niekumaty. Nie chodzi o pozdrowienia. I nie chodzi mi tylko o te wpisy, ale o całokształt Twoich wypowiedzi: tych sprzed dwóch lat i obecnych (czasem wchodzę na forum, ale nie komentuję, gdy nie ma moich szczególnych ulubieńców :D).
I też Cię pozdrawiam, w dodatku szczerze i bardzo serdecznie :)
JanuszPOlikot / 2012-09-29 12:45 / Tysiącznik na forum
THUSKE......i co ty na to POwiesz.....:):):)

Teraz czas POkazać jakie wy macie POparcie.....:):):):)......W
para-sondażach....:):):):)

Dyzma teraz twój ruch.... POkaż twoje nowe jeszcze lepsze "exPOse".....Tylko taka mała dygresja ...Może warto najpierw POkazać jak zrealizowane zostałe POprzednie..:):):):)

Najnowsze wpisy